[Etapa 4] Dunarea Călărași - Universitatea Craiova

Subiecte despre meciurile disputate in sezoanele anterioare, incepand cu sezonul 2003-2004. Intraţi aici pentru mai multe detalii !

Moderator: grup_moderatori

Cu cate puncte se intoarce Știința de la Călărași?

Poll ended at 12 Aug 2018, 20:35

3 puncte
16
70%
1 punct
5
22%
cu mana goala!
2
9%

Total votes: 23

Nea Marin
fanatic
fanatic

Re: [Etapa 4] Dunarea Călărași - Universitatea Craiova

Mesaj de Nea Marin » 13 Aug 2018, 18:56

SergyuR scrie:
13 Aug 2018, 00:53
Foarte bun Fedele azi, sa speram ca asta e valoarea. Loveste mingea excelent, viziune, tot ce trebuie. Bine de tot Mitrita in repriza a doua, Cicaldau tot meciul. Mai bine decat in meciurile trecute Bancone. Kelic mi se pare slab, Briceag a fost ok dar nu prea imi inspira incredere. Am sustinut mereu ca revenirea lui Martic e vitala pentru jocul nostru si incepe sa se adevereasca. Donkor a fost ok, Mateiu nu se vede dar alearga mult, face ce trebuie. Burlacu din nou cel mai slab de pe teren. Am trecut de un meci greu, nu sunt asa slabi astia de la Calarasi, mai ales pe teren propriu. Apropo de stadionul lor, imi vine greu sa cred ca in Liga 1 se mai poate juca pe un asemenea stadion. Si o caldura de muream noi stand in peluza, apai jucatorii... Inuman...De aia zic, pentru conditiile de azi, a fost chiar foarte bine.

Ah si inca ceva. Offside cat casa la golul lor, 5 metri. Incredibil cum nu semnalizezi asa ceva. Prin comparatie, fcsb marcheaza din offside la 1-1 la Medias.
o:
Negrul ala mintea dupa meci cu o seninatate de om nebun ca n-a revenit din afara terenului la golul lor, cand el venise de la doi metri in spatele liniei de fund si participase la faza de atac. Ar fi timpul sa ne obisnuim cu furaciunile astea si sa fim iar mai buni ca ei, cu arbitrii lor cu tot.
STIINTA SUNTEM NOI !

sorialis
fanatic
fanatic

Re: [Etapa 4] Dunarea Călărași - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 13 Aug 2018, 19:26

În lipsa topicului pentru meciul retur cu Leipzig, postez aici: Excelenta ideea cu bilet gratis la meciul cu chiajna, pentru cei care vin joi, la fel și cea cu voucher pentru abonați.
#Toatalumealameci

Trimis de pe al meu WAS-LX1 folosind Tapatalk

Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Închis