Universitatea Craiova - FC Argeş

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu Arges?

Poll ended at 26 Apr 2009, 21:59

Batem
47
82%
Egal
6
11%
Infrangere
4
7%
 
Total votes: 57

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Re: Universitatea Craiova - FC Argeş

Mesaj de baggio » 27 Apr 2009, 14:59

Legat de Dina...m-am abtinut sa-l reneg total lasandu-i mereu loc pentru inca o viitoare sansa, dar deja mi se pare ca s-a umplut paharul. Ma dispera indolenta de care da dovada. Numai cand te uiti la el cum alearga te ia durerea de cap. Si mai lasa-ti-o pe-aia ca vezi Doamne e injurat mereu si de-aia nu joaca bine. Aduceti-va aminte de ce tratament a avut parte danciulescu cand s-a transferat la dinamo si cate goluri a marcat apoi. Imi pare rau de Dina ca om, imi imaginez ca e afectat de ce i se intampla, dar ne ajunge si noua, suntem si noi tot oameni si suferim pentru Universitatea.
Nu se poate juca cu nervii nostri la nesfarsit. Sa plece odata!
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: Universitatea Craiova - FC Argeş

Mesaj de alex.p » 27 Apr 2009, 15:26

Dupa meciul asta o sa trec in tabara celor care vor biletele mai scumpe. Sa le faca minim 50 ron, ca sa mai stea unii acasa.

iuli

Re: Universitatea Craiova - FC Argeş

Mesaj de iuli » 27 Apr 2009, 15:42

Pe Dina l-am injurat toti in ultima vreme,nu stiu cat e vina lui si cat e vina antrenorului cand il baga total iesit din forma.
Din pacate asa cum scria cineva mai sus la meciurile cu Dinamo venim in numar mare,practic demonstradu-le ca venim pt. ei.Eu as merge mai departe spunand ca venim mai mult pt noi suporterii,normal ar fi sa venim la stadion sa cantam pt Universitatea Craiova indiferent de adversar.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Universitatea Craiova - FC Argeş

Mesaj de manex » 27 Apr 2009, 15:54

njock a fost introdus de public, daca era dupa napoli cred ca il baga...la meciul urmator. shit
Am zis!!

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Re: Universitatea Craiova - FC Argeş

Mesaj de Cosmin™ » 29 Apr 2009, 12:42

Tanase la Craiova
Sunt un apropiat al presedintelui Minca de la fc arges,si stiu ca deja sunt acontati de universitatea craiova atat tanase cat si tames,iar imediat dupa ultima partida din retur cei doi vor face jonctiunea la clubul din banie.Trebuia sa va asteptati la asa ceva tinand cont de relatiile dintre cele 2 cluburi mai ales ca ultimi 2 care au ajuns de la fc arges la craiova au fost prepelita si ciprian tanasa.
Un comment pe Sport.ro la Stirea cu Tanase la dInamo :)(
Imagine

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: Universitatea Craiova - FC Argeş

Mesaj de PocoLoco » 29 Apr 2009, 13:23

Astia la Tv il dau pe Tanase ca sigur la dinamo din vara. Cica a si declarat ca abia asteapta sa joace in ChL.

LiviuB

Re: Universitatea Craiova - FC Argeş

Mesaj de LiviuB » 29 Apr 2009, 14:12

el saracul ar juca oriunde... acum sa vedem daca il vor mai tine curerele pe mititelu. Poate sa-l puna pe Prepe sa ii dea un telefon.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Universitatea Craiova - FC Argeş

Mesaj de DarkComy » 29 Apr 2009, 15:25

Cosmin™ scrie:
Tanase la Craiova
Sunt un apropiat al presedintelui Minca de la fc arges,si stiu ca deja sunt acontati de universitatea craiova atat tanase cat si tames,iar imediat dupa ultima partida din retur cei doi vor face jonctiunea la clubul din banie.Trebuia sa va asteptati la asa ceva tinand cont de relatiile dintre cele 2 cluburi mai ales ca ultimi 2 care au ajuns de la fc arges la craiova au fost prepelita si ciprian tanasa.
Un comment pe Sport.ro la Stirea cu Tanase la dInamo :)(
Ce frumos ar fi sa fie adevarat :)(
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: Universitatea Craiova - FC Argeş

Mesaj de Ovidiu* » 29 Apr 2009, 15:36

DarkComy scrie:Ce frumos ar fi sa fie adevarat :)(
Da, am avea si mijloc.Totusi, mi-e foarte foarte greu sa cred.
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Re: Universitatea Craiova - FC Argeş

Mesaj de FanStiinta » 29 Apr 2009, 16:57

visati... pai ca sa scape cu suspendare penescu nu credeti ca trebuie sa dea ceva? parca vad ca il ia pe tanase si la pret de [cenzurat]...

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: Universitatea Craiova - FC Argeş

Mesaj de whiteLion » 29 Apr 2009, 17:43

"Sper sa refac traseul lui Adi Mutu. Daca Argesul retrogradeaza, imi doresc sa joc la Dinamo! E adevarat ca este vorba si de Liga Campionilor, lucru pe care orice jucator si-l doreste. Am nevoie si de meciuri tari care sa ma tina in forma pentru echipa nationala", a declarat Cristi Tanase in Cancan

nu va mai agitati atat ca stirea e preluata din cancan......si stiti ce stiri au aparut si despre noi in cancan.....praf de ziaristi :-x
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: Universitatea Craiova - FC Argeş

Mesaj de 1948 » 02 Mai 2009, 22:04

Spectatori: 6500 (26% din capacitate)

chiar atat de putini ?

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: Universitatea Craiova - FC Argeş

Mesaj de SLH » 07 Mai 2009, 15:19

SU' 2000
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Închis