Universitatea-FC Brasov

Moderator: grup_moderatori

Care va fi rezultatul acestui meci?

Victorie
31
91%
Egal
0
No votes
Infrangere
3
9%
 
Total votes: 34

Bornwild

Universitatea-FC Brasov

Mesaj de Bornwild » 30 Apr 2005, 19:47

Imagine____ Imagine

Intalnirea dintre cele doua echipe se anunta foarte disputata,avand in vedere ca se joaca un meci de "a fi sau a nu fi" in sezonul viitor in divizia A.
Echipa noastra este pe val si cred ca nu va avea mari probleme in a se impune,in fata unei formatii brasovene care va veni la Craiova cu gandul obtinerii unui rezultat de egalitate.
Jucatorii Craiovei sunt datori sa termine invingatori partida cu brasovenii,pt a multumi cel mai frumos public din tara si pentru a continua istoria unui club UNIC.

Hai Craiova!Hai baieti!

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 30 Apr 2005, 20:21

1 solist miercuri pe Ion Oblemenco :D Se stie :D Sper ca nu ne mai fure arbitrii si de data asta!Apropo de asta, tocmai am vazut rezumatul meciului de la Bacau si pot sa spun fara nici o ezitare ca iarasi am fost furati.Corpodean nu a acordat un penalty foarte clar la Papura care a fost tras de tricou mai mult decat evident!Incep sa cred ca au ceva cu noi, sper sa ma insel!
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 30 Apr 2005, 20:33

Batem BRASOV CLAR
Sper sa fie stadionu cat mai plin
Au nevoie de NOI

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 30 Apr 2005, 21:01

4-0 :)

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 30 Apr 2005, 21:31

daca nici pe astia nu-i batem, atunci pe cine?

batem toate meciurile acasa si mai luam macar 3 puncte din deplasare cu care sper sa supravetuim in A
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

virus alb-albastru
membru
membru
Mesaje: 242
Membru din: 05 Apr 2004, 02:20

Re: Universitatea-FC Brasov

Mesaj de virus alb-albastru » 01 Mai 2005, 00:18

Bornwild scrie:Imagine____ Imagine

Echipa noastra este pe val si cred ca nu va avea mari probleme in a se impune,in fata unei formatii brasovene care va veni la Craiova cu gandul obtinerii unui rezultat de egalitate.
pai de ce crezi ca vor veni cu gandul obtinerii unui punct? si lor le trebuie victoria, ptr.a mai putea spera... deci daca vor sa bata, trebuie sa atace... ceea ce va fi in beneficiul nostru... daca vor sta numai in aparare, va fi greu sa le dam gol (mai tineti minte meciul ala in care am castigat doar datorita autogolului lor..)
Oricum, batem la 2 goluri diferenta...eu zic 3-1, ca in tur.. o:

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 01 Mai 2005, 01:23

Norocul nostru s-ar putea numi Bodea din nou. :)(
Cred ca batem chinuit cu 1-0.

bogdan-m

Mesaj de bogdan-m » 01 Mai 2005, 10:06

Daca vor juca ca in meciul cu Nationalul, vom bate lejer. Asta cu toate ca, din ce am vazut in Brasov - dinamo, nici ardelenii nu au o echipa slaba.
Dar am vazut in ultimele meciuri o concentrare mai mare a jucatorilor nostri si cu toate ca sunt obositoare meciurile sambata - miercuri sper sa-si continue drumul ascendent.
Avem nevoie de 6 puncte in urmatoarele 2 meciuri. Apullum a demonstrat aseara ca se pot scoate puncte la Timisoara. Doua victorii, cu Brasovul si Timisoara, ne-ar aduce 6 punct si -11 la "adevar", ceea ce ar putea insemna salvarea de la retrogradare!

icarus

Mesaj de icarus » 01 Mai 2005, 22:32

Desi sunt inregistrat mai demult pe forum, astazi e totusi prima oara cand postez. Inainte de toate va spun tuturor Hristos a Inviat! Referitor la meciul cu Brasov cred ca putem sa invingem, asta daca ne lasa si arbitrii, ca in ultimul timp am cam fost "faultati". Cat priveste scorul, nu cred ca mai are importanta, victorie sa fie.

sory

sa fim cinstiti

Mesaj de sory » 01 Mai 2005, 23:41

cica prin min 64 Dauda ar fi trebuit eliminat pt tinere din spate in postura de ultim aparator... astfel ne lipsea omul de gol... in 10 era mult mai greu sa egalam. una peste alta rezultatul cu bacaul e cat de cat echitabil. sa ne vedem noi de jocul nostru. eu cred ca arbitrii or sa mai fluiere si cu noi, ca toata lumea ne vrea in A, nu vedeti (Hagi, boloni, etc.)? salvarea sta in noi si in victoriile noastre. nu cred ca ceilalti nu vor face pasi gresiti. important e sa nu gresim si noi. LA LUPTA!!!
s-auzim numai de bine.

DeuxEx

Mesaj de DeuxEx » 02 Mai 2005, 01:50

Daouda a inscris din nou...Hmmm, poate ar trebui reprofilat atacant. A inscris pana acum mai multe goluri decat Dragan. Vorbind serios, Staicule, da-ne un atacant valoros si ne scoatem singuri din B, ca tu n-ai fost in stare...



:up: :up: :up: :up: :up: :up: HRISTOS A INVIAT!!! :up: :up: up: :up: :up: :up: :up:

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 02 Mai 2005, 09:46

Pentru meciul cu FC Brasov am un singur mesaj: JUCATI FOTBAL! sa nu desconsideram echipa din Brasov fiindca am vazut cu totii ce meci a facut cu Dinamo. Sunt destul de periculosi, oricum...

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 02 Mai 2005, 11:49

Sunt periculosi acasa, in deplasare sunt mielusei. :D

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 02 Mai 2005, 13:00

Cristi007 scrie: Vorbind serios, Staicule, da-ne un atacant valoros si ne scoatem singuri din B, ca tu n-ai fost in stare...
Nu ne-a dat el pana acum, nu cred ca o sa ne dea de acum in-colo, stai linistit :)( Oricum, de cand cu Douda nu ne mai trebuie atacanti :D O sa incepem sa ne bucuram la cornere ca englezii :)( :)( In alta ordine de idei, la ce ora e meciul cu Brasovu?N-am reusit sa aflu de nicaieri!
Paste Fericit tuturor si Forza Stiinta!
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

stiintific

Mesaj de stiintific » 02 Mai 2005, 14:11

3-0. vreau sa vad multa determinare si devotament. numai asa demonstreaza ca merita sa ramana in divizia A. si asa va fi.

Închis