Cupa României: Universitatea Craiova-ACSO Filiași

Subiecte despre meciurile disputate in sezoanele anterioare, incepand cu sezonul 2003-2004. Intraţi aici pentru mai multe detalii !

Moderator: grup_moderatori

Continuăm drumul spre a 9-a cupă?

Da, este singurul trofeu accesibil anul ăsta
8
89%
Nu, legenda Filiașului continuă
1
11%
 
Total votes: 9

Takeiteasy
fanatic
fanatic
Mesaje: 1035
Membru din: 02 Feb 2014, 02:50

Re: Cupa României: Universitatea Craiova-ACSO Filiași

Mesaj de Takeiteasy » 03 Dec 2021, 11:19

dorumihnea2 scrie:
03 Dec 2021, 07:44
Dar ce se întâmplă cu gazonul de se alunecă în haalul ăsta? Am observat și la meciul cu oile ca și la meciul ăsta jucătorii parcă erau pe patine. Udă prea tare gazonul administratorii dar jucătorii nu își iau ghetele adecvate pt terenul ăsta. Despre joc doar atât.... Crețu și Vânâ au fost la nivelul de joc al adversarilor. Suntem la o turație de joc mică dovadă și jocul dar și scorul.... Dacă acum o lună băteam adversarele din liga 1 la 5 goluri acum ne chinuim practic să dăm un gol la o echipă amatoare. Sper la un egal la Botoșani.
Totusi s-au marcat 3 goluri, Ivan a avut doua bare, inca un gol s-a anulat la un ofsaid milimetric; in plus au fost promovati in prima echipa la acest meci Benga (16 ani) - 24 de minute de joc, si Bana (17 ani). Ma gindesc ca ai nostri n-au fortat tare pentru ca jucau cu o alta echipa din Dolj...

asmodeU
junior
junior
Mesaje: 93
Membru din: 27 Noi 2021, 09:30

Re: Cupa României: Universitatea Craiova-ACSO Filiași

Mesaj de asmodeU » 03 Dec 2021, 12:15

dorumihnea2 scrie:
03 Dec 2021, 11:05
Ceva e..... Mă gândesc că bieții de la Filiași cu ghetele lor din decathlon au jucat și ei cu ce au avut dar frate ai noștrii zici că sunt la olimpiadă la patinaj viteză....
Eu am vazut ghete precum ale celor din Filiasi in Penny aici in Craiovita.

Avatar utilizator
fanUCV
suporter
suporter
Mesaje: 507
Membru din: 15 Dec 2018, 23:23

Re: Cupa României: Universitatea Craiova-ACSO Filiași

Mesaj de fanUCV » 03 Dec 2021, 18:47

asmodeU scrie:Care este tontalaul care a votat la poll : "Legenda Filiasului continua" ?
cred că ăla de la interviul de după, al ACSO, care a recitat de 3-4 ori doar CSU, CSU ..
au jucat, un pic, cu frâna trasă sau, pare, ceva crispare după eșecul vs fcsb .. ?! .. ne lămurim, luni seară ..

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

ucv - un zambet, o lacrima, un suras de fericire

Închis