[Cupa Romaniei] UNIVERSITATEA CRAIOVA - Pandurii Tg Jiu

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ne calificam ?!

Da
46
88%
Nu
6
12%
 
Total votes: 52

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Cupa Romaniei] UNIVERSITATEA CRAIOVA - Pandurii Tg Jiu

Mesaj de stuparu_alexandru » 13 Noi 2008, 00:16

va zic eu de acum ce-o sa gastiti pe topicu` cu crapid.....niste litere dinastea SDADASDASDADSAD
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: [Cupa Romaniei] UNIVERSITATEA CRAIOVA - Pandurii Tg Jiu

Mesaj de whiteLion » 13 Noi 2008, 00:16

ady_azzuro scrie:daca aparea ziceati ca apare mereu la infrangeri, iar cand n-apare va intrebati de ce n-apare. :laughing:
foaie verde de dai n-ai ia nu da sa vezi cuma ai :up: :laughing:
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: [Cupa Romaniei] UNIVERSITATEA CRAIOVA - Pandurii Tg Jiu

Mesaj de whiteLion » 13 Noi 2008, 00:17

ady_azzuro scrie:
whiteLion scrie:NU A AJUNS DE LA PITESTI?
dar tu ai ajuns?
n-am fost, n-am putut
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: [Cupa Romaniei] UNIVERSITATEA CRAIOVA - Pandurii Tg Jiu

Mesaj de ady_azzuro » 13 Noi 2008, 00:18

stuparu_alexandru scrie:va zic eu de acum ce-o sa gastiti pe topicu` cu crapid.....niste litere dinastea SDADASDASDADSAD
pai doar jucam cu fratiiiiiiii nostriiiii din giiiiulestiii. ucv

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Cupa Romaniei] UNIVERSITATEA CRAIOVA - Pandurii Tg Jiu

Mesaj de stuparu_alexandru » 13 Noi 2008, 00:19

ady_azzuro scrie:
stuparu_alexandru scrie:va zic eu de acum ce-o sa gastiti pe topicu` cu crapid.....niste litere dinastea SDADASDASDADSAD
pai doar jucam cu fratiiiiiiii nostriiiii din giiiiulestiii. ucv
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Vraciul
fanatic
fanatic
Mesaje: 1199
Membru din: 28 Noi 2005, 18:18

Re: [Cupa Romaniei] UNIVERSITATEA CRAIOVA - Pandurii Tg Jiu

Mesaj de Vraciul » 13 Noi 2008, 00:24

Dupa meciul cu mediasul,am tras un semnal de alarma pe topicul meciului cu otopeni,apoi cu buzaul am zis ca n-am jucat nimic si am castigat norocos...vin si acum cu o completare....si cu pandurii am jucat tot TURCA ca si in precedentele 2 meciuri...dar acum ne-a batut o echipa care a stat foarte bine in aparare si a transat meciul pe contraatacuri si grave erori la noi in aparare.
Asta este,este dezamagitor ,mi se rupe sufletu ,DAR trebuie sa privim inainte.Observ cu tristete ca unii chiar nu inteleg fenomenul blamandul pe Napoli.Da a GRESIT, e si el la inceput de drum si mai are multe de invatat ,DAR a gresit pt ca astia sunt jucatorii care-i are la dispozitie.Credeti ca el nu-i spune lu ROse sa-si tina partea si sa faca marcaj la omu lui,sau lui Costea sa mai joace si fotbal nu numai sa se certe cu coechipieri,sau lui Stoica sa mai bage si cate o alunecare din cand in cand,pt ca echipamentul se mai si spala,sau lui Gangioveanu sa fie atent la joc si nu la pitipoancele din tribuna,sau lui Mitchell sa nu mai doarma in ghete si as putea continua cu tot lotul dupa ultimele 3 meciuri.
Trebuie sa intelegem ca astia sunt si cu ei defilam,imi sunt foarte dragi,dar sincope mai apar in viata oricarei echipe.De acord,in seara asta ii criticam constructiv,dar de maine ii incurajam pt urmatoarele meciuri.Capu sus baieti,strangeti randurile ca n-avem timp de "boceli",avem in fata 3 etape cruciale pt noi.Fortza Stiinta!
Scoala Nelule din morti//Si-arata-le fotbal la toti//Pe-o arena candva plina//Ce astazi este o ruina.//In trecut v-aveam pe voi//Astazi avem ochii goi.//Ne-ai invatat sa visam frumos//Acum....clasamentul e-ntors.Multumim Nelule c-ai fost//Si ca ne-ai facut un rost//Si ne-ai lasat un nume mare U Craiova,.....dar ce e azi ....NE DOARE!!!

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Re: [Cupa Romaniei] UNIVERSITATEA CRAIOVA - Pandurii Tg Jiu

Mesaj de blue_lions » 13 Noi 2008, 00:30

stuparu_alexandru scrie:
ady_azzuro scrie:
stuparu_alexandru scrie:va zic eu de acum ce-o sa gastiti pe topicu` cu crapid.....niste litere dinastea SDADASDASDADSAD
pai doar jucam cu fratiiiiiiii nostriiiii din giiiiulestiii. ucv
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Mah vezi ca primesti niste MP-uri de nu te vezi :)( :)(

A avut gura aurita cu c**** ala de a zis ca un necaz nu vine niciodata singur.
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

FreakBoy

Re: [Cupa Romaniei] UNIVERSITATEA CRAIOVA - Pandurii Tg Jiu

Mesaj de FreakBoy » 13 Noi 2008, 00:51

rusinos, nici nu mai citesc

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Cupa Romaniei] UNIVERSITATEA CRAIOVA - Pandurii Tg Jiu

Mesaj de manex » 13 Noi 2008, 01:05

ajunsesi, freak?
1: TOPICURILE LE VA FACE DOAR RUBEN NAVARRO!!! DA? o:
2 frig al naibii.
un joc slab, slab, slab. la ultimul meci am zis "un joc slab, slab". acum a fost si mai slab. cam cit i-o trebui unei echipe sa isi revina? 3 meciuri?. o fi fost frigul? o fi fost terenul?mda
cred ca napoli vrea sa stie de pe acum pe cine se poate baza. faptul ca i-a bagat pe dina si stoianof de la inceput imi intareste convingerea. daca au valoare si isi fac treaba...ramin, daca nu....nu cred ca ii vom mai vedea din iarna(stoianof) si din vara pe dina. am jucat in 9 oameni in prima repriza. mi s-a parut ca wobay se intelege mai bine cu costea acum. sper sa se fi impacat. din pacate jucam un fotbal oribil, fara nici un orizont. daca pina acum ma minunam si ziceam ca sintem singura echipa de la noi care poate da pase de 40 de metri fix pe jucator.....acum nu mai zic asta. sintem sub orice critica. partea proasta e ca nu mai avem decit 3 zile sa ne revenim. si stiti si voi ca noua ne trebuie 7 etape. s-au dus 3.
nu imi place atitudinea asta: au mincat bataie, nu mai merg la meci. mai bine, si asa ar fi fost omor la stadion.
de un lucru imi pare rau: ca s-a dus naibii un obiectiv. nu se stie ce s-ar fi intimplat meciul urmator. au ramas echipe puternice, si nu cred ca picam tocmai noi cu bistrita. asta e....vechea placa...mergem inainte si ii batem pe crapizi. ucv usteag
Am zis!!

|Alb-Albastru|

Re: [Cupa Romaniei] UNIVERSITATEA CRAIOVA - Pandurii Tg Jiu

Mesaj de |Alb-Albastru| » 13 Noi 2008, 01:11

ce frig ... si acum tremura carnea pe mine

nasol si cu ceata asta deasa

totusi nu am inteles de ce s`au batut in peluza ??

Avatar utilizator
Junkyard
membru
membru
Mesaje: 136
Membru din: 02 Apr 2006, 21:51

Re: [Cupa Romaniei] UNIVERSITATEA CRAIOVA - Pandurii Tg Jiu

Mesaj de Junkyard » 13 Noi 2008, 01:15

Surprinzator de slab jocul...
Multe pase aiurea, fara niciun orizont, previzibili, lenti...
Oare ce se intampla?
Si un alt lucru stiut de foarte mult timp: apararea varza...
Ne trebuie urgent jucatori.
Daca se vrea performanta.
6 ani pierduti fara nicio performanta trebuie sa se opreasca!
mititelu GUILTY!

octav
senior
senior
Mesaje: 479
Membru din: 29 Iul 2006, 11:35

Re: [Cupa Romaniei] UNIVERSITATEA CRAIOVA - Pandurii Tg Jiu

Mesaj de octav » 13 Noi 2008, 01:48

Fortzza Pandurii scrie:Hehehe....V-am dat 4-1 cu rezervele pe un stadion plin de suporteri ai vostri!Ce vreti mai mult? :))

Fortzza Pandurii!!!

vrem sa luati voi cupa acu...sa mai fie si o echipa din B care joaca in uefa...puteti? :-" steagucv

BALLY

Re: [Cupa Romaniei] UNIVERSITATEA CRAIOVA - Pandurii Tg Jiu

Mesaj de BALLY » 13 Noi 2008, 05:45

Un fleac... ne-au ciuruit! :lol:
Asta e! Am incasat-o scurt!
Un dus rece care, zic eu, a venit la timp. Se pare ca locul trei i-a lenevit pe baieti.
Daca toata lumea propunea transferarea unui atacant de careu, eu zic ca ne mai trebuie si vreo 2 mijlocasi. Aseara mijlocul nu a existat (a mai miscat Dorel).
Cam atat! Ce a a fost a fost. Fuse, fuse si se duse!
Hai sa nu disperam si sa credem ca in meciul cu Rapid vom vedea un alt joc. Mult mai bun....
HAI CRAIOVA!
:up:

PS
Stiti ce... pe mine ma ingrijoreaza convocarea asta masiva la nationala. Se spune ca in jurul lotului national sunt fel de fel de oameni care-ti baga in cap fel de fel de chestii.... Si ma gandesc ca "marile" bucurestene s-au cam lamurit cum e cu jucatorii straini..... :-(

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: [Cupa Romaniei] UNIVERSITATEA CRAIOVA - Pandurii Tg Jiu

Mesaj de PocoLoco » 13 Noi 2008, 07:40

BALLY scrie: Stiti ce... pe mine ma ingrijoreaza convocarea asta masiva la nationala. Se spune ca in jurul lotului national sunt fel de fel de oameni care-ti baga in cap fel de fel de chestii.... Si ma gandesc ca "marile" bucurestene s-au cam lamurit cum e cu jucatorii straini..... :-(
De fapt jucatorii nostri (cei 6) sunt convocati in lotul largit de 45 de jucatori , pe care Piturca o sa-i injumatateasca , n-o sa-i ia pe toti in turneul ala . Lotul final de douazeci si ceva de jucatori o sa fie anuntat cu cateva zile inainte de plecare .

Avatar utilizator
mancini
membru
membru
Mesaje: 258
Membru din: 13 Aug 2007, 16:12

Re: [Cupa Romaniei] UNIVERSITATEA CRAIOVA - Pandurii Tg Jiu

Mesaj de mancini » 13 Noi 2008, 08:53

Acolo,la Pitesti ,la 3-1 m-am simtit injosit.murdar si furat.de acei indivizi imbracati in tricourile sfinte ale Universitatii!Eu nu am putut dormi.VOI ati dormit nenorocitilor?Va bateti joc de istoria Craiovei.Plecati singuri pana nu omor pe unul.
steagucv
CU STIINTA PANA LA MOARTE

Închis