Universitatea Craiova - FC Vaslui

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul final in meciul cu vasluienii lui Porumboiu?

Poll ended at 10 Iun 2009, 01:29

VICTORIE
39
70%
MECI EGAL
6
11%
INFRANGERE
11
20%
 
Total votes: 56

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de Ruben Navarro » 30 Mai 2009, 01:29

Imagine

Daca nu e corecta ora o voi modifica maine. Probabil si afisul.

ozzy

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de ozzy » 30 Mai 2009, 09:06

Sper sa luam bataie si sa fim scutiti, astfel, de umilinta de a fi eliminati in turul 3 preliminar al Europa League de vreo echipa de [cenzurat] din Macedonia sau Letonia.

LiviuB

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de LiviuB » 30 Mai 2009, 09:30

ni l-am transformat intr-un meci f greu, sper sa nu bata diseara Vasluiul, sa vina mai relaxati.

Avatar utilizator
marius1ka
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 13 Apr 2008, 17:16

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de marius1ka » 30 Mai 2009, 11:49


11 zile :)-

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de manex » 30 Mai 2009, 12:23

treaba a devenit simpla: batem, mergem in europa. e bine ca nu avem suspendati, sa vedem cum se vor intoarce cei convocati la loturi. cred ca stadionul va fi plin si ar fi bine sa dam gol repede pentru ca dupa aia cei de la t2 vor incepe cu injuraturile si stiti si voi ce iese dupa. trebuie sa bata rapidul pentru ca vaslui sa nu aiba nimic de cistigat din meciul asta. au 10 zile de pregatatire, sper sa le fie de ajuns ucv
Am zis!!

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de U » 30 Mai 2009, 13:15

sper sa ne scoata plaiesii fotbalul din cap!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de Bals_Boy » 30 Mai 2009, 13:31

U scrie:sper sa ne scoata plaiesii fotbalul din cap!
eu sper sa dea un autobuz peste pisica ta
Forza STIINTA

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 30 Mai 2009, 14:26

Sergyu , pai vrei sa fie meciuri in plus de bagat pl in mortii si ranitii tuturor jucatorilor, antrenorilor, patronului, primarului, femeii de servici de la stadion? ca noi aia stim decat...
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de dxtr009 » 30 Mai 2009, 16:22

cum a zis si allenatore jerry:tre' sa preparam bine meciul cu vaslui
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Avatar utilizator
Napoli86
junior
junior
Mesaje: 70
Membru din: 26 Mar 2009, 12:38

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de Napoli86 » 30 Mai 2009, 16:43

Sergyu_costea scrie:
U scrie:sper sa ne scoata plaiesii fotbalul din cap!
apld apld :(

Doamne ce mentalitate avem :mad:

Nu inteleg de ce va luati de om. Nu cred ca il suspecteaza cineva ca tine cu Vasluiul. Eu am considerat mesajul sau ca unul ironic, la care ader si eu. Asta nu inseamna ca nu vreau sa ii batem pe cei de la Vaslui. Dar de prea multe ori in campionatul asta ne-am considerat cea mai frumoasa, cea mai buna, cea mai-cea mai echipa...si nu e asa. Uitati-va la clasament. Noi facem 2 meciuri bune si 3 proaste. Nu cred ca ne putem numi o echipa de mare valoare in conditiile astea. Si va rog nu sariti cu argumentul ca "suntem de perspectiva". e deja perimat.

Forza Stiinta. Zic 1-0. Gol M. Costea, foarte tarziu in joc :)
Nicaieri ca la noi !

JustME

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de JustME » 30 Mai 2009, 17:03

in loc sa stam fara girji si fara stres o sa albim in cap la meciul asta .. ce ne mai place sa ne dam cu stangu-n dreptu :o:

Avatar utilizator
ake007
membru
membru
Mesaje: 109
Membru din: 30 Apr 2009, 11:56

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de ake007 » 30 Mai 2009, 18:35

Cat optimism!Mai e destul timp pana atunci, se poate pregati un meci bun. Eu am incredere in baieti.
Poate nu sunt un suporter adevarat si de asta nu inteleg de ce dupa fiecare meci castigat ne credem cei mai tari, in stare sa ii batem si pe cei de la Barcelona, iar dupa o infrangere imi este frica sa intru pe forum pt ca citesc numai injuraturi. Suntem suporteri,nu antrenorul sau patronul clubului, ca sa avem dreptul sa ii facem in toate felurile. Da, suntem dezamagiti, dar cred ca putem da dovata de putina maturitate si intelepciune cautand alte moduri de calmare dupa o infrangere, in afara de injuraturi pe forum la adresa jucatorilor. Nu am nimic cu injuraturile, sunt o parte din viata de zi cu zi a fiecarui om, dar am ceva cu nedreptatea. Deci..e ultimul meci al acestui sezon, macar acum sa fim uniti si sa ii incurajam pe baieti. ucv

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de Bals_Boy » 30 Mai 2009, 18:49

ake007 scrie:Cat optimism!Mai e destul timp pana atunci, se poate pregati un meci bun. Eu am incredere in baieti.
Poate nu sunt un suporter adevarat si de asta nu inteleg de ce dupa fiecare meci castigat ne credem cei mai tari, in stare sa ii batem si pe cei de la Barcelona, iar dupa o infrangere imi este frica sa intru pe forum pt ca citesc numai injuraturi. Suntem suporteri,nu antrenorul sau patronul clubului, ca sa avem dreptul sa ii facem in toate felurile. Da, suntem dezamagiti, dar cred ca putem da dovata de putina maturitate si intelepciune cautand alte moduri de calmare dupa o infrangere, in afara de injuraturi pe forum la adresa jucatorilor. Nu am nimic cu injuraturile, sunt o parte din viata de zi cu zi a fiecarui om, dar am ceva cu nedreptatea. Deci..e ultimul meci al acestui sezon, macar acum sa fim uniti si sa ii incurajam pe baieti. ucv
nu frate noi trebuie sa batem in fiecare meci ... sa catigam toate cupele si sa jucam perfect de fiecare data. atunci cred ca ar fi fericiti si unii suporteri de pe aici
Forza STIINTA

Avatar utilizator
Manu
membru
membru
Mesaje: 116
Membru din: 09 Noi 2008, 20:02

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de Manu » 30 Mai 2009, 19:25

Bals_Boy scrie:
ake007 scrie:Cat optimism!Mai e destul timp pana atunci, se poate pregati un meci bun. Eu am incredere in baieti.
Poate nu sunt un suporter adevarat si de asta nu inteleg de ce dupa fiecare meci castigat ne credem cei mai tari, in stare sa ii batem si pe cei de la Barcelona, iar dupa o infrangere imi este frica sa intru pe forum pt ca citesc numai injuraturi. Suntem suporteri,nu antrenorul sau patronul clubului, ca sa avem dreptul sa ii facem in toate felurile. Da, suntem dezamagiti, dar cred ca putem da dovata de putina maturitate si intelepciune cautand alte moduri de calmare dupa o infrangere, in afara de injuraturi pe forum la adresa jucatorilor. Nu am nimic cu injuraturile, sunt o parte din viata de zi cu zi a fiecarui om, dar am ceva cu nedreptatea. Deci..e ultimul meci al acestui sezon, macar acum sa fim uniti si sa ii incurajam pe baieti. ucv
nu frate noi trebuie sa batem in fiecare meci ... sa catigam toate cupele si sa jucam perfect de fiecare data. atunci cred ca ar fi fericiti si unii suporteri de pe aici
nu soro... :)( cred ca e singura suportera de pe forum. o:
alis grave nil

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de ady_azzuro » 30 Mai 2009, 21:08

ozzy scrie:Sper sa luam bataie si sa fim scutiti, astfel, de umilinta de a fi eliminati in turul 3 preliminar al Europa League de vreo echipa de [cenzurat] din Macedonia sau Letonia.
in turu 3 preliminar nu cred ca o sa intalnim vreun oier sau vacar la care sa stea mititelu capra.

Închis