Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu Gazul?

Poll ended at 06 Mai 2009, 02:19

Batem
22
56%
Egal
8
21%
Luam
9
23%
 
Total votes: 39

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de whiteLion » 08 Mai 2009, 17:08

baggio scrie:
whiteLion scrie:
baggio scrie:- Meci bunicel facut de ai nostri. Am controlat meciul de la inceput pana la final, puteam sa mai incriem de cateva ori.
- La capitolul suporteri .... PENIBILI!Maxim 4-5.000 mi se pare jenant, singurul dezavantaj fiind faptul ca s-a jucat miercurea. In rest, ce-ti mai trebuie sa vii la stadion?Vremea a fost frumoasa, biletele mai mult decat accesibile (daca si 5RON biletu e mult.....), echipa se bate pentru un loc de Uefa, plus ca ar fi trebuit sa fim cat mai multi alaturi de echipa in perioada asta grea.S-a vazut inca o data cat de alaturi suntem de echipa. Imi e greu s-o spun, dar daca pana acum ceva timp echipa nu-si merita suporterii, acum am ajuns la concluzia ca suporterii nu-si merita echipa.
- Ma lasa rece golul lui Dina.Vorba aia...cu o floare nu se face primavara.Dina e pe langa,n-are nicio treaba cu ideea de fotbalist si trebuie sa plece.Cand o fii golgeteru campionatului, atunci o sa ma convinga!
- Despre idiotii care injura fotbalistii din minutul 1 pana in minutu 90....nu mai are rost sa zic nimic!Parca e mai bine la nord...sunt mai putini!
..care injura jucatorii, sau la ce te referi?
Da! o:
nu ar trebui sa se intample asta deloc pe stadion :mad: ....ati vazut aseara nemtii, nu le-a placut ce au vazut si plecau de pe stadion....si englezii la fel.....dar nu au strigat impotriva echipei
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de Bals_Boy » 09 Mai 2009, 09:55

ady_azzuro scrie:si napoli e exasperant, il scoate pe mihai costea la pauza mereu si-l baga pe dina...chiar asa sa nu poata costea II sa joace mai mult de 45 de minute?
pai el nu joaca nimic in primele 45, la ce sa te astepti apoi ... poate daca l-ar folosi unde trebuie :mad:
Forza STIINTA

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de ady_azzuro » 09 Mai 2009, 11:11

si dina joaca ceva?

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de Bals_Boy » 09 Mai 2009, 12:16

ady_azzuro scrie:si dina joaca ceva?
nu joaca nimic, nu inteleg de ce il baga ... dar antrenorul e suveran o:
Forza STIINTA

Închis