[Amical]Universitatea - Arka Gdynia

Moderator: grup_moderatori

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: [Amical]Universitatea - Arka Gdynia

Mesaj de alex.p » 28 Ian 2009, 21:47

Pe la 6.55 parca au si aia o ratare cam la fel de mare la o iesire gresita a lui Merlier.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Amical]Universitatea - Arka Gdynia

Mesaj de manex » 28 Ian 2009, 22:53

de unde le vedeti? ca io m-am uitat si in afara de faptul ca ai nostri au jucat in alb....aaa si pe prepe l-am vazut. :)( . glumesc. partial. filmare de rahat ca de obicei. o scara , o masa pusa pe linia de centru. orice.
Am zis!!

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: [Amical]Universitatea - Arka Gdynia

Mesaj de PocoLoco » 28 Ian 2009, 23:15

Pai daca Miti a trimis doar un reporter in Antalya, si ala face poze, cred ca de filmat a filmat Bamse sau Aurica Tufan. :lol:

DoRyN

Re: [Amical]Universitatea - Arka Gdynia

Mesaj de DoRyN » 29 Ian 2009, 08:22

Carcotasilor :)( Cand nu erau nicio secventa video, spuneati ca de ce nu este, iar acum cand este, filmarea este slaba :-) Pai voi vreti si ziar si televiziune si echipa de fotbal si bani de salarii :?:

Bogho
suporter
suporter
Mesaje: 992
Membru din: 25 Aug 2004, 22:20

Re: [Amical]Universitatea - Arka Gdynia

Mesaj de Bogho » 29 Ian 2009, 09:04

putea sa lase pe altii care au solicitat sa filmeze antrenamentele si meciurile din cele 2 cantonamente si care isi plateau singuri toate cheltuielile.
-

iuli

Re: [Amical]Universitatea - Arka Gdynia

Mesaj de iuli » 29 Ian 2009, 09:30

de ce n-a filmat Costea,daca tot n-a jucat?l-au lasat pe baiatul ala sa faca tot. :)(

ozzy

Re: [Amical]Universitatea - Arka Gdynia

Mesaj de ozzy » 29 Ian 2009, 11:33

Costea e vedeta, e obsinuit sa stea in fata camerei, nu in spatele ei :)(

DoRyN

Re: [Amical]Universitatea - Arka Gdynia

Mesaj de DoRyN » 29 Ian 2009, 12:40

gonen scrie:putea sa lase pe altii care au solicitat sa filmeze antrenamentele si meciurile din cele 2 cantonamente si care isi plateau singuri toate cheltuielile.

Nu gaseau aia unghiurile cele mai bune :lol:

iuli

Re: [Amical]Universitatea - Arka Gdynia

Mesaj de iuli » 29 Ian 2009, 13:01

DoRyN scrie:
gonen scrie:putea sa lase pe altii care au solicitat sa filmeze antrenamentele si meciurile din cele 2 cantonamente si care isi plateau singuri toate cheltuielile.

Nu gaseau aia unghiurile cele mai bune :lol:
pai da,le-a dat Miti test la trigonometrie si a tras concluzia:baietii nu stie cu unghiurile si nu poate filma,plus ca e vanduti si ne poate dezvalui strategia de atac ca-n aparare n-avem.

Închis