Dinamo Bucuresti - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu Dinamo ?

Poll ended at 31 Aug 2008, 13:14

Victorie
50
66%
Egal
23
30%
Infrangere
3
4%
 
Total votes: 76

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Re: Dinamo Bucuresti - Universitatea Craiova

Mesaj de omaciu » 01 Sep 2008, 13:24

:laughing: Explica-mi si mie ce inseamna "emigrant sclav"? :)-

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: Dinamo Bucuresti - Universitatea Craiova

Mesaj de nr.zece » 01 Sep 2008, 13:46

omaciu
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Re: Dinamo Bucuresti - Universitatea Craiova

Mesaj de omaciu » 01 Sep 2008, 13:55

O explicatie inteleapta de la un om intelept. apld

Nici nu stiu de ce dracu mai imi pierd timpul sa incerc sa inteleg niste gogomanii. Probabil problema ta este o frustrare mai adanca, ceva nu ti-a mers in viata si dai si tu in altii care au avut ceva ambitie sa mai faca cate ceva. o:

Avatar utilizator
mancini
membru
membru
Mesaje: 258
Membru din: 13 Aug 2007, 16:12

Re: Dinamo Bucuresti - Universitatea Craiova

Mesaj de mancini » 01 Sep 2008, 13:59

Noi suporterii Craiovei am avut parte de multe umilinte de-a lungul anilor !NICIODATA nu am cedat ,am continuat sa iubim si sa ne sustinem echipa.Aceste lucruri ne intaresc ,nu ne subjuga.dinamo atat a asteptat.j
andarmeria pentru cei tineri va spus sa sunt fostele trupe de securitate ale sistemului de oprimare bolsevic ..si-au schimbat denumirea dar nu si metodisti.un candidat al lor inainte trebuia sa fie inalt,frumos(ochi albastri!) si prost.acum inalt,muschiulos si fff prost!
steagucv
CU STIINTA PANA LA MOARTE

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: Dinamo Bucuresti - Universitatea Craiova

Mesaj de nr.zece » 01 Sep 2008, 13:59

m-ai prins
invidiez sclavii care emigreaza pentru o paine si un rahat de catel din cauza nerealizarilor mele
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

WB_4ever
senior
senior
Mesaje: 391
Membru din: 17 Mai 2007, 12:44

Re: Dinamo Bucuresti - Universitatea Craiova

Mesaj de WB_4ever » 01 Sep 2008, 14:09

OFF topic [g]
treceti la galeria 2008-2009 ucv
ImagineImagine

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Re: Dinamo Bucuresti - Universitatea Craiova

Mesaj de omaciu » 01 Sep 2008, 14:14

Probabil Chivu, Mutu si in viitor Costea sau altii care vor sa ajunga la un nivel mai bun profesional tot sclavi sunt.

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: Dinamo Bucuresti - Universitatea Craiova

Mesaj de nr.zece » 01 Sep 2008, 14:23

chivule tu esti ma?
adelina ce face?
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

ciombe
suporter
suporter
Mesaje: 560
Membru din: 04 Dec 2007, 18:53

Re: Dinamo Bucuresti - Universitatea Craiova

Mesaj de ciombe » 01 Sep 2008, 15:06

nr.zece scrie:chivule tu esti ma?
adelina ce face?
ba ce aveti.....au ma doare burta de ras....sa mor.....voi va certati si javrele se bucura.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Dinamo Bucuresti - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 01 Sep 2008, 16:24

crips scrie:
manex scrie:png......baga gogule. :)( e un moment zero si ar trebui ca fiecare sa spuna ce stie depsre cealalta parte. poate asa se vor separa clar gunoaile de cei cinstit si binevoitori.
hai frate, nu mai zici nimic de zeul tau ???
desi mi-am promis ca nu mai intru in polemici cu suporterii craiovei, o fac.
unu la mina: nu e zeul meu, ci un om in care INCA am incredere ca vrea binele echipei.
doi: miti a facut o greseala grava acum: faptul ca nu si-a intors vorba(desi avea timp) si sa recunoasca galeria. si dupa cum vezi, recunosc. a fost un moment foarte delicat, gestionat foarte prost. insa eu sper ca pina la urma il va gestiona cum trebuie.
trei: de ce cind vorbesc de lideri cumparati si de gunoaie tu trebuie sa sari?
patru: miercuri am spus o chestie aici, cum ca miti a invitat la discutii liderii gruparilor. de ce nu s-au dus? putea sa iasa ceva bun din discutiile astea. aici ii dau 100 % dreptate lui miti: te invit sa gasim solutii si tu iti bagi picioarele. mi le bag si eu. mai ales ca nu am cu cine sa vorbesc, chiar daca si eu sint la fel de obtuz ca si ei. si cind doua parti sint obtuze se ajunge la conflicte din astea.
cinci: vina nu i-a aprtinut doar lui miti, ci in cea mai mare parte conducerii dinamoviste, care a incalcat grav citeva capitole din drepturile omului. faptul ca oamenii au fost gazati, loviti, sper sa nu i-o puneti in circa lui miti. se putea intimpla acelasi lucru si daca s-ar fi dus la meci. desi e un gest regretabil, intreb: ce s-a iintimplat la albota? au fost toti cei 100 si ceva de insi niste mielusei de care s-a profitat? stiu cum se comporta, iar timpitii de jandarmi atita au asteptat, dupa citeva ore petrecute cu ei. repet, e inadmisibil ce s-a intimplat.
si sa inchei: ii voi lua apararea lui miti ori de cite ori nu va gresi fata de echipa. cind, insa, ai parte doar de injuraturi si ti se vineaza orice lucru gresit facut....e greu sa faci ce trebuie sa multumesti pe toata lumea. sper ca pina la meciul cu poli sa se limpezeasca apele.
Last edited by manex on 01 Sep 2008, 16:29, edited 1 time in total.
Am zis!!

JustME

Re: Dinamo Bucuresti - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 01 Sep 2008, 16:27

LE .. chiar nu mai are rost

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Dinamo Bucuresti - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 01 Sep 2008, 16:35

habar n-am ce vrea. daca e sa ne luam dupa declaratia lui, vrea un lucru: sa aiba un om cu care sa discute. ca vrea sa il controleze, sa aiba liniste...nu stiu. insa un lucru e clar: gruparile nu se pot organiza. toti vor sa fie sefi. si imi e neclar alt lucru: dupa atitia ani avem in sfirsit sperante ca nu vom mai fi slavi, capre, miei dusi la taiere....inteleg rolul opozitiei, insa aici nu mai e demult opozitie normala. dupa faza de simbata toti trebuia sa sarim la gitul lui miti, sa ii spunem ca a gresit, sa incercam sa rezolvam problema. dupa ce aceasta s-a rezolvat sa ne vedem in continuare de sustinut echipa. la urmatoarea gafa...tot asa. insa....parca unii nu vor sa vada nici macar un lucru facut bine. de asta ma oftic, nu ca il injura pe miti. injura-l cind trebuie, lauda-l cind trebuie, si totul va fi normal.
Am zis!!

danis
membru
membru
Mesaje: 105
Membru din: 06 Oct 2005, 19:07

Re: Dinamo Bucuresti - Universitatea Craiova

Mesaj de danis » 01 Sep 2008, 16:37

dupa cateva discutii cu niste prieteni din galerie care au fost in microbuzele de la Bucuresti si dupa ce am citit si articolele de pe net am ramas total dezamagit..dezamagit in cel mai rau sens posibil.Daca pana acuma ziceam ca Mititelu este si el la inceput si etc etc si ca trebuie rabdare cu el, acuma a depasit limita cu varf si indesat.Rusine sa ii fie si cred ca odata cu acest meci va incepe o noua etapa critica pentru el la Craiova.Si o va merita :mad: .

RUSINE!!!!RUSINE!!!!RUSINE!!!!RUSINE!!!! [r]
Detin un site de Marturii Nunta cu o gama variata de marturii pentru nunta si botez

danutz
senior
senior
Mesaje: 458
Membru din: 12 Oct 2005, 22:29

Re: Dinamo Bucuresti - Universitatea Craiova

Mesaj de danutz » 01 Sep 2008, 16:44

Manex, chiar nu mai are rost...Mie argumentul suprem mi se pare urmatorul: atata timp cat echipa merge bine (si eu zic ca merge), putin imi pasa cine e patron!
O fi Miti cum o fi, dar la intrarea in buc. a fost clar lucratura M.I.: cand am trecut pe acolo, am intrebat doi militieni de la rutiera de ce i-au oprit, cica: "a, nu e nimic, doar verificari de rutina...", in conditiile in care 300m mai incolo ii asteptau dubele si testoasele, totul a fost premeditat.
Citeam acum (si m-a bulversat) ca baiatul si sotia lui Vice au fost acolo...ma mir...cu o seara inainte erau cu el la antrenamentul echipei, cand Vice mi-a zis ca a vorbit cu mihnea ( :-x ) si elias ( :-x ) sa aranjeze cu porcica accesul suporterilor nostri. Ce a urmat ati vazut...
Vorba lu' ciombe: cel mai bine ar fi sa vina Vice sef de galerie din nou...
p.s. Si mai ziceai sa mergem la Urziceni in peluza! De ce, sa-mi iau injuraturi de la Postasu & co.?
mereu alaturi de voi

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Dinamo Bucuresti - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 01 Sep 2008, 16:46

mergem la urziceni, de ce nu? :)(
Am zis!!

Închis