Universitatea Craiova - CS Otopeni

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu Otopeniul ?

Poll ended at 01 Noi 2008, 22:00

Aterizam pe podium
45
83%
Ne anulam zborul
6
11%
Ne prabusim
3
6%
 
Total votes: 54

Avatar utilizator
elseven
junior
junior
Mesaje: 42
Membru din: 28 Oct 2008, 00:30

Re: Universitatea Craiova - CS Otopeni

Mesaj de elseven » 04 Noi 2008, 17:40

blue_titan scrie:
dxtr009 scrie:cred k nu i se poate imputa mare lucru lu bornescu la meciul asta
la primul gol am lasat ditamai girafa singura in careu,nici eu nu am inteles tresarirea mirciului knd a zbarnait mingea p langa el, dar nu prea putea sa scoata asa ceva
blue_titan scrie: Imagine
faza cu gazela... de analizat.

nu cred ca o are nimeni de pe la ziare :)(
si uite-l de unde vine! cam singur....trebuia ceva un atacant de-al nostru! asta e :-(
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
STIINTA FOREVER!!!!!

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: Universitatea Craiova - CS Otopeni

Mesaj de whiteLion » 04 Noi 2008, 18:48

DarkComy scrie:
whiteLion scrie:Am o mare rugaminte, pe editie.ro au pus acolo la antet, sus de tot, unde este linku spre fcuniversitatea.ro o poza cu noi, Gemina, cu japonezele sus, rugamintea mea este dak o are careva sau de unde pot sa o iau!
mersi anticipat
http://www.editie.ro/new/reclame/10.swf si ImagineImagine
mersi o:
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

iuli

Re: Universitatea Craiova - CS Otopeni

Mesaj de iuli » 04 Noi 2008, 19:46

e golul lui Valerica, e clar.

DoRyN

Re: Universitatea Craiova - CS Otopeni

Mesaj de DoRyN » 05 Noi 2008, 09:21

Am strans pozele puse de voi pe forum in albumul foto.

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: Universitatea Craiova - CS Otopeni

Mesaj de whiteLion » 06 Noi 2008, 13:29

Impresionat | Colegul lui Adebayor,încântat de Costea
Nibombe impresionat de Universitatea

Cel care i-a marcat primul gol Ştiinţei în meciul din etapa trecută, Dare Nibombe, spune că a simţit în teren forţa de joc a alb-albaştrilor.
“Am mai jucat în acest campionat şi cu Rapid, şi cu Steaua, însă dintre toate echipele pe care le-am întâlnit Craiova mi s-a părut cel mai greu de învins. Nu pot să explic de ce, pur şi simplu aşa simţeam pe teren, că e foarte greu să-i batem pe craioveni. E excelent că am reuşit un punct pe terenul lor",
a spus fundaşul central al lui CS Otopeni într-un interviu acordat în gsp.

Dare Nibombe a rămas impresionat de calităţile lui Florin Costea. Fundaşul central al lui CS Otopeni e căpitanul "naţionalei" Togo, unde îl are coleg pe Adebayor, atacantul lui Arsenal.

"Din România, jucătorul meu favorit e numărul 10 de la Craiova. Florin Costea îl cheamă? Are tehnică senzaţională, e greu de oprit!", a mărturisit Dare Nibombe

FORZA COSTEA! FORZA ucv
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Re: Universitatea Craiova - CS Otopeni

Mesaj de Zapada » 08 Noi 2008, 13:43

chiar daca i sa anulat un gol valabil Craiova a jucat slab si fara angajament in acest meci
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

Închis