[Cupa Romaniei] CSM Ploiesti - U Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ne calificam in optimi?

Poll ended at 15 Oct 2008, 16:44

Da
54
93%
Nu
4
7%
 
Total votes: 58

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: [Cupa Romaniei] CSM Ploiesti - U Craiova

Mesaj de U » 14 Oct 2008, 17:01

stuparu_alexandru scrie:gata,le vazui.costea a dat 2 pase de gol.lu` dorel si lu` frate-so :)( (sa vedeti ce parinteste il ia in brate pe al mic :)( )
pai si la golu bulgarului?..... :)-
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

veteranu
senior
senior
Mesaje: 406
Membru din: 19 Apr 2006, 10:07

Re: [Cupa Romaniei] CSM Ploiesti - U Craiova

Mesaj de veteranu » 14 Oct 2008, 17:08

raduku scrie:
Bals_Boy scrie:
john100 scrie:Si ceva foarte interesant: ora 14.29 Jucatorii nostri nu au mers la galerie, au salutat doar suporterii, i-au aplaudat de la centrul terenului. Cei ploiesteni au mers si au salutat galeria care, culmea, i-a aplaudat desi au parasit Cupa Romaniei

Acest razboi nu duce la ceva bun....echipa iar se indeparteaza de galerie ,galeria continua razboiul cu mititelu,si tot asa .Sunt sigur ca nimeni n-o sa lase de la el....doar rezultatele pot aduce o acalmie provizorie.....mai mult de atat nu cred ca mai pot spera
da-l in mm de mititel, inainte de meciul cu dinamo nu il interesau superterii, acum ce ar vrea sa fie aplaudat pt performantele echipei? echipa o sa fie mereu incurajata (daca nu se comporta ca anul trecut cand ne-au intors spatele) insa lui mititelu nu o sa ii fie niciodata uitata reavointa si indiferenta :eek:
in orice caz , nu acum sunt bune certurile cu mititelu. Daca ar gandi , peluza ar trebui sa ignore si sa isi dea seama ca tot clubul are nevoie de sustinere ...
referitor la steaua - sportul (scz de offtopic) : joaca si ratatu de andrei ionescu , si astfel sunt sigur ca va participa la prima infrangere a stelei
ce noroc pe noi ca gandesti tu

Avatar utilizator
raduku
senior
senior
Mesaje: 499
Membru din: 30 Noi 2006, 21:49

Re: [Cupa Romaniei] CSM Ploiesti - U Craiova

Mesaj de raduku » 14 Oct 2008, 17:11

veteranu scrie:
raduku scrie:
Bals_Boy scrie: da-l in mm de mititel, inainte de meciul cu dinamo nu il interesau superterii, acum ce ar vrea sa fie aplaudat pt performantele echipei? echipa o sa fie mereu incurajata (daca nu se comporta ca anul trecut cand ne-au intors spatele) insa lui mititelu nu o sa ii fie niciodata uitata reavointa si indiferenta :eek:
in orice caz , nu acum sunt bune certurile cu mititelu. Daca ar gandi , peluza ar trebui sa ignore si sa isi dea seama ca tot clubul are nevoie de sustinere ...
referitor la steaua - sportul (scz de offtopic) : joaca si ratatu de andrei ionescu , si astfel sunt sigur ca va participa la prima infrangere a stelei
ce noroc pe noi ca gandesti tu
mi-am expus parerea . n'am voie ?

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: [Cupa Romaniei] CSM Ploiesti - U Craiova

Mesaj de alex.p » 14 Oct 2008, 17:40

La golul lui Dorel a centrat Prepelita, nu Costea. Florin a dat pasa doar la golul 1 si 3.

PS. Meciul asta sa il trecem la statistica, sau sa facem separat alta de Cupa?

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Cupa Romaniei] CSM Ploiesti - U Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 14 Oct 2008, 17:41

U scrie:
stuparu_alexandru scrie:gata,le vazui.costea a dat 2 pase de gol.lu` dorel si lu` frate-so :)( (sa vedeti ce parinteste il ia in brate pe al mic :)( )
pai si la golu bulgarului?..... :)-
ce gol al bulgarului....a dat wobay o pasa tare pentru costea,peste toata apararea,costea a incercat sa-l lobeze pe ala,si a ratat,si a venit stoianof si a bagat mingea in poarta
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: [Cupa Romaniei] CSM Ploiesti - U Craiova

Mesaj de Cl4udiu » 14 Oct 2008, 17:46

alex.p scrie:La golul lui Dorel a centrat Prepelita, nu Costea. Florin a dat pasa doar la golul 1 si 3.

PS. Meciul asta sa il trecem la statistica, sau sa facem separat alta de Cupa?
separat .. sezonul acesta o sa jucam finala :)(

cand se trag sferturile ?
Imagine

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: [Cupa Romaniei] CSM Ploiesti - U Craiova

Mesaj de blue_titan » 14 Oct 2008, 17:47

alex.p scrie:La golul lui Dorel a centrat Prepelita, nu Costea. Florin a dat pasa doar la golul 1 si 3.

PS. Meciul asta sa il trecem la statistica, sau sa facem separat alta de Cupa?

eu zic sa le urmarim in paralel. daca e le unim la finalul sezonului si cand vom castiga cup o:

JustME

Re: [Cupa Romaniei] CSM Ploiesti - U Craiova

Mesaj de JustME » 14 Oct 2008, 17:50

oricum jos palaria pt evolutia lu` Silviu Lung Jr. apld apld apld

in meciul asta am castigat (si) un portar ucv

ciombe
suporter
suporter
Mesaje: 560
Membru din: 04 Dec 2007, 18:53

Re: [Cupa Romaniei] CSM Ploiesti - U Craiova

Mesaj de ciombe » 14 Oct 2008, 18:39

U scrie:@alex.p o luasi pe urma lui ciombe? :)(

ba iara vb.de mine....nu stai in banca ta? [r] [r] [r] [r] [r] [r] [r]

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: [Cupa Romaniei] CSM Ploiesti - U Craiova

Mesaj de nr.zece » 14 Oct 2008, 18:46

JustME scrie:oricum jos palaria pt evolutia lu` Silviu Lung Jr. apld apld apld

in meciul asta am castigat (si) un portar ucv
il aveam de mult numai ca nu se doreste titularizarea lui
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

ciombe
suporter
suporter
Mesaje: 560
Membru din: 04 Dec 2007, 18:53

Re: [Cupa Romaniei] CSM Ploiesti - U Craiova

Mesaj de ciombe » 14 Oct 2008, 18:51

nr.zece scrie:ciombe aici toti sunt sefi
si tu esti sef, dar cel mai tare e ala care are argumente
tu copiai de pe un forum unde citea toata lumea si ei ti-au atras atentia
puteai sa te opresti si nu mai faceati scandal


amice nu face nimeni scandal.......vezi ca exagerezi....cu sefii....era sa zik eu una acum......nu te mai baga tu pt.acel.........tu te crezi "cezar" si eu.......stai tu in banca ta ca este mai bine.......am avut pretenti de la tine.....dar ma dezamagesthi pe zi ce trece......daca ai ceva cu mine pers.vino sa ne intalnim si vom rezolva repede fratelo......si uite asa se termina discutia intre tine si mine......eu zik sa nu te mai bagi tu pt.alte pers.....sau vrei sa faci pe "ulise"......

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Cupa Romaniei] CSM Ploiesti - U Craiova

Mesaj de manex » 14 Oct 2008, 18:54

Doamne cite ratari am avut..... :o . din ce am vazut pe editie, mi s-a parut ca au jucat cam relaxati, iar in aparare s-au vazut citeva inexactitati. la fezele fixe nu stam deloc bine. e bine ca au intrat anul asta si costea al mic, si gogosoiu....apropo, cum a jucat gogosoiu?
Am zis!!

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: [Cupa Romaniei] CSM Ploiesti - U Craiova

Mesaj de U » 14 Oct 2008, 19:05

ciombe scrie:
U scrie:@alex.p o luasi pe urma lui ciombe? :)(

ba iara vb.de mine....nu stai in banca ta? [r] [r] [r] [r] [r] [r] [r]
"tinere" uite care e problema daca nu stii de ironie sau de bascalie asta e problema ta! poti raspunde civilizat pe forum sau poti atrage tot asa civilizat atentia ca nu iti convine ceva, nu cum ai facut tu in MP-ul acela. degeaba ai o varsta si vrei ca anumite lucruri sa fie intr-un fel sau altul atata timp cat tu ramai cu actiuni si gesturi din perioada pcr-ista!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

ciombe
suporter
suporter
Mesaje: 560
Membru din: 04 Dec 2007, 18:53

Re: [Cupa Romaniei] CSM Ploiesti - U Craiova

Mesaj de ciombe » 14 Oct 2008, 19:05

felicit echipa pt.jokul de astazi....bvo.....nu inteleg ce este cu "galeria"?....pe noi nu ne intereseaza cine este patron......noi iubim echipa....ce treaba avem noi cine conduce acest club......uitativa la chelsea".....rusu este in pom cu fotbalul si nu are treaba cu lumea din stadion.....exemple sunt moolte....cine are probl.cu mititelul sa se duka la el pers.......faceti rau echipei.....avem o echipa tanara,un antrenor bun si o galerie frumoasa......incet,incet o sa vina si rezultatele.....trebuie rabdare si liniste......TREBUIE SA INTELEAGA TOATA LUMEA.......NOI NU IUBIM PATRNUL ECHIPEI....NOI IUBIM ECHIPA......acuma o sa ziceti ca sunt omul lui mititelul.....frate nu am nicio leg.cu acest om....nu il cunosc personal......si nu am vb.cu el fatza in fatza niciodata......pe mine nu ma intereseaza cine este patron......pe mine ma intereseaza aceasta echipa...... steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: [Cupa Romaniei] CSM Ploiesti - U Craiova

Mesaj de U » 14 Oct 2008, 19:18

@ciombe il citez pe nr zece:
sictir cioara
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Închis