CS Otopeni - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cu cate puncte venim de la Ploiesti?

Poll ended at 09 Mai 2009, 21:07

3
30
79%
1
3
8%
0
5
13%
 
Total votes: 38

conStiinta

Re: CS Otopeni - Universitatea Craiova

Mesaj de conStiinta » 10 Mai 2009, 17:53

au fost meciuri mai proaste decat asta, dar mai multe preluari gresite decat in meciul asta nu au fost pina acum
ucv

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: CS Otopeni - Universitatea Craiova

Mesaj de Cl4udiu » 10 Mai 2009, 17:54

JustME scrie:
Oltenia1600 scrie:Cand vom inceta sa gandim asa prapastios ... nici infrangerile nu vor mai avea dimensiuni apocaliptice, de catastrofa. E mai bine sa fim realisti si chiar sa ne respectam adversarii.
Meciul e foarte greu, nu exista o favorita certa. Sper sa batem, insa si un egal ar fi bun. Iar o infrangere nu e catastrofa.
bun egalul ??? cu echipa de pe locul 17 ??? :o asta inseamna sa nu ai strop de ambitie, pai daca nici p`astia care sunt deja retrogradati nu ii batem atunci pe cine ???????
se vede cu cata ambitie joaca ...

si se mai vede ca a revenit njock la echipa ( wobay nu mai joaca nimic )

sa speram ca le da cate doua palme napoli la puaza
Imagine

Oltenia1600
junior
junior
Mesaje: 78
Membru din: 10 Aug 2008, 17:16

Re: CS Otopeni - Universitatea Craiova

Mesaj de Oltenia1600 » 10 Mai 2009, 17:56

JustME scrie: bun egalul ??? cu echipa de pe locul 17 ??? :o asta inseamna sa nu ai strop de ambitie, pai daca nici p`astia care sunt deja retrogradati nu ii batem atunci pe cine ???????
Eu am gandit simplu : decat sa batem astazi cu 5-0 si sa luam bataie de la Rapid cu 1-0, mai bine facem egal cu amandoua. Iar faptul ca sunt deja retrogradati nu inseamna ca au un picior in minus. Exemplu : eu pe Gangioveanu il vad mult mai slab decat Dumitrescu.

@shefu rules : Doamne fereste sa pierdem meciul ... te voi cauta in Craiova sa imi recomanzi ce sa fac.

JustME

Re: CS Otopeni - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 10 Mai 2009, 17:58

eu gandesc si mai simplu: batem azi, batem pe buzau, batem la rapid, batem la oi si in ultima etapa ne permitem un egal :-) asta daca vrem in Europa ..

iuli

Re: CS Otopeni - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 10 Mai 2009, 17:59

un link ceva?

Avatar utilizator
blue ray
suporter
suporter
Mesaje: 508
Membru din: 12 Apr 2009, 21:24

Re: CS Otopeni - Universitatea Craiova

Mesaj de blue ray » 10 Mai 2009, 18:00

Cand l-am vazut pe Dina titular mi s-a parut un lucru firesc, avand in vedere forma lui Mihai Costea. Dupa prima repriza de azi e clar ca se impune cu necesitate schimbarea lui. A jucat o repriza, n-a miscat, am vazut destul. Trebuie si putem sa castigam azi.

JustME

Re: CS Otopeni - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 10 Mai 2009, 18:00

Cl4udiu scrie: si se mai vede ca a revenit njock la echipa ( wobay nu mai joaca nimic )
Jeremy, Jeremy :)(
Cl4udiu scrie: sa speram ca le da cate doua palme napoli la puaza
idem

Oltenia1600
junior
junior
Mesaje: 78
Membru din: 10 Aug 2008, 17:16

Re: CS Otopeni - Universitatea Craiova

Mesaj de Oltenia1600 » 10 Mai 2009, 18:03

JustME scrie:eu gandesc si mai simplu: batem azi, batem pe buzau, batem la rapid, batem la oi si in ultima etapa ne permitem un egal :-) asta daca vrem in Europa ..
E dreptul tau. Problema e sa nu inceapa iar apocalipsa daca ai gresit pe undeva.
Sper totusi sa marcam.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: CS Otopeni - Universitatea Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 10 Mai 2009, 18:05

ba sa iasa in mortii ma-sii gangioveanu ca e pamant ! sa iasa si dina ! si sa intre n`jock si cu mihai costea ! m-am saturat de impotentii astia !
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: CS Otopeni - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 10 Mai 2009, 18:15

A intrat Barboianu si a iesit Spase
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: CS Otopeni - Universitatea Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 10 Mai 2009, 18:22

sa-mi bag [cenzurat]-n gura astora ca nu joaca nimic ! ce mortii lor au nu stiu ....

incepe si napoli sa ma enerveze, pentru ca nu stiu ce dracu cauta dina in continuare in teren... incet incet, personal, incepe sa-mi displaca napoli.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

JustME

Re: CS Otopeni - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 10 Mai 2009, 18:22

BAAAAAAAA Dina are contract de titular la U Craiova ????? :o: :o: n-am nimic cu omul dar e total total TOTAL iesit din forma ce :bad: mea. nu-l injur, n-am nimic cu el inteleg ca trebuie sa joace si el dar bai nene e iesit din forma in ultimul hal .. nimic, nimic, nimic :o: :o: :o:

Nicolo baga-l vere pe Vice in atac, jur ca joaca mai bine ca toti

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: CS Otopeni - Universitatea Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 10 Mai 2009, 18:24

JustME scrie:BAAAAAAAA Dina are contract de titular la U Craiova ????? :o: :o: n-am nimic cu omul dar e total total TOTAL iesit din forma ce :bad: mea. nu-l injur, n-am nimic cu el inteleg ca trebuie sa joace si el dar bai nene e iesit din forma in ultimul hal .. nimic, nimic, nimic :o: :o: :o:

Nicolo baga-l vere pe Vice in atac, jur ca joaca mai bine ca toti

ehe.... abea-l astept pe dina meciu` viitor. daca nu l-oi injura 90 de minute sa nu-mi ziceti pe nume. sa dea si 3 goluri ca tot nu scapa penalu` asta
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: CS Otopeni - Universitatea Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 10 Mai 2009, 18:32

nu mai suport ! penibil !!! penibil !!! sa-i scoata in [cenzurat] mea pe toti etapa viitoare ca nu merita nimeni sa joace !
gangioveanu e un [cenzurat] cu ochi, costea al mare e cu adevarat handicapat, stoica sa-si bage-n [cenzurat] loviturile libere pe care le tot bate desi nu e in stare sa dea gol, dina sa fie violat de n`jock ...


ps : da` dina mai joaca mult ?!
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: CS Otopeni - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 10 Mai 2009, 18:33

GOOOOOOL CIOARA!! :up: :up: :up:
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Închis