[Etapa 16] Universitatea Craiova - FCSB

Subiecte despre meciurile disputate in sezoanele anterioare, incepand cu sezonul 2003-2004. Intraţi aici pentru mai multe detalii !

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte luam cu oile?

Poll ended at 29 Oct 2017, 03:04

3 - _|_ andrei vlad
25
74%
1 - _|_ andrei vlad oaie
6
18%
0 - _|_ andrei vlad oaie spurcata
3
9%

Total votes: 34

ozzy

Re: [Etapa 16] Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de ozzy » 29 Oct 2017, 23:19

sorin107 scrie:
29 Oct 2017, 23:14
Nu-i o tragedie meciul asta, mai alarmant e scorul si maniera categorica in care am pierdut. Daca batem la astra vineri, totul o sa fie ok si in grafic.

Chiar ca trebuie incercat popica, pana la urma calancea a luat 5, totusi.
De data asta clar trebuie băgat Popescu. Nu mai putem juca cu Screciu, deocamdată. Iar Burlacu intră mai bine ca rezervă

TrumpD
junior
junior

Mesaj de TrumpD » 29 Oct 2017, 23:20

Pana la urma nu stiu de ce a fost pastrat grasu de multescu ca antrenori cu portarii si nu a fost readus silviu lung. Cacalancea ia goluri pe banda rulanta

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 29 Oct 2017, 23:21

problema noastra a fost la mijloc... acolo nu am inchis, acolo nu am deschis jocul

andmal
junior
junior

Mesaj de andmal » 29 Oct 2017, 23:27

Screciu nu are forma deloc de o jumatate de an, Burlacu a jucat bine de fiecare data cand a intrat. Sau incercat si Popica, dar Screciu chiar nu poate duce meciuri importante, deocamdata.
Daca nu vedeam imagini, nu stiam ca avem peluza. Cred ca toate microfoanele de la digi erau in fata alora 50 de tigani fcsbisti. Pe stadionul nostru nu au unde sa le mai puna, dar probabil le vor da ff incet.
De acum incolo jucam acasa, altfel o sa fie situatia. Forza Stiinta!

JustME

Mesaj de JustME » 29 Oct 2017, 23:29

intraram pe calcaie.. spurcatii au acoperit mult mai bine terenul, au alergat mai mult, au pus mereu presiune pe omul cu mingea. la noi miscare minima, nimeni nu se demarca, toti asteptau. mijlocul fu slab, apararea sinucigasa. nu e o tragedie ca pierduram, desi mor de ciuda ca infectii aia urcara pe primul loc, important e sa invatam ceva din jocul asta. in rest fu genul ala de seara in care lor le iesi totul noua mai nimic.

capul sus si inapoi la munca ucv

p.s. **** fcsb, **** steaua, **** csa :-x

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 29 Oct 2017, 23:35

e greu sa primesti gol in min 1. dupa asta, astia au avut mult mai multa siguranta. e greu sa razbesti cand stii ca sunt 15 ani si cand iiei gol in min 1

robertc
membru
membru

Mesaj de robertc » 29 Oct 2017, 23:38

Sper sa nu ne afecteze pentru meciurile viitoare, ca asa suntem noi...cam picam moral

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 29 Oct 2017, 23:39

am incredere in Mangia

Jimmy Darmody
fanatic
fanatic

Mesaj de Jimmy Darmody » 29 Oct 2017, 23:50

Ce sa mai faca si Mangia,poate sa intre el in poarta sau in aparare care e sub zero....ni realizez care e graficul,dar banuiesc....locul 5-6 la sf sezonului regulat...

Dany
fanatic
fanatic

Mesaj de Dany » 30 Oct 2017, 00:01

Un meci de uitat. Din pacate am început rau și am continuat la fel. Ăstora le-a iesit cam totul si noua nimic chiar dacă am dat 2 goluri. Este necesar să fim puternici și să fim conștienți de valoarea noastră. Nu s-a pierdut nimic. Un simplu meci.Ei au fost mai buni astăzi dar va veni si momentul nostru. O victorie vineri la Giurgiu este foarte importanta. Nu trebuie să fim supărați acum. Mai sunt si astfel de meciuri, trebuie să învățăm din ele.Hai Craiova!Nu ne lăsăm, luptăm până la final.Pacat ca nu s-a jucat la Craiova, sunt convins ca alta era atmosfera în tribune chiar dacă ar fi fost rezultatul negativ.
Forzza Stiinta, forzza Stiinta!!!

champion
membru
membru

Mesaj de champion » 30 Oct 2017, 00:14

aparare varza. De mult timp am tot zis ca acest kelic e veriga foarte slaba din aparare. De screciu ce sa mai zic? Saracu poate sa fie orice altceva, numai fotbalist nu. Cel putin 2 goluri ale fecesebistilor au plecat din cauza greselilor lui personale. Greseste enorm chiar si pentru un jucator de 17 ani. Nu inteleg de ce se tot incearca acest baietas. Din punctul meu de vedere, screciu ar trebui trimis direct in liga a 3-a la Stiinta 2. Nu poti sa iti propui obiective marete cu astfel de jucator care atunci cand nu greseste (ceea ce rar se intampla), da toate pasele inapoi. NU poate, pur si simplu nu poate! Si nu mai bagati placa aia ca vezi doamne are 17 ani bla bla bla. Am tot vazut jucatori de 17 ani si pe la alte echipe in liga 1, dar parca screciu e cel mai slab dintre toti.
mititelu => CANCERUL FOTBALULUI CRAIOVEAN!

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 30 Oct 2017, 00:16

eeee... hai ca toti au fost slabi

robertc
membru
membru

Mesaj de robertc » 30 Oct 2017, 00:26

Perspektiva..Perspektiva...

sorialis
fanatic
fanatic

Mesaj de sorialis » 30 Oct 2017, 00:51

Jimmy Darmody scrie:Ce sa mai faca si Mangia,poate sa intre el in poarta sau in aparare care e sub zero....ni realizez care e graficul,dar banuiesc....locul 5-6 la sf sezonului regulat...
Ba, tu cum te suporți?!?
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

_T@V_
fanatic
fanatic

Mesaj de _T@V_ » 30 Oct 2017, 01:35

Da cum naiba manene se împiedică Gustavo de Gnohere și nu în se aprinde macar un bec așa să se ducă lîngă el daca tot s-a întâlnit cu el și l-a văzut că-i liber. N-ai cum vere cu asemenea specimene sa te bati la campionat.

Io speram că macar ăștia străinii sa aibă abc-ul tactic după ei, că românașii noștri n-au avut de la cine îl invata (având antrenori școliți toți la academia lui Riciu), n-ai ce sa le ceri, dar m-am lămurit mai cu toți... O apă și un pământ. Liga 3 Italia iei, liga 3 joci..

Închis