[Etapa 5] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cu cate puncte de intoarcem de la Chiajna?

Poll ended at 20 Aug 2018, 18:41

3 puncte, ne-am intrat in mana
25
86%
1 punct, inca mai sunt reglaje de facut la echipa
3
10%
0 puncte, o prima infrangere acasa
1
3%
 
Total votes: 29

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 5] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de Bobby » 20 Aug 2018, 22:53

sorin107 scrie:
20 Aug 2018, 22:41
Dar n-avem noroc deloc, frate.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Gol norocos al Chiajnei - mingea s-a dus chiar linga bara. Mirko n-a avut ce sa faca acolo...

Avatar utilizator
zschortau
suporter
suporter
Mesaje: 892
Membru din: 01 Dec 2015, 22:36

Re: [Etapa 5] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de zschortau » 20 Aug 2018, 22:54

Din pâcate, oficial, suntem în criză!
Hai Universitatea, Hai Craiova,
Tu CAMPIOANA unei mari iubiri! usteag steagucv

Dany
fanatic
fanatic
Mesaje: 1963
Membru din: 18 Mai 2006, 14:31

Re: [Etapa 5] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de Dany » 20 Aug 2018, 22:55

Faza zilei cu Mitrita...gazonul trebuie schimbat obligatoriu! Nu se poate juca pe asa ceva!

Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk

Forzza Stiinta, forzza Stiinta!!!

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 5] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de DeuxEx » 20 Aug 2018, 22:58

florinkeke scrie:
20 Aug 2018, 22:52
Uite asa dintr.o tampenie a lui Donkor pierdem 3 puncte acasa cu Chiajna.
Ala nu a fost NICIODATA fault de rosu!
Sunt prea nervos casa dezvolt acum, dar gazonul de Copacabana si lipsa solutiilor pe banca ne-au adus in situatia de a ataca cu Markovic si Baicu, doi jucatori de 17 si 18 ani. Rotarule, baga mana in buzunar si investeste!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

LiviuB

Re: [Etapa 5] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de LiviuB » 20 Aug 2018, 23:00

as vrea sa vad un astfel de arbitraj la cluj sau la fcsb. ieri am vazut un tusier care mai avea un pic si batea el penaltiul.

dar nu e el principalul vinovat. in primul rand avem un lot dezechilibrat, nu poti sa te bazezi in ofensiva pe 2 copii de 18 ani. cu jucatori adusi dupa inceputul campionatului nu poti sa joci din 3 in 3 zile. de aia si-a pierdut luciditatea si Donkor. Fedele abia mai statea in teren. cu jucatori total deconectati - Mateiu, cu lipsa de concentrare la executii - Thiago a acordat un corner gratuit la faza care a precedat golul, nu ai cum sa speri mai mult. cu un Mitrita total neinspirat, mereu defazat in relatiile cu colegii (si cu o atitudine care nu il ajuta deloc), cu un Cicaldau extrem de modest si cu un Burlacu fantomatic nu poti sa speri mai mult.

si mai presus de toate, e inuman sa pui sa joace o echipa tehnica pe terenul asta. e inadmisibil.

Dany
fanatic
fanatic
Mesaje: 1963
Membru din: 18 Mai 2006, 14:31

Re: [Etapa 5] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de Dany » 20 Aug 2018, 23:00

Am fost peste ei totusi și chiar meritam un egal...asta este fotbalul. Avem nevoie de jucători și repede.

Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk

Forzza Stiinta, forzza Stiinta!!!

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Re: [Etapa 5] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de FanStiinta » 20 Aug 2018, 23:02

Dany scrie:
20 Aug 2018, 22:55
Faza zilei cu Mitrita...gazonul trebuie schimbat obligatoriu! Nu se poate juca pe asa ceva!

Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk
Mai da-l in [****] de gazon ca nu asta e motivul pt care nu suntem in stare sa batem pe nimeni acasa. Pai ce la Calarasi a fost mai bun? Pe gazon bun la Sepsi de ce am jucat penibil?
Mangia pleaca acum! Acum cand e ceva de bun simt sa pleci, nu peste 3-4 etape cand te va injura tot stadionul! Inadmisibil sa joci fara varf si cu 3 fundasi centrali acasa cu Chiajna! E clar ca omul e depasit si nu stie sa joace altceva! Sau e pur si simplu lipsit de bun simt sfidandu-ne pe toti cu caposenia lui pt acest sistem falimentar!

Avatar utilizator
valentin0001
suporter
suporter
Mesaje: 856
Membru din: 12 Mai 2011, 20:27

Re: [Etapa 5] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de valentin0001 » 20 Aug 2018, 23:03

DeuxEx scrie:
20 Aug 2018, 22:58
florinkeke scrie:
20 Aug 2018, 22:52
Uite asa dintr.o tampenie a lui Donkor pierdem 3 puncte acasa cu Chiajna.
Ala nu a fost NICIODATA fault de rosu!
Sunt prea nervos casa dezvolt acum, dar gazonul de Copacabana si lipsa solutiilor pe banca ne-au adus in situatia de a ataca cu Markovic si Baicu, doi jucatori de 17 si 18 ani. Rotarule, baga mana in buzunar si investeste!
Să te citez "luam un atacant și luptăm pentru titlu"
ucv ucv ucv ucv usteag ucv ucv ucv ucv

LiviuB

Re: [Etapa 5] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de LiviuB » 20 Aug 2018, 23:03

si la faza sutului nu s-a dus nimeni sa blocheze, Fedele s-a dat la o parte.

lory69
fanatic
fanatic
Mesaje: 1943
Membru din: 16 Aug 2017, 11:56

Re: [Etapa 5] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de lory69 » 20 Aug 2018, 23:07

Care varf...ca am uitat cum il cheama?Glavina accidentat,Markovic rezista doar max. 30 min,Baicu s-a vazut ca e obosit de joi.Altul de unde?

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: [Etapa 5] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de malus dacus » 20 Aug 2018, 23:08

...sunt multe de zis, dar in primul rand: GAZON, GAZON, GAZON, GAZON, GAZON, GAZON, GAZON, GAZON, GAZON, GAZON, GAZON, GAZON, GAZON!!! Schimbati in [****] nenorocitul de gazon!!!...
Last edited by DeuxEx on 20 Aug 2018, 23:09, edited 1 time in total.
Motiv: Am inteles! Gazon! Cauta-l pe Mircea Craciun!

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2434
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: [Etapa 5] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de marius_vl » 20 Aug 2018, 23:09

FanStiinta scrie:
20 Aug 2018, 23:02
Dany scrie:
20 Aug 2018, 22:55
Faza zilei cu Mitrita...gazonul trebuie schimbat obligatoriu! Nu se poate juca pe asa ceva!

Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk
Mai da-l in [****] de gazon ca nu asta e motivul pt care nu suntem in stare sa batem pe nimeni acasa. Pai ce la Calarasi a fost mai bun? Pe gazon bun la Sepsi de ce am jucat penibil?
Mangia pleaca acum! Acum cand e ceva de bun simt sa pleci, nu peste 3-4 etape cand te va injura tot stadionul! Inadmisibil sa joci fara varf si cu 3 fundasi centrali acasa cu Chiajna! E clar ca omul e depasit si nu stie sa joace altceva! Sau e pur si simplu lipsit de bun simt sfidandu-ne pe toti cu caposenia lui pt acest sistem falimentar!
Parca imi citesc mesajul meu de dupa meciul cu Botosani! Vad ca multi cer jucatori! Ce dracu de jucatori mai vreti? S-au adus suficienti jucatori, nu mai vine NIMENI! Suntem in prapastie de la inceputul sezonului, bozgorii au actionat inca de la inceput si l-au zburat pe iedi, si de atunci au 5 victorii consecutive, Rotaru o tot lalaie, pana va ajunge la aceeasi concluzie! Dupa parerea mea pt noi campionatul s-a terminat in seara asta... @bataliapentrupodium, @campioniilasuporteri, @vulcanuldepeoblemenco...mars, ma!

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 5] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de DeuxEx » 20 Aug 2018, 23:10

valentin0001 scrie:
20 Aug 2018, 23:03
Să te citez "luam un atacant și luptăm pentru titlu"
Pai si l-am luat? Ca asta seara s-a vazut nevoia unui atacant, ATACANT PE CARE NU-L AVEM!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

sorinyki
fanatic
fanatic
Mesaje: 1182
Membru din: 16 Mai 2006, 10:43

Re: [Etapa 5] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de sorinyki » 20 Aug 2018, 23:10

Sunt total de acord cu FanStiinta! Nu avem lot de 5 puncte sa fie clar! E vina antrenorului 100%. Nu uitati ca am jucat cu echipele considerate slabe!

leul_alb_albastru
membru
membru
Mesaje: 105
Membru din: 18 Iul 2015, 11:18

Re: [Etapa 5] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de leul_alb_albastru » 20 Aug 2018, 23:11

Aveam probleme mari, la începutul campionatului ne-am pus mari speranțe în acest început ușor de campionat, iar acum după 5 etape avem doar 5 puncte. Cred ca am avut și puțin ghinion azi, am avut câteva ocazii bune dar nu a vrut sa intre. Nu vreau sa trag o concluzie pripita la supărare dar cred ca, la cum arătăm acum, o sa ne fie greu sa prindem playoff-ul.

Închis