Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu Gazul?

Poll ended at 06 Mai 2009, 02:19

Batem
22
56%
Egal
8
21%
Luam
9
23%
 
Total votes: 39

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de Ruben Navarro » 04 Mai 2009, 02:24

Stati linistiti ma,ii batem pe ga0zarii de la Medias, si cu arbitrii si tot ii batem :cool:

JustME

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de JustME » 04 Mai 2009, 02:26

in meciul asta as vrea ca jucatorii sa nu se mai ganeasca la cupele europene, cum zicea Ilie Balaci: sa joace fotbal din placere si cu zambetul pe buze ucv

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de Ruben Navarro » 04 Mai 2009, 02:28

Sergyu_costea scrie:Cum putem sta linistiti Ruben la cum jucam. Si daca luam 9 puncte din astea 3 meciuri , tot avem mari probleme ca nu vad eu sa reusim ceva in ghencea sau giulesti la modul cum ne prezentam.
Sa iti expllic. Vorba unui ilustru celebru : ° stati ma linistiti ca sunt altii mai slabi ca noi°

Ieste barosane? :)(

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9785
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de manex » 04 Mai 2009, 03:08

norocul nostru este ca mediasul nu sta cu fundul in poarta. cel mai naspa cred ca va fi lipsa spectatorilor. vad iarasi vreo 5000...naspa rau. macar galeria de ar stringe nitel rindurile.
Am zis!!

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de whiteLion » 04 Mai 2009, 03:11

batem greu....tot ca in meciul cu arges.....Napoli lasa-ne!
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

JustME

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de JustME » 04 Mai 2009, 03:13

vere da vi se puse rau pata pe Nicolo .. :-(

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de Ruben Navarro » 04 Mai 2009, 03:14

Sunt sovini,au ceva cu italienii... :)-

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de whiteLion » 04 Mai 2009, 03:17

JustME scrie:vere da vi se puse rau pata pe Nicolo .. :-(
RAU de tot...api daca vad ca astia ai nostri nu au nici-o idee de joc... ce darq ma uitati-va la prima repriza si numarati cate centrari au fost pe varfuri....pai asa vrei sa castigi un meci?
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de Cosmin™ » 04 Mai 2009, 03:19

whiteLion scrie:batem greu....tot ca in meciul cu arges.....Napoli lasa-ne!
frate dar ati luat`o razna .. ce vina are napoli ca f.costea rateaza singur cu portaru sau ca Rose ii da pasa de gol lui Ghindeanu ? A facut si el niste greseli , dar nu-l poti acuza ca joaca cu Dina , Barboianu sau cu Rose fundas stanga . Altii nu are . Nu are inca 3 jucatori ca Soava sau Baird pe margine care sa intre in locul lor cand se accidenteaza . Pe cine vrei sa bage tu fundas stanga . As vrea si eu o parerea a ta ..in conditiile in care Firtulescu e jucator bun , dar nicidecum nu e fundas stanga .. e mult mai penibil ca Rose acolo , Busu are fractura de metatarsian si Mitchell e si el accidentat ?

ON : Victorie 1-0 chinuit rau de tot
Imagine

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de StefanC » 04 Mai 2009, 03:19

Castigam 100% ! usteag

JustME

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de JustME » 04 Mai 2009, 03:22

whiteLion scrie: RAU de tot...api daca vad ca astia ai nostri nu au nici-o idee de joc... ce darq ma uitati-va la prima repriza si numarati cate centrari au fost pe varfuri....pai asa vrei sa castigi un meci?
inainte sa dam cu pietre sa ne aducem aminte si de lucrurile bune

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de whiteLion » 04 Mai 2009, 03:23

Cosmin™ scrie:
whiteLion scrie:batem greu....tot ca in meciul cu arges.....Napoli lasa-ne!
frate dar ati luat`o razna .. ce vina are napoli ca f.costea rateaza singur cu portaru sau ca Rose ii da pasa de gol lui Ghindeanu ? A facut si el niste greseli , dar nu-l poti acuza ca joaca cu Dina , Barboianu sau cu Rose fundas stanga . Altii nu are . Nu are inca 3 jucatori ca Soava sau Baird pe margine care sa intre in locul lor cand se accidenteaza . Pe cine vrei sa bage tu fundas stanga . As vrea si eu o parerea a ta ..in conditiile in care Firtulescu e jucator bun , dar nicidecum nu e fundas stanga .. e mult mai penibil ca Rose acolo , Busu are fractura de metatarsian si Mitchell e si el accidentat ?

ON : Victorie 1-0 chinuit rau de tot
ce legatura are partea stanga cu faptul k noi am jucat fara un mijlocas -(minus) Barboianu, iar dupa pauza alt -(minus) Dina.....
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de whiteLion » 04 Mai 2009, 03:23

JustME scrie:
whiteLion scrie: RAU de tot...api daca vad ca astia ai nostri nu au nici-o idee de joc... ce darq ma uitati-va la prima repriza si numarati cate centrari au fost pe varfuri....pai asa vrei sa castigi un meci?
inainte sa dam cu pietre sa ne aducem aminte si de lucrurile bune
...cum ar fi?
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de Cosmin™ » 04 Mai 2009, 03:25

whiteLion scrie:
Cosmin™ scrie:
whiteLion scrie:batem greu....tot ca in meciul cu arges.....Napoli lasa-ne!
frate dar ati luat`o razna .. ce vina are napoli ca f.costea rateaza singur cu portaru sau ca Rose ii da pasa de gol lui Ghindeanu ? A facut si el niste greseli , dar nu-l poti acuza ca joaca cu Dina , Barboianu sau cu Rose fundas stanga . Altii nu are . Nu are inca 3 jucatori ca Soava sau Baird pe margine care sa intre in locul lor cand se accidenteaza . Pe cine vrei sa bage tu fundas stanga . As vrea si eu o parerea a ta ..in conditiile in care Firtulescu e jucator bun , dar nicidecum nu e fundas stanga .. e mult mai penibil ca Rose acolo , Busu are fractura de metatarsian si Mitchell e si el accidentat ?

ON : Victorie 1-0 chinuit rau de tot
ce legatura are partea stanga cu faptul k noi am jucat fara un mijlocas -(minus) Barboianu, iar dupa pauza alt -(minus) Dina.....
Bun ..si eu sunt de acord cu ce zici tu . M-am referit la postul de fundas stanga pentru ca Rose a gresit decisiv si cam in fiecare meci pe-acolo e bulevard

Trebuia sa dai si un raspuns . Pe cine vedeai tu mijlocas central si atacant in conditiile in care Njock nu poate juca mai mult de 20 de minute , pentru ca nu e pus la punct cu preg.fizica ? Nici mie nu-mi plac Barboianu si Dina .. dar trebuie sa intelegi odata pt todeuna ca nu sunt solutii pe banca absolut deloc
Imagine

JustME

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de JustME » 04 Mai 2009, 03:29

whiteLion scrie: ...cum ar fi?
ehee dar cate n-ar fi. adu-ti aminte de meciul cu dinamo de ex. sau adu-ti aminte de faptul ca am fost la un pas sa terminam pe podium turul. discutia e complexa dar daca ne apucam acum sa cerem demisia lu` Napoli cred ca nu rezolvam nimic. daca as fi rautacios as spune ca unii sunt mai preocupati de scandaluri cu oameni din club sau din afara lui decat cu investitiile in lot .. dar cum nu sunt nu spun asa ceva :)(

Închis