Poli Iasi - U Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem la Iasi?

Batem
42
71%
Egal
9
15%
Luam bataie
8
14%
 
Total votes: 59

blueforce
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 3
Membru din: 01 Mar 2009, 12:52

Re: Poli Iasi - U Craiova

Mesaj de blueforce » 01 Mar 2009, 19:18

sincer nustiu de la ce grupare e fularul , eu am postat unul dintre 5 fulare pe care le avem

sigur e de la voi , intrebatii pe astia care au venit cu trenul ,

intamplarea a fost cand mergeam acasa cu mai multi baieti din grupare, am vazut un grup de 4 persoane, si sa intamplat foarte repede ca a venit garda , doar vreo 2 si-au luato mai rau ...restu au fugit :)

pe fular nu exista nici o stema , doar pe unul apare steagul romaniei mic , cu japoneza nustiu daca este adevarat , repet sa intamplat foarte repede , cel mult 1 min

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: Poli Iasi - U Craiova

Mesaj de _T@V_ » 01 Mar 2009, 19:31

blueforce scrie:sincer nustiu de la ce grupare e fularul , eu am postat unul dintre 5 fulare pe care le avem

sigur e de la voi , intrebatii pe astia care au venit cu trenul ,

intamplarea a fost cand mergeam acasa cu mai multi baieti din grupare, am vazut un grup de 4 persoane, si sa intamplat foarte repede ca a venit garda , doar vreo 2 si-au luato mai rau ...restu au fugit :)

pe fular nu exista nici o stema , doar pe unul apare steagul romaniei mic , cu japoneza nustiu daca este adevarat , repet sa intamplat foarte repede , cel mult 1 min
Bai moldovene, tu esti cam greu de cap, asa'i?? Adica stii de un fular care are 50 cm, da nu stii de japoneza ca s-a intamplat repede? Da Coerent, il stii p'asta? Tot repede e si El. Poate ti-o fi scapat o japoneza pe shale, ca in cap mi-e greu sa cred ca te-ar fi nimerit, atata timp cat nu-l ai.

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: Poli Iasi - U Craiova

Mesaj de PocoLoco » 01 Mar 2009, 19:34

@Baietii din Iasi, puneti poze daca aveti ceva, ca altfel nu va crede nimeni. Dar ceva concret pe care sa scrie numele unei brigazi, sau macar Craiova, nu fulare care ar putea fi chiar ale voastre.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: Poli Iasi - U Craiova

Mesaj de Pacala » 01 Mar 2009, 19:36

:lol: :laughing: astia cred ca s-au batut intre ei crezind ca sint olteni :lol: :)(
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Poli Iasi - U Craiova

Mesaj de DarkComy » 01 Mar 2009, 19:36

blueforce scrie:sincer nustiu de la ce grupare e fularul , eu am postat unul dintre 5 fulare pe care le avem

sigur e de la voi , intrebatii pe astia care au venit cu trenul ,

intamplarea a fost cand mergeam acasa cu mai multi baieti din grupare, am vazut un grup de 4 persoane, si sa intamplat foarte repede ca a venit garda , doar vreo 2 si-au luato mai rau ...restu au fugit :)

pe fular nu exista nici o stema , doar pe unul apare steagul romaniei mic , cu japoneza nustiu daca este adevarat , repet sa intamplat foarte repede , cel mult 1 min
RAMBO!!! dar chiar ca sunteti "periculosi" rau de tot. Voi nici nu mai stiti ce s-a intamplat, ca totul s-a desfasurat f repede. Voi intr-un minut ati prins doi oameni, i-ati batut rau de tot, i-ati deposedat de fulare si v-ati facut nevazuti in capitele de fan, pana sa vina garda.
Cred ca ati prins niste prosti de la voi din oras ba "ultrasule", ca la cat de repede s-a intamplat nu aveati cum sa va dati seama ai cui fani sunt. :lol:
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
LUTU
suporter
suporter
Mesaje: 988
Membru din: 16 Sep 2003, 18:48

Re: Poli Iasi - U Craiova

Mesaj de LUTU » 01 Mar 2009, 20:32

hai ma ca va dau eu niste poze cu fulare cu Craiova, sau cumparati si voi
si chiar daca ati luat fulare cu Craiova, cu Sezione, BL etc ce vreti sa facem? ne desfiintam, nu? :)( sau ce pretentii aveti? :lol:
ROMANI PRIN NASTERE,
OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

JustME

Re: Poli Iasi - U Craiova

Mesaj de JustME » 01 Mar 2009, 20:38

LUTU scrie:hai ma ca va dau eu niste poze cu fulare cu Craiova, sau cumparati si voi
si chiar daca ati luat fulare cu Craiova, cu Sezione, BL etc ce vreti sa facem? ne desfiintam, nu? :)( sau ce pretentii aveti? :lol:

vor sa se laude si ei ca au luat de la 3 insi 2 fulare. deh sufera de nebagare`n seama amarastenii astia. ei fiind zero barat ca si galerie spera probabil sa se remarce pe spinarea altora. total PENIBILI dar pana la urma sunt de la iasi nu trebuie sa avem prea mari pretentii

p.s. nu m-ar mira sa se fi batut moldovenii intre ei, chiar deloc nu m-ar mira :lol:

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: Poli Iasi - U Craiova

Mesaj de Cl4udiu » 01 Mar 2009, 21:05

dupa cum scriu cei 2 moldoveni sunt cam analfabeti , acum doar nu vreti sa-si dea seama daca pe fularul ala e vreo stema sau nu

au vazut 4 oameni in alb-albastru , ei fiind 20 au zis sa-i bata , dar prosti cum sunt nu si-au dat seama ca si ei au aceleasi culori si acele persoane puteau sa fie chiar ieseni

ce nu suport [cenzurat]-urile astea , te dai mare ca bati 2-3 oameni , voi fiind vreo 20-30 , pai bateti-va 20 la 20 sau 3 la 3 daca sunteti asa viteji :-x
Imagine

Avatar utilizator
LUTU
suporter
suporter
Mesaje: 988
Membru din: 16 Sep 2003, 18:48

Re: Poli Iasi - U Craiova

Mesaj de LUTU » 01 Mar 2009, 21:13

JustME scrie:
LUTU scrie:hai ma ca va dau eu niste poze cu fulare cu Craiova, sau cumparati si voi
si chiar daca ati luat fulare cu Craiova, cu Sezione, BL etc ce vreti sa facem? ne desfiintam, nu? :)( sau ce pretentii aveti? :lol:

vor sa se laude si ei ca au luat de la 3 insi 2 fulare. deh sufera de nebagare`n seama amarastenii astia. ei fiind zero barat ca si galerie spera probabil sa se remarce pe spinarea altora. total PENIBILI dar pana la urma sunt de la iasi nu trebuie sa avem prea mari pretentii

p.s. nu m-ar mira sa se fi batut moldovenii intre ei, chiar deloc nu m-ar mira :lol:
dada :lol:
si noi probabil ne contram cu pusti de 12 ani :lol:
ROMANI PRIN NASTERE,
OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: Poli Iasi - U Craiova

Mesaj de 1948 » 01 Mar 2009, 21:31

baiatu care m-a adaugat pe mess mai inainte are 18 ani neinpliniti si nu stiu din ce grupare este pt ca nu m-am uitat prea atent la avatar dar nici nu ma interesaza acum sunt samantar dar ideea este ca este iesean
din ce am inteles au vrut sa faca si ei o captura. Erau mai multi adica toata gruparea si s-au intalnit cu 4 craioveni si un rucsac in spate. S-au gandit ca este un banner si s-au si vazut prin poze tinand de el . Cum vad ca zic pe forum totu s-a intamplat repede si din cate am inteles i-au batut pe cei 4 si le-au luat fularele . [****] 20 pe 4 tipic romanesc . Asa ati fi facut toti .
Fularele au fost ale noastre FCUC dar dupa cum probabil multi stiti noi nu mai existam din ( Azi 28.04.2007, grupul nostru anunta retragerea din Peluza Sud "Cristi Neamtu" ......). Cativa dintre noi ( si stiu cine ) au continuat sa le poarte la meciuri si in deplasari si nu vad ce este rau in asta. Insa mie greu sa cred ca i-ati batut voi chiar daca erati mai multi dar poate nu a fost cine cred eu.
Legat de ce a fost la iasi (nu am fost )nu stiu f multe decat ce am vb cu acel baiat care m-a contactat pe mess.
Asta le-am zis si eu sa puna poze pe net si sa se lude daca asta conteaza pt ei .
Dar eu cred ca sunt niste pusti pe care nu o sa ii mai vedem in 2-3 ani pe stadioane....nu mai zic de deplasari ca din cate imi aduc aminte in ultimu timp iasu nu prea a venit cu galerie la noi....

eu cam asta am avut de zis ca fost membru fcuc. acum am vazut ca se discuta pe forum si poate nici nu vedeam daca nu ma cauta baiatu din iasi.

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: Poli Iasi - U Craiova

Mesaj de 1948 » 01 Mar 2009, 21:41

DarkComy scrie:
blueforce scrie:sincer nustiu de la ce grupare e fularul , eu am postat unul dintre 5 fulare pe care le avem

sigur e de la voi , intrebatii pe astia care au venit cu trenul ,

intamplarea a fost cand mergeam acasa cu mai multi baieti din grupare, am vazut un grup de 4 persoane, si sa intamplat foarte repede ca a venit garda , doar vreo 2 si-au luato mai rau ...restu au fugit :)

pe fular nu exista nici o stema , doar pe unul apare steagul romaniei mic , cu japoneza nustiu daca este adevarat , repet sa intamplat foarte repede , cel mult 1 min
RAMBO!!! dar chiar ca sunteti "periculosi" rau de tot. Voi nici nu mai stiti ce s-a intamplat, ca totul s-a desfasurat f repede. Voi intr-un minut ati prins doi oameni, i-ati batut rau de tot, i-ati deposedat de fulare si v-ati facut nevazuti in capitele de fan, pana sa vina garda.
Cred ca ati prins niste prosti de la voi din oras ba "ultrasule", ca la cat de repede s-a intamplat nu aveati cum sa va dati seama ai cui fani sunt. :lol:

am citit mesjul asta si m-am amuzat
se pare ca si tu te-ai amuzat cand l-ai scris


" ....restu au fugit :) "

tu ce ai fi facut ?

blueforce
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 3
Membru din: 01 Mar 2009, 12:52

Re: Poli Iasi - U Craiova

Mesaj de blueforce » 01 Mar 2009, 22:34

modificat de JustMe: deveniti plictisitori si apropo: sa nu credeti cumva ca suntem obligati sa va suportam ineptiile :!:

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Re: Poli Iasi - U Craiova

Mesaj de Bals_Boy » 01 Mar 2009, 22:40

blueforce scrie: :OT
eu in locul vostru nici nu m-as fi laudat cu asa ceva, e pur si simplu penibil sa te lauzi ca voi douaj de insi ati batut/fugarit pe alti 4. nici macar dinamovistii sau tiganii nu se preteaza la asa ceva (laudat)
hai as fi inteles sa va organizati sperand ca sunt mai multi, dar la procentajul asta sa te mai si lauzi devine. repet, PENIBIL
Forza STIINTA

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: Poli Iasi - U Craiova

Mesaj de Cl4udiu » 01 Mar 2009, 22:43

se vede ca e prost

voi 20 ati prins 4 oameni si le-ati luat fularele , e ceva special ? vrei si premiu ?

si de ce sa fim frustrati , ne-ati batut pe noi ? si in plus aceia nu au fac parte din nici o grupare , daca aveti curaj sa plecati prin deplasari o sa v-o furati si voi , dar nu prea am vazut galerie la meciurile iasiului din deplasare , bine nici nu am vazut prea multe meciuri ca nu prea imi pasa de voi si in general de celelalte echipe din liga I

"voi stati pe forum si nu ati venit la iasi" , dar tu viteazule de ce [****] nu ai venit la craiova in tur ?
Imagine

Avatar utilizator
LUTU
suporter
suporter
Mesaje: 988
Membru din: 16 Sep 2003, 18:48

Re: Poli Iasi - U Craiova

Mesaj de LUTU » 01 Mar 2009, 23:38

concluzia dupa meciu asta: 4 faze clare la care am fost furati
fmm corpodean
ROMANI PRIN NASTERE,
OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

Închis