CS Otopeni - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cu cate puncte venim de la Ploiesti?

Poll ended at 09 Mai 2009, 21:07

3
30
79%
1
3
8%
0
5
13%
 
Total votes: 38

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Re: CS Otopeni - Universitatea Craiova

Mesaj de dxtr009 » 10 Mai 2009, 23:07

cel mai prost meci pe care l am vazut de cand am promovat..si per total, si ca joc al nostru
dina a fost pamant de flori, pe final a avut totusi ocazia sa se mai scoata cu un gol
armani,uby si majoritatea-neinspirati...soava cel mai bun, costea mereu nemultumit-atata timp cat da goluri, sa faca figuri
cred k jucatorii lui otopenis jucara 2 la pariuri
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Oltenia1600
junior
junior
Mesaje: 78
Membru din: 10 Aug 2008, 17:16

Re: CS Otopeni - Universitatea Craiova

Mesaj de Oltenia1600 » 11 Mai 2009, 10:27

Sergyu_costea scrie:
Oltenia1600 scrie:
Sergyu_costea scrie:E bine asa . Barboianu - Barbu - Dorel - Rose. Nu arata rau linia de fund , mai ales ca nu cred ca asta va conta cu Buzaul.
:-D :-D
Nu arata rau, ci chiar groaznic.
Da cum era sa jucam cu linia asta in ghencea? Pentru Buzau arata excelent , oricum nu au de facut nimic.
Nici in Ghencea, nici cu Buzaul. Din lista aceea niciunul nu e fundas de meserie. Poate nu avem alte solutii ... dar nu pot sta linistit cu Rose si Barboianu pe laterale..
Gandim in continuare pagubos daca avem impresia ca meciul cu Buzau este usor. Sau ca aia nu vor pune probleme in atac. Sa nu avem vreo surpriza.
@shefu rules : am explicat mai inainte de ce egalul nu era un capat de tara. Daca pierdem in Giulesti, victoria de ieri aproape ca se anuleaza.

WhiteBlue Heart
membru
membru
Mesaje: 206
Membru din: 28 Mai 2007, 00:10

Re: CS Otopeni - Universitatea Craiova

Mesaj de WhiteBlue Heart » 11 Mai 2009, 10:57

Cea mai tare stire a fost la pro tv : "Oltenii au aruncat cu o SULITA in teren si risca pierderea meciului".Penibil. :lol:
"Veneau ca sa ne vada pe noi.Si aveau acea mandrie specifica olteanului,sa se bata cu pumnul in piept,sa zica noi suntem cei mai buni.40 de mii?noi eram obisnuiti,jucasem si cu valcea cu 40 de mii,si cu jiul...pentru noi era surpriza daca n-am fi gasit cei 40 de mii acolo!"(King Ilie Balaci)

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: CS Otopeni - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 11 Mai 2009, 11:51

WhiteBlue Heart scrie:Cea mai tare stire a fost la pro tv : "Oltenii au aruncat cu o SULITA in teren si risca pierderea meciului".Penibil. :lol:
bine ca nu au aruncat cu bomba atomica, AG-ul, stalpi de telegraf, casa poporului, turnul din pisa, ace, brice, carice, lame si chiloti de dame, etc.

Atunci cre'ca riscam pierderea tuturor meciurilor disputate , si eram sa jucam ultimele 2 meciuri de acasa pe Luna sau pe Marte !

Astia chiar nu mai stiu ce sa faca sa intre crapidul si stoaia in EL, ca de un lucru sunt siguri si ei: daca sa joaca in continuare pe bune, cel putin una din ele sta acasa la vara!
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
marius1ka
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 13 Apr 2008, 17:16

Re: CS Otopeni - Universitatea Craiova

Mesaj de marius1ka » 11 Mai 2009, 17:56

0-1 Florin Costea Golul cu nr.34 la "U" ucv
[youtube][/youtube]

Închis