U Craiova - Unirea Urziceni

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ne revenim dupa esecul de la Timisoara?

Poll ended at 17 Apr 2009, 11:36

Da si luam 3 puncte
44
73%
Pe jumatate si luam 1 punct
11
18%
Pierdem si e de rau
5
8%
 
Total votes: 60

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: U Craiova - Unirea Urziceni

Mesaj de alex.p » 21 Apr 2009, 20:52

Adica 0-1. E bine.

DoRyN

Re: U Craiova - Unirea Urziceni

Mesaj de DoRyN » 21 Apr 2009, 20:52

Pe langa noul stadion la care se gandeste Adrian Mititelu, in viitor am putea apela si la suporterii gonflabili care au mai multe avantaje: nu injura jucatorii, nu mananca seminte, stau jos, nu creaza complexe ultrasilor, etc. (avantajele sunt descrise detaliat pe eticheta atasata produsului; pentru comenzi peste 1.000 de bucati pot fi create avantaje personalizate, cum ar fi culoarea tricourilor si a pielii, lanţuri de aur dotate cu mici troiţe la gât, brăţări cu laţime variabilă, fesuri în culori albastre, rezistenţă la fumigene, torţe şi stroboscoape).

Imagine

Daca experimentul va da rezultate, ei ar putea fi trimisi si la vot. Antonie Solomon nu va mai avea sanse reale sa castige un nou mandat la primarie iar noul primar va repara canalizarea intre bugetul local si stadion, canalizare prin care urmeaza a fi pompate la club mai multe milioane de euro.

JustME

Re: U Craiova - Unirea Urziceni

Mesaj de JustME » 21 Apr 2009, 20:57

caterinca :lol: :lol:

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: U Craiova - Unirea Urziceni

Mesaj de ady_azzuro » 21 Apr 2009, 21:42

stuparu_alexandru scrie:pana la meciu` cu dinamo toata lumea zicea ca, in caz de victorie, nu le mai pasa de ce facem in campionat. iata ca nu prea e asa :)(
din pacate, n-am apucat decat repriza a doua, acolo unde am fost, erau rare locurile in care se prindea gsptv si nu mi-am putut forma o parere despre cum a decurs meciul dar, gangioveanu mi s-a parut foarte slab, iar dina... pamant.
oricum... sa speram ca la meciul cu brasov, vom putea sa ne facem jocul nostru, brasovul fiind obligata sa atace ca joaca acasa. cred ca o sa castigam. l-am visat pe n`jock ca dadea gol, si parca sa zic ca era pe stadion la brasov.
sa vedem :-D :-D
am zis ca nu mai ne suparam daca ratam obiectivul de calificare in cupa uefa, dar asta nu inseamna ca n-avem voie sa speram chiar si la champions league. :cool:

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: U Craiova - Unirea Urziceni

Mesaj de stuparu_alexandru » 21 Apr 2009, 22:12

ady_azzuro scrie:
stuparu_alexandru scrie:pana la meciu` cu dinamo toata lumea zicea ca, in caz de victorie, nu le mai pasa de ce facem in campionat. iata ca nu prea e asa :)(
din pacate, n-am apucat decat repriza a doua, acolo unde am fost, erau rare locurile in care se prindea gsptv si nu mi-am putut forma o parere despre cum a decurs meciul dar, gangioveanu mi s-a parut foarte slab, iar dina... pamant.
oricum... sa speram ca la meciul cu brasov, vom putea sa ne facem jocul nostru, brasovul fiind obligata sa atace ca joaca acasa. cred ca o sa castigam. l-am visat pe n`jock ca dadea gol, si parca sa zic ca era pe stadion la brasov.
sa vedem :-D :-D
am zis ca nu mai ne suparam daca ratam obiectivul de calificare in cupa uefa, dar asta nu inseamna ca n-avem voie sa speram chiar si la champions league. :cool:
eu inca sper la locul 1, asa ca nu-mi spune mie de cum sta treaba cu sperantele :)(
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Re: U Craiova - Unirea Urziceni

Mesaj de blue_lions » 21 Apr 2009, 22:14

stuparu_alexandru scrie:
ady_azzuro scrie:
stuparu_alexandru scrie:pana la meciu` cu dinamo toata lumea zicea ca, in caz de victorie, nu le mai pasa de ce facem in campionat. iata ca nu prea e asa :)(
din pacate, n-am apucat decat repriza a doua, acolo unde am fost, erau rare locurile in care se prindea gsptv si nu mi-am putut forma o parere despre cum a decurs meciul dar, gangioveanu mi s-a parut foarte slab, iar dina... pamant.
oricum... sa speram ca la meciul cu brasov, vom putea sa ne facem jocul nostru, brasovul fiind obligata sa atace ca joaca acasa. cred ca o sa castigam. l-am visat pe n`jock ca dadea gol, si parca sa zic ca era pe stadion la brasov.
sa vedem :-D :-D
am zis ca nu mai ne suparam daca ratam obiectivul de calificare in cupa uefa, dar asta nu inseamna ca n-avem voie sa speram chiar si la champions league. :cool:
eu inca sper la locul 1, asa ca nu-mi spune mie de cum sta treaba cu sperantele :)(
Tu sa speri sa se termine 0-1, ca iar am mers pe mana ta :)( :)( vezi pe topic-ul cu pariuri
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

DoRyN

Re: U Craiova - Unirea Urziceni

Mesaj de DoRyN » 23 Apr 2009, 18:29

Alte fotografii de la meci realizate de blue_titan gasiti in Albumul Foto :!:

Închis