Universitatea-Gloria

Moderator: grup_moderatori

Închis

Mai sunt importante eventualele victorii al Universitatii ?

Da
25
76%
Nu
8
24%
 
Total votes: 33

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 13 Mai 2005, 23:27

JustME scrie:
Ultrase_20 scrie:naspa meci...parca era un amical...
senzatia asta m-a incercat si pe mine ... mai ales ca galeria in prima repriza a fost inexistenta
am stat in galerie...daca pot sa zicck asa...si am protestat...deasta am stat sus...

JustME

Mesaj de JustME » 13 Mai 2005, 23:32

stiu ... si eu tot sus am stat ... dar mai bine protestam impotriva lu` netoiu ... ca tot il mananca'n [cenzurat] sa vina la craiova!! oricum subtire de tot galeria noastra

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 13 Mai 2005, 23:32

S-a demonstrat si astazi ca fara public echipa asta este zero barat. Daca tace galeria atunci tac si fotbalistii. De fapt, fotbalistii tac din prima etapa a campionatului.

blueheart
membru
membru
Mesaje: 288
Membru din: 09 Ian 2005, 12:35

Mesaj de blueheart » 13 Mai 2005, 23:34

Astia de la Sportu sau National cum pot sa joace fara public??

JustME

Mesaj de JustME » 13 Mai 2005, 23:35

fotbalistii tac si atunci cand sunt incurajati frenetic de galerie ... sunt o echipa de muti !

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 13 Mai 2005, 23:36

JustME scrie:fotbalistii tac si atunci cand sunt incurajati frenetic de galerie ... sunt o echipa de muti !
... coordonata de un surd.

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 13 Mai 2005, 23:38

Pur si simplu mi-e scarba de tot!
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

JustME

Mesaj de JustME » 13 Mai 2005, 23:40

daca te referi la bondrea nu cred ca este chiar fair-play ... bondrea a venit la craiova atunci cand nimeni altcineva nu a vrut ... lotul a fost facut de badea (pardon de staicu) iar in conditiile acestea nu il putem acuza prea mult pe bondrea ... e drept ca la unele meciuri a gresit si el tactica ... dar nu putem acuza un om pt ca a incercat ... eu zic ca jocul craiovei s-a schimbat in bine fata de ce jucau cand era badea antrenor

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 13 Mai 2005, 23:46

Nu ma refer la unul singur. Ma refer la toti. Am facut o lista pe alt topic...

bogdan-m

Mesaj de bogdan-m » 14 Mai 2005, 00:23

JustME scrie:eu zic ca jocul craiovei s-a schimbat in bine fata de ce jucau cand era badea antrenor
Pe ce te bazezi? Pe rezultatele cu Sportul, Iasi, Steaua, Bacau, Cluj, Brasov, Timisoara, Bistrita?
Domnul Bondrea a "reusit" sa obtina cu echipa -9 la "adevar", cam cat au "reusit" Badea si Rednic impreuna...

blueheart
membru
membru
Mesaje: 288
Membru din: 09 Ian 2005, 12:35

Mesaj de blueheart » 14 Mai 2005, 00:41

Bondrea e mediocru,insa avut si ghinion sa aiba parte de o condecere slaba si un lot firav..asa ca mai mult nu se putea..Totusi , azi nu am inteles de ce la 0-1,l-a introdus pe Dobre?

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 14 Mai 2005, 09:20

Ia uite ce scrie aici:
http://www.gazetasporturilor.ro/index.p ... 21&shift=1

<<Cei mai cinstiţi dintre traci

Numai noi jucăm corect! Numai noi sîntem în afara aranjamentelor. Acesta e refrenul la modă în Ghencea, nimeni nepierzînd nici un prilej să arunce săgeţi la adresa contracandidatelor la titlu. Iată însă că printre sarea lacrimilor de retrogradare ale Craiovei cineva a apucat să scape o vorbă: cum că în meciul dintre Ştiinţa şi Steaua, din etapa a 20-a, patru oltenaşi, deşi îmbrăcaţi în alb-albastru, au jucat de fapt la roş-albaştri.>>

De-aia se pare ca si in meciul cu Bistrita s-a intamplat la fel. Acum intreb si eu: cine a dus acesta echipa in divizia B?

blueheart
membru
membru
Mesaje: 288
Membru din: 09 Ian 2005, 12:35

Mesaj de blueheart » 14 Mai 2005, 11:59

Che, te cam contrazici putin in ceea ce faci..pe de-o parte te stergi la [cenzurat] cu fituica aia de gazeta, iar pe de alta parte te folosesti de ea ca sa dovedesti ca ai dreptate in ceea ce afirmi..

Daca au fost jucatori care au tras pentru Steaua sau Gloria ramane de probat...ieri spuneai ca si Bondrea ar fi tras cu Bistrita..pai daca era asa nu incepea cu primul 11 , baga mai multi tineri ca sa aiba o "acoperire"...asa ca..adevarul e ca nu avem echipa de prima liga..

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 14 Mai 2005, 12:05

Nu eu ma contrazic. Ei se contrazic in acelasi ziar fiindca nu au o idee clara despre ce se intampla la Craiova. Eu decat va arat ce scrie pe acolo. Nu vreau sa depuna ziarele marturie pentru mine. Asa am auzit eu pe cineva din club ieri ca vine Mititelu si ca 4 jucatori + Bondrea au fost blat cu "Tata Jean".

Nu am pretentia ca asta e adevarul. Poate m-a mintit. Dar sincer as prefera sa ia echipa Mititelu decat sa o ia Netoiu.

blueheart
membru
membru
Mesaje: 288
Membru din: 09 Ian 2005, 12:35

Mesaj de blueheart » 14 Mai 2005, 12:16

Eu cred ca Primaria are ultimul cuvant in toata afacerea asta cu vanzarea echipei.Una la mana, este propietarul stadionului si un eventual cumparator al echipei va trebui sa negocieze cu ea inchiriea acestuia.A doua la mana, dintre Netoiu si Mititelu,(care sunt momentan si singurii ofertanti "seriosi" intens mediatizati) Solomonica l-a acceptat pe primul, neavandu-l la inima pe ala Micu , desi e din urbe ...Tind sa cred ca mITITELU e cotat cu sanse mici sa preia echipa si daca tot se vrea patron infotbal mai bine ar lua U" II si ar invata si el cum se conduce o echipa de fotbal ...

Personal nu-i agreez pe nici unul, Netoiu e bandit, Mititelu e *******..

Închis