Universitatea Craiova - FC Vaslui

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul final in meciul cu vasluienii lui Porumboiu?

Poll ended at 10 Iun 2009, 01:29

VICTORIE
39
70%
MECI EGAL
6
11%
INFRANGERE
11
20%
 
Total votes: 56

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de Ovidiu* » 13 Iun 2009, 13:57

Mai, ca m-am saturat de prostiile lui Mititelu.Pentru mine e clar ca n-a inteles nimic din ce au scandat suporterii, din frustrarile si durerea noastra.Asa face un om pe care nu-l duce capul. Primul lucru care trebuia facut era sa-si ceara scuze, public, tare si raspicat si el si jucatorii pentru esecul asta.Asa facea un bun diplomat, in schimb lautarul se ia cu noi de coarne, dar pana la urma ce sa-i ceri.Oricum, daca jucatorii au inteles substratul acelor scandari tot e o realizare si din ce vad eu, macar la nivel declarativ, Dorel a inteles ceva.Nu stiu ce are impresia Mititelu, oricum prin scandarile alea nu s-a dezis nimeni de echipa, lumea a incercat doar sa le atinga un pic obrazul gros.Eu n-am scandat, dar nu pot sa-i condam pe cei care au facut-o pentru ca le dau dreptate, iar daca n-am avut puterea sa scandez cu ei nu inseamna ca n-am gandit la fel.Oricum, sunt sigur ca nici macar unul din cei care suntem aici, care am fost pe stadion sau la general niciun suporter al Stiitei nu a incetat sa-i iubeasca pe copiii astia dupa meciul de miercuri.
Tot ce am condamnat a fost:

[youtube][/youtube]
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de BluBoy » 14 Iun 2009, 22:21

baieti si fete..dat fiind faptul ca nu mai gasesc parola la useru meu....dau de pe cel al fratelui...eu sunt al 2-lea frate (in ordine cronologica)...vreau sa stiu si eu de la cine pot sa iau inregistrarea meciului craiova-vaslui....

ms anticipat cui poate sa ma ajute cu inregistrarea...eventual un telefon si vin eu si iau copia 0754501294

Ms iar!
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de whiteLion » 15 Iun 2009, 03:22

nu am meciul cu vaslui...... :smoke:
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

Avatar utilizator
ake007
membru
membru
Mesaje: 109
Membru din: 30 Apr 2009, 11:56

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de ake007 » 15 Iun 2009, 07:37

@BluBoy
Felicitari.Esti o persoana puternica de vrei sa mai revezi acel meci vreodata. :mad:

LiviuB

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de LiviuB » 15 Iun 2009, 07:41

pentru atmosfera care a fost la inceput si tot merita.

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de alex.p » 15 Iun 2009, 07:59

Eu l-am prins de 2 ori pe gsptv in reluare. Joi dimineata la 8 si sambata noaptea pe la 2 sau 3.

LiviuB

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de LiviuB » 15 Iun 2009, 08:19

eu am vazut doar rezumatul si nu imi pot sa seama cum a putut fi ala atat de liber in careu...

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de 1948 » 15 Iun 2009, 09:46

ake007 scrie:@BluBoy
Felicitari.Esti o persoana puternica de vrei sa mai revezi acel meci vreodata. :mad:
eu vreau sa il vad pt ca nu prea l-am vazut
si eu il vreau
dar nu cred ca il are nimeni

Avatar utilizator
ake007
membru
membru
Mesaje: 109
Membru din: 30 Apr 2009, 11:56

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de ake007 » 15 Iun 2009, 09:50

Nici eu nu l-am vazut prea bine,dar pentru mine e prea curand.Tre sa mai treaca ceva timp pana sa-mi revin.Nu sunt asa puternica ca voi:(

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de Ovidiu* » 15 Iun 2009, 10:50

Mie mi-a ajuns pe stadion.Nu m-am uitat nici la rezumat, nici macar nu am vrut sa vad golul.La Tv de fiecare data cand dau meciul sau rezumatul schimb canalul.Eu n-am puterea sa-l vad si nici nu sunt dornic, nu-mi place masochismul.
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de whiteLion » 15 Iun 2009, 15:36

Ovidiu* scrie:Mie mi-a ajuns pe stadion.Nu m-am uitat nici la rezumat, nici macar nu am vrut sa vad golul.La Tv de fiecare data cand dau meciul sau rezumatul schimb canalul.Eu n-am puterea sa-l vad si nici nu sunt dornic, nu-mi place masochismul.
...la fel....aceeasi senzatie..... :smoke:
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

Închis