Universitatea-Gloria

Moderator: grup_moderatori

Închis

Mai sunt importante eventualele victorii al Universitatii ?

Da
25
76%
Nu
8
24%
 
Total votes: 33

Flavius
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 5
Membru din: 19 Apr 2005, 13:10

Mesaj de Flavius » 12 Mai 2005, 13:36

Daca tu crezi ca Oradea e in Moldova atunci eu sunt cu adevarat moldovean oricum eu tot tin cu Craiova pina la moarte

JustME

Mesaj de JustME » 12 Mai 2005, 13:50

:)( :)( :)( pai rednic e dinamovist doar a jucat o gramada de anii acolo -- apoi la rapid, cred ca este mai atasat de buCUResti decat de Craiova, nu zic ca nu e antrenor bun dar singurul care poate sa salveze Craiova este cineva care s-a demonstrat iubirea pt culorile Alb-Albastre --- Ilie Balaci !!

PiTTy

HAI CRAIOVA !!!

Mesaj de PiTTy » 12 Mai 2005, 16:10

Poate k si cu victorii Craiova ar retrograda , dar parerea mea este k , ei trebuie sa castige pt suporterii minunati ai Univeritatii.Apropo, ati vazut ce au fuckut suporterii Stelei?Dupa un esec in deplasare au inceput sa ii injure k dak nu castiga campionatul o sa li se intample ceva rau (ma rog...chestii d-astea)...Acest lucru dovedeste k unii suporteri tin cu locul, nu cu echipa .Asa k , tot noi o sa ramanem cei mai tari la capitolul suporteri si la iubirea fata de echipa.

HAI CRAIOVA!!!
o:

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 12 Mai 2005, 19:29

hai ca ai fost tare Che, dupa ce ca nu stii matematica nici geografie nu stii
si uite cum ajunsei eu moldovean :up: :laughing:
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

bogdan-m

Mesaj de bogdan-m » 12 Mai 2005, 21:01

Noi jucam cu Gloria Bistrita, iar Bistrita curge prin Moldova. Deci jucam cu moldoveni!q.e.d. :)(
Asa ca zolo sa taci ca esti moldovean! Che dixit!

JustME

Mesaj de JustME » 12 Mai 2005, 21:08

zolo remarc putin patriotism local ... :)( :)(

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 12 Mai 2005, 21:41

Flavius e nou pe forum. Mi-am luat libertatea sa cred ce vreau despre el. Consider ca orice suporter al lui Rednic este moldovean pentru ca el acolo antreneaza astazi. Sau mai precis acolo spala creiere...

Imagineaza-ti ca stiu si eu ca Oradea est in Crisana (nici Ardeal si nici Banat). Mai fac eu greseli la matematica ca ma grabesc cate o data dar la geografie nu cred ca ma intreci...

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 12 Mai 2005, 21:43

Ma Che, pai asta inseamna ca atunci cand Rednic antrena in Banie, fanii lui erau Olteni, iar ceilalti, nu? :)(

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 12 Mai 2005, 21:47

Asta inseamna ca Rednic spala creiere in Craiova pregatind venirea lui Gigi caine rau Netoiu.

JustME

Mesaj de JustME » 12 Mai 2005, 21:50

eu recunosc ca am fost printre cei care i'au facut galerie lui rednic ... imi pare rau insa ca atunci cand a izbucnit scandalul intre el si papura i-am luat partea lui rednic ... dar asta este o alta discutie !!

d'abi astept in meciul asta cu gloria sa vad daca bondrea o sa il bage pe stavaru sau patrascu (parca asa il cheama sper sa nu fac confuzii) !!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 12 Mai 2005, 21:55

De la tineri ne vine speranta si odata cu ea salvarea.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 13 Mai 2005, 09:13

Ozzy nu trebuie sa te superi. Bucuresti = 50% modoveni, 20% unguri, 20% olteni si restul ciobanii lui Bucur (adica Bucuresteni originali). Poate esti ungur... :))

PiTTy

Mesaj de PiTTy » 13 Mai 2005, 15:27

Hai Craiovaaaa!!!!! o:

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 13 Mai 2005, 17:38

acuma ca sa te cred Che ca stii ce geografia explica-mi de ce Crisana nu e in Ardeal, si ce sunt bistritenii, asta ca sa fiu la subiect
fa-o pe mp , ca sunt dornic de ras
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Mesaj de dxtr009 » 13 Mai 2005, 17:46

egoistule...noi nimic?!? :lol:
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Închis