[Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - FC Botosani

Subiecte despre meciurile disputate in sezoanele anterioare, incepand cu sezonul 2003-2004. Intraţi aici pentru mai multe detalii !

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem in prima mansa din semifinala Cupei Romaniei?

Poll ended at 19 Apr 2018, 16:26

Victorie, meciul cu Iasul ne-a scos din pasa proasta!
18
75%
Egal, meci greu!
3
13%
Infrangere pentru prima data pe "Oblemenco".
3
13%

Total votes: 24

valentin0001
suporter
suporter

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - FC Botosani

Mesaj de valentin0001 » 03 Mai 2018, 22:10

DeuxEx scrie:
03 Mai 2018, 20:51
Acu', intre noi fie vorba, pentru oricare dintre adversari o deplasare la Bucuresti/Ploiesti/Cluj este similara cu o deplasare la Craiova. Asa ca, de ce sa nu faca si ei un ban cinstit din bilete, mai ales ca nu stau prea roz in punct de vedere financiar? Cred ca prefera oricand un meci cu 30k de olteni in tribuna, la Craiova, decat un meci cu 10k de spectatori la Ploiesti. Si, una peste alta, orice adversar a venit la Craiova este impresionat pozitiv de atmosfera incendiara. Unii asteapta un asemenea meci intreaga cariera si da, pentru unii dintre ei e singura sansa sa evolueze intr-o asemenea atmosfera!
Si, ca sa continuam ideea, oricare adversar ne va pica, stie ca oricum pleaca cu sansa a doua in aceasta finala.

Ma repet, oricat ne-am da noi cu fundul de pamant ca vrem sau nu finala la Craiova, nici noi, nici adversarii nu avem niciun cuvant de spus! Recunosc, pozitia Sezione este "politically correct", dar sentimental e impotriva simtirilor noastre oltenesti.

Pana la urma, cred eu, finala se va juca la Craiova, iar galeria Craiovei va fi aplaudata la scena deschisa pentru pozitia fair-play avuta fata de locul de disputare al finalei.
Toti banii de pe bilete ii ia FRF, ei se ocupa sa organizeze, ei platesc chiria stadionului, etc, tot ei o sa ia si profitul.
ucv ucv ucv ucv usteag ucv ucv ucv ucv

malus dacus
fanatic
fanatic

Mesaj de malus dacus » 03 Mai 2018, 23:03

...pozitia mea e urmatoarea: cand n-am nicio parere si mi-e indiferent, merg pe mana Sezione, clar! Marcel nu e la prima gafa iar de data asta a intrecut masura. Tonul la adresa galeriei este inacceptabil si pentru asta trebuie demis. Nu stiu ce-l recomanda pe el pentru functia pe care o ocupa in club. In toate interventiile la tv. e varza, debiteaza numai aberatii...

cortinadampezzo
fanatic
fanatic

Mesaj de cortinadampezzo » 04 Mai 2018, 22:29

Sper ca din vara sa continuam cu un alt Manager General si un alt responsabil de presa

Închis