Universitatea-Otelul

Moderator: grup_moderatori

Închis

Se va desparti Universitatea de Divizia A cu o victorie ?

Da
13
45%
Nu
16
55%
 
Total votes: 29

DoRyN

Universitatea-Otelul

Mesaj de DoRyN » 28 Mai 2005, 22:49

Sambata, 11 iunie 2005, ora 17:00, la Craiova pe Stadionul Ion Oblemenco, in cel mai trist meci din ultimii 45 de ani, Universitatea intalneste Otelul Galati.

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 29 Mai 2005, 00:36

Pe mine nu faptul ca ne ducem in B ma sperie,ci impresia crunta ca nu avem sanse de redresare in conditiile actuale...Iar cu Mititelu,cu toata bunavointa pt.el...dar nu cred ca o sa facem mult mai mult decat in timpul ,,domniei'' lui Dinel .... :-(

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 29 Mai 2005, 01:03

Nu stiu daca voi avea taria sa mai merg si la acest meci, parca ce ni se intampla este deja prea mult!Oricum cred ca pustii care au jucat ieri cu dINAMO merita un public cel putin la fel de numeros ca cei care veneau pentru "vedetele" Plesan, Moti sau Papura!Este un mod trist de a spune adio Diviziei A, dar mai ales unei istorii nepatate si plina de glorie!
:-( :-( :-( :-(
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

suporteru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1610
Membru din: 15 Dec 2004, 14:53

Mesaj de suporteru » 29 Mai 2005, 03:38

o spui prea dureros,si nu este cazul!Daca suntem cu adevarat cei mai buni dintre romani,atunci cu siguranta vom ajunge in top pe viitor,daca nu... :-(
Alb-albastru pentru totdeauna!

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 29 Mai 2005, 13:16

Poate ca am spus-o dureros, dar asa este.Chiar este un mod trist de a spune adio Diviziei A.Daca am fi spus Adio! cu jucatori care si-ar fi dat viata pe teren, cu autoritati locale implicate in viata echipei si cu o conducere care ar fi incercat sa faca orice pentru salvarea de la retrogradare, atunci poate am fi spus "Adio!" cu capul sus.Dar cu jucatori mercenari care nu s-au gandit decat la buzunarul propriu, cu autoritati locale nepasatoare si cu o conducere administrativa (desi practic inexistenta) interesata si ea doar de buzunarul propriu, nu ai cum altcumva sa spui Adio!Oricum, noi suporterii suntem singurii care iesim cu capul sus din acest campionat!
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 29 Mai 2005, 13:27

baggio scrie:Poate ca am spus-o dureros, dar asa este.Chiar este un mod trist de a spune adio Diviziei A.Daca am fi spus Adio! cu jucatori care si-ar fi dat viata pe teren, cu autoritati locale implicate in viata echipei si cu o conducere care ar fi incercat sa faca orice pentru salvarea de la retrogradare, atunci poate am fi spus "Adio!" cu capul sus.Dar cu jucatori mercenari care nu s-au gandit decat la buzunarul propriu, cu autoritati locale nepasatoare si cu o conducere administrativa (desi practic inexistenta) interesata si ea doar de buzunarul propriu, nu ai cum altcumva sa spui Adio!Oricum, noi suporterii suntem singurii care iesim cu capul sus din acest campionat!
Daca aveam ce ai zis tu mai sus eram campioni acum nu spuneam adio Diviziei A. o:

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 29 Mai 2005, 13:47

eu sper doar un singur lucru:stadionul sa nu fie gol. nu zic 30000 (desi pustii merita). va dati seama ce ar fi pentru astia mici sa joace in fata a macar 15000 de oameni? hai cu propaganda prin craiova, neamule!!!!!
Am zis!!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 29 Mai 2005, 13:48

manex scrie:eu sper doar un singur lucru:stadionul sa nu fie gol. nu zic 30000 (desi pustii merita). va dati seama ce ar fi pentru astia mici sa joace in fata a macar 15000 de oameni? hai cu propaganda prin craiova, neamule!!!!!
o: Uite un om cu o gandire pozitiva. Asa va vreau...

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Mesaj de dxtr009 » 29 Mai 2005, 14:38

indiferent d situatie,ar trebui sa n prezentam toti din respect pentru ce am trait pana acum
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 29 Mai 2005, 15:38

...CE VA ENTUZIASMATI MAI LA ASTIA CARE NICI NU STIU SA DAU CU PICIORUL IN MINGE?E JALE!...
M...E STAICU!

bogdan-m

Mesaj de bogdan-m » 29 Mai 2005, 21:42

Mi-as dori sa nu terminam pe ultimul loc. Sper sa se si poata. In situatia actuala din clasament asta ar insemna neaparat victoria...

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 29 Mai 2005, 22:33

ar fi bine sa fie cat mai multa lume tocmai ca sa u dam satisfactie celor care ne-ar fi vrut desfiintati
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 30 Mai 2005, 07:21

Daca exista vointa si dorinta se poate realiza orice.

bogdan-m

Mesaj de bogdan-m » 30 Mai 2005, 07:54

Che Guevara scrie:Daca exista vointa si dorinta se poate realiza orice.
Nu neaparat. Mai trebuie si valoare...

DanB
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 1
Membru din: 30 Mai 2005, 13:59

Mesaj de DanB » 30 Mai 2005, 14:06

Haideti ca la meciul cu Otelul sa mergem sa incurajam VIITORUL Craiovei. Sa vada toata lumea ca apreciem daruirea sincera si nu suportam mercenarii. Sa luam exemplu de la Timisoara si sa fim alaturi de ai nostri si la bine si la rau. Caci acesti copii SUNT AI NOSTRI. Sunt elevi care incearca sa cladeasca performanta. Merita sa incercam!
putem!

Închis