[Etapa 10] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce face Universitatea la Cluj?

Poll ended at 01 Oct 2018, 23:34

3 puncte, lucrurile incep sa se aseze pe un fagas normal
16
67%
1 punct, CFR-ul e campioana en-titre
6
25%
0 puncte, echipa inca are fluctuatii de forma
2
8%
 
Total votes: 24

Avatar utilizator
Jimmy Darmody
fanatic
fanatic
Mesaje: 1149
Membru din: 15 Apr 2016, 14:54

Re: [Etapa 10] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Jimmy Darmody » 01 Oct 2018, 13:38

Eu zic ca batem diseara,in cel mai rau caz facem egal.O sa mai pierdem puncte doar cu spurcatii ...

Neagu.djuvara
suporter
suporter
Mesaje: 733
Membru din: 09 Aug 2018, 22:27

Re: [Etapa 10] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Neagu.djuvara » 01 Oct 2018, 13:41

sorin107 scrie:
01 Oct 2018, 13:22
pentru ca popa bea. si merge in oras si [cenzurat] noptile. ce [cenzurat] o tot dai cu popa in sus si-n jos? te-ai blocat cu el ca si cu gardos. iti spun eu care-s principalele motive pentru ca nu joace cei 2 - pentru ca donkor, kelic si tiago sau briceag sunt mai in forma ca ei. ce [cenzurat] sa le faca mangia la psihic, cand aia-s mai buni ca ei?

cand vi se pune unora pata pe niste cacaturi, pierdeti total din logica.
Eeee sa nu le faca nimic mangia,ca o sa mergem tot campionatul cu 2 fundasi centrali,de o calitate "indiscutabila".In fine,ii vedem diseara cu cfr ce fac.

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa 10] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 01 Oct 2018, 13:48

Neagu.djuvara scrie:
01 Oct 2018, 13:41
sorin107 scrie:
01 Oct 2018, 13:22
pentru ca popa bea. si merge in oras si [cenzurat] noptile. ce [cenzurat] o tot dai cu popa in sus si-n jos? te-ai blocat cu el ca si cu gardos. iti spun eu care-s principalele motive pentru ca nu joace cei 2 - pentru ca donkor, kelic si tiago sau briceag sunt mai in forma ca ei. ce [cenzurat] sa le faca mangia la psihic, cand aia-s mai buni ca ei?

cand vi se pune unora pata pe niste cacaturi, pierdeti total din logica.
Eeee sa nu le faca nimic mangia,ca o sa mergem tot campionatul cu 2 fundasi centrali,de o calitate "indiscutabila".In fine,ii vedem diseara cu cfr ce fac.
asta e din categoria: "Lasa ca poate iau ei bataie, abia astept, sa vezi atunci ce-i muiesc pe toti!".
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Neagu.djuvara
suporter
suporter
Mesaje: 733
Membru din: 09 Aug 2018, 22:27

Re: [Etapa 10] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Neagu.djuvara » 01 Oct 2018, 14:05

Neagu.djuvara scrie:
01 Oct 2018, 13:41
sorin107 scrie:
01 Oct 2018, 13:22
pentru ca popa bea. si merge in oras si [cenzurat] noptile. ce [cenzurat] o tot dai cu popa in sus si-n jos? te-ai blocat cu el ca si cu gardos. iti spun eu care-s principalele motive pentru ca nu joace cei 2 - pentru ca donkor, kelic si tiago sau briceag sunt mai in forma ca ei. ce [cenzurat] sa le faca mangia la psihic, cand aia-s mai buni ca ei?

cand vi se pune unora pata pe niste cacaturi, pierdeti total din logica.
Eeee sa nu le faca nimic mangia,ca o sa mergem tot campionatul cu 2 fundasi centrali,de o calitate "indiscutabila".In fine,ii vedem diseara cu cfr ce fac.
Interpretezi gresit.Eu nu vreau sa ii critic pe kelic si thiago,pentru ca deja au aratat ce pot,si criticile nu-si mai au rostul.Nu poti sa critici un jucator,doar pentru faptul ca nu are valoare.Il poti critica pentru lipsa de atitudine.

JustME

Re: [Etapa 10] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 01 Oct 2018, 14:26

mama vere zici ca e topic de stand up comedy, jur :) eternul Cortina se pare ca are concurenta serioasa in batut campii desi faza aia cu Mangia care intra in al 3-lea an de cand e la Craiova e geniala :lol: vorbim ca a venit Dan Petrescu, acest fin psiholog si pedagog, care din doua gesturi si trei miscari a luat titlul in Romania. bine, dupa ce aia de la CFR au bagat, intr-un sezon, vreo 15 milioane de euro in echipa. ca o comparatie: cam atatia bani a bagat Rotaru la Craiova in ultimii 5 ani.

acum devine foarte populara aberatia ca nu le insufla Mangia atitudine jucatorilor :lol: de parca Mangia ar putea sa ii forteze pe jucatori sa fie concentrati la meciuri.

sunt niste chestii de minima logica pe care unii nu-s capabili sa le inteleaga. daca Mangia spune inainte de meci, public in conferinta de presa, ca echipa trebuie sa intre in teren cu atitudine, sa nu trateze meciul cu usurina. iar echipa intra in meciul respectiv total visatoare a cui :bad: e vina??? Neagule crezi ca Mangia e bolnav psihic sa spuna una la conferinta de presa si alta jucatorilor in vestiar? la conferinta de presa subliniaza faptul ca trebuie sa intram concentrati iar in vestiar le spune sa joace la misto ca e usor meciul si il castigam oricum? [smile36]

maximum ce poate sa faca Mangia e sa vorbeasca cu ei, nu poti sa fortezi un om sa aiba atitudine. aia tine de fiecare jucator in parte, de firea lor, de cat sunt de responsabili.
Last edited by JustME on 01 Oct 2018, 15:28, edited 6 times in total.

LiviuB

Re: [Etapa 10] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de LiviuB » 01 Oct 2018, 14:27

cand te apuci sa scrii ar fi bine sa te gandesti mai bine. ca tot zici de echipa, imi pare rau ca nu iti mai amintesti de finalul campionatului trecut cand toata lumea, inclusiv tu, erati sigur ca vom rata toate obiectivele, iar Mangia a ridicat echipa si am castigat la Iasi si apoi cupa. uiti ca suntem o echipa cu un parcurs echilibrat - nu au fost serii de infrangeri. asta nu e tot meritul antrenorului?
Baluta era un exemplu, nu stiu ce era atat de greu de inteles, pt ca vorbeai de capacitatea de a redresa psihic.

apropo - vezi ca Toni Concecaio si-a criticat jucatorii pentru atitudinea din deplasare.

JustME

Re: [Etapa 10] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 01 Oct 2018, 14:41

iar Gardos si Popa nu joaca pentru ca prestatiile lor au fost foarte slabe in ultima vreme iar prestatiile celorlalti fundasi au fost bune. Popa cel putin a fost catastrofal. Mangia e antrenorul echipei nu antrenorul personal al lui Popa, si mie imi pare rau de el dar depinde de jucator sa-si revina. daca nu-si schimba atitudinea nu sta nimeni dupa el. nu poate Mangia sa stea la curul lui Razvan Popa ca nu e dadaca lui, e antrenorul echipei. in fotbal depinde de tine, manca-ti-as, sa te ridici la nivelul echipei. nu te ridici: la revedere, vine altul in locul tau.

Mangia are o echipa de antrenat nu poate sa stea sa le sufle-n [cenzurat] anumitor jucatori in speranta ca poate-si revin. nu-si revin si o tin pe drumul asta nu-i nimic, or sa vina alti jucatori la iarna in locul lor. viata merge inainte, selectie naturala bo$$.

Neagu.djuvara
suporter
suporter
Mesaje: 733
Membru din: 09 Aug 2018, 22:27

Re: [Etapa 10] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Neagu.djuvara » 01 Oct 2018, 15:03

JustME scrie:
01 Oct 2018, 14:41
iar Gardos si Popa nu joaca pentru ca prestatiile lor au fost foarte slabe in ultima vreme iar prestatiile celorlalti fundasi au fost bune. Popa cel putin a fost catastrofal. Mangia e antrenorul echipei nu antrenorul personal al lui Popa, si mie imi pare rau de el dar depinde de jucator sa-si revina. daca nu-si schimba atitudinea nu sta nimeni dupa el. nu poate Mangia sa stea la curul lui Razvan Popa ca nu e dadaca lui, e antrenorul echipei. in fotbal depinde de tine, manca-ti-as, sa te ridici la nivelul echipei. nu te ridici: la revedere, vine altul in locul tau.

Mangia are o echipa de antrenat nu poate sa stea sa le sufle-n **** anumitor jucatori in speranta ca poate-si revin. nu-si revin si o tin pe drumul asta nu-i nimic, or sa vina alti jucatori la iarna in locul lor. viata merge inainte, selectie naturala bo$$.
Nu putem avea toti aceeasi opinie.Sa castige echipa urmatoarele meciuri si nimeni nu va mai avea nimic de spus.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 10] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 01 Oct 2018, 15:09

Seke is back...

Trimis de pe Xiaomi Note 4

"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

JustME

Re: [Etapa 10] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 01 Oct 2018, 15:21

Neagu.djuvara scrie:
01 Oct 2018, 15:03
Nu putem avea toti aceeasi opinie.Sa castige echipa urmatoarele meciuri si nimeni nu va mai avea nimic de spus.
eu inteleg ca lumea poate sa aiba opinii diferite si inteleg si critica, ce nu inteleg este atitudinea asta aberanta a unora. Mangia nu e nici pe departe perfect, eu insumi l-am criticat inainte sa vina si nu am fost deloc incantat de aducerea lui la Craiova insa, vere, cititicati-l pe chestii obiective. nu pe niste chestii subiective si uneori chiar ridicole.

nu vreau sa jignesc pe nimeni dar unii judecati extrem de superficial si asta e deranjant, nu faptul ca aveti alte opinii. daca opiniile respective ar avea argumente solide in spate ne-ati inchide usor gura. sau ne-ati forta sa gasim argumente mai solide. asa de criticat de dragul de a critica e simplu.

L.E.

tu si despre Mitrita ai avut niste "opinii" extrem de exagerate. crede-ma pe cuvant ca Mitrita nu joaca pentru el si nu e deloc superficial. Alex pune foarte mult suflet in teren si e genul de jucator caruia ii place sa intre in combinatii ceilalti jucatori. anul trecut a avut vreo 5 pase de gol, anul asta are deja 3 - el si Bancu sunt la egalitate pe locul 2 la capitolul pase de gol. la Voluntari l-a lasat pe Bancone sa bata penaltiul si sa faca hattrickul cand putea foarte bine sa nu-l lase din moment ce el este jucatorul desemnat sa bata penaltiurile (cum anul trecut era Gustavo).

ca lui Alex nu-i iese mereu jocul, da. ca uneori e prea indragostit de minge, da. ca atitudinea lui pare una aroganta, da. insa adevarul e ca nu e absolut deloc arogant, joaca mereu pentru echipa si nu e genul ala de jucator miserupist care sa puna interesul lui mai presus de cel al echipei si este indiscutabil cel mai valoros fotbalist din Liga 1. uneori e individualist tocmai din dorinta de a face prea multe, de a trage echipa dupa el, mai ales dupa plecarile lui Baluta si Gustavo, s-a simtit responsabil sa care echipa in carca, tocmai d-asta nu-i iesa jocul. se zbatea ca pestele pe uscat, aproape singur in atac si anumiti :bad: din tribune il injurau de morti si de familie. e urat de tot ca nu stim sa respectam anumiti jucatori care chiar merita respect si e urat rau de tot sa acuzi un om pe nedrept de niste chestii de care nu se face vinovat.

unii parca abea asteapta sa nu-i iasa jocul ca sa il critice, sa-l faca in fel si chip. urate apucaturi, sincer. [smile33]

Neagu.djuvara
suporter
suporter
Mesaje: 733
Membru din: 09 Aug 2018, 22:27

Re: [Etapa 10] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Neagu.djuvara » 01 Oct 2018, 16:04

JustME scrie:
01 Oct 2018, 15:21
Neagu.djuvara scrie:
01 Oct 2018, 15:03
Nu putem avea toti aceeasi opinie.Sa castige echipa urmatoarele meciuri si nimeni nu va mai avea nimic de spus.
eu inteleg ca lumea poate sa aiba opinii diferite si inteleg si critica, ce nu inteleg este atitudinea asta aberanta a unora. Mangia nu e nici pe departe perfect, eu insumi l-am criticat inainte sa vina si nu am fost deloc incantat de aducerea lui la Craiova insa, vere, cititicati-l pe chestii obiective. nu pe niste chestii subiective si uneori chiar ridicole.

nu vreau sa jignesc pe nimeni dar unii judecati extrem de superficial si asta e deranjant, nu faptul ca aveti alte opinii. daca opiniile respective ar avea argumente solide in spate ne-ati inchide usor gura. sau ne-ati forta sa gasim argumente mai solide. asa de criticat de dragul de a critica e simplu.

L.E.

tu si despre Mitrita ai avut niste "opinii" extrem de exagerate. crede-ma pe cuvant ca Mitrita nu joaca pentru el si nu e deloc superficial. Alex pune foarte mult suflet in teren si e genul de jucator caruia ii place sa intre in combinatii ceilalti jucatori. anul trecut a avut vreo 5 pase de gol, anul asta are deja 3. la Voluntari l-a lasat pe Bancone sa bata penaltiul si sa faca hattrickul cand putea foarte bine sa nu-l lase din moment ce el este jucatorul desemnat sa bata penaltiurile (cum anul trecut era Gustavo).

ca lui Alex nu-i iese mereu jocul, da. ca uneori e prea indragostit de minge, da. ca atitudinea lui pare una aroganta, da. insa adevarul e ca nu e absolut deloc arogant, joaca mereu pentru echipa si nu e genul ala de jucator miserupist care sa puna interesul lui mai presus de cel al echipei si este indiscutabil cel mai valoros fotbalist din Liga 1. uneori e individualist tocmai din dorinta de a face prea multe, de a trage echipa dupa el, mai ales dupa plecarile lui Baluta si Gustavo, s-a simtit responsabil sa care echipa in carca, tocmai d-asta nu-i iesa jocul. se zbatea ca pestele pe uscat, aproape singur in atac si :bad: din tribune il injurau de morti si de familie. e urat de tot ca nu stim sa respectam anumiti jucatori care chiar merita respect si e urat rau de tot sa acuzi un om pe nedrept de niste chestii de care nu se face vinovat.

unii parca abea asteapta sa nu-i iasa jocul ca sa il critice, sa-l faca in fel si chip. urate apucaturi, sincer. [smile33]
N-am.spus nimic.exagerat de el.Am spus doar ca e superficial si egoist cateodata.Nu l-am.injurat si n-o sa-l injur niciodata,pentru ca nu e normal sa ai astfel de atitudini.Nici un jucator nu merita sa fie injurat,chiar daca e modest.

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3543
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: [Etapa 10] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Paul » 01 Oct 2018, 16:07

JustME scrie:
01 Oct 2018, 15:21
Neagu.djuvara scrie:
01 Oct 2018, 15:03
Nu putem avea toti aceeasi opinie.Sa castige echipa urmatoarele meciuri si nimeni nu va mai avea nimic de spus.
eu inteleg ca lumea poate sa aiba opinii diferite si inteleg si critica, ce nu inteleg este atitudinea asta aberanta a unora. Mangia nu e nici pe departe perfect, eu insumi l-am criticat inainte sa vina si nu am fost deloc incantat de aducerea lui la Craiova insa, vere, cititicati-l pe chestii obiective. nu pe niste chestii subiective si uneori chiar ridicole.

nu vreau sa jignesc pe nimeni dar unii judecati extrem de superficial si asta e deranjant, nu faptul ca aveti alte opinii. daca opiniile respective ar avea argumente solide in spate ne-ati inchide usor gura. sau ne-ati forta sa gasim argumente mai solide. asa de criticat de dragul de a critica e simplu.

L.E.

tu si despre Mitrita ai avut niste "opinii" extrem de exagerate. crede-ma pe cuvant ca Mitrita nu joaca pentru el si nu e deloc superficial. Alex pune foarte mult suflet in teren si e genul de jucator caruia ii place sa intre in combinatii ceilalti jucatori. anul trecut a avut vreo 5 pase de gol, anul asta are deja 3 - el si Bancu sunt la egalitate pe locul 2 la capitolul pase de gol. la Voluntari l-a lasat pe Bancone sa bata penaltiul si sa faca hattrickul cand putea foarte bine sa nu-l lase din moment ce el este jucatorul desemnat sa bata penaltiurile (cum anul trecut era Gustavo).

ca lui Alex nu-i iese mereu jocul, da. ca uneori e prea indragostit de minge, da. ca atitudinea lui pare una aroganta, da. insa adevarul e ca nu e absolut deloc arogant, joaca mereu pentru echipa si nu e genul ala de jucator miserupist care sa puna interesul lui mai presus de cel al echipei si este indiscutabil cel mai valoros fotbalist din Liga 1. uneori e individualist tocmai din dorinta de a face prea multe, de a trage echipa dupa el, mai ales dupa plecarile lui Baluta si Gustavo, s-a simtit responsabil sa care echipa in carca, tocmai d-asta nu-i iesa jocul. se zbatea ca pestele pe uscat, aproape singur in atac si :bad: din tribune il injurau de morti si de familie. e urat de tot ca nu stim sa respectam anumiti jucatori care chiar merita respect si e urat rau de tot sa acuzi un om pe nedrept de niste chestii de care nu se face vinovat.

unii parca abea asteapta sa nu-i iasa jocul ca sa il critice, sa-l faca in fel si chip. urate apucaturi, sincer. [smile33]
Exact asa vad si eu lucrurile, si in particular legat de Mitrita mi se pare intolerabil sa avem asa zisi suporteri care il fac arogant si il judeca pentru incercarile de a face prea mult, ca si cum el ar fi parte din problema, nu parte din solutie.
Eu unul nu as vrea sa vad o echipa militarizata, in care nu exista jucatori cu personalitate carora sa li se dea libertate si prin fantezia lor sa faca si spectacol si rezultate. De exemplu la nationala cand il vad pe marele Chipciu cum ia el actiuni pe cont propriu si isi bate joc de ele, nu da pase decat lu' fra'so Stanciu si practic nu ajuta de ani de zile echipa, si asta i se permite, normal ca nu pot fi de acord cu asta si ma enerveaza.
Dar la Alex se vede ca e meserias, stie cu mingea mai bine ca oricare, are ruperi de ritm si viteza cum nu am mai vazut de foarte mult timp, si este si foarte sufletist. Nu cred ca ma insel cu aprecierile astea, si ma dispera cand vad ca il face lumea arogant. Adica de ce e frate arogant mai exact, ce anume face? Pe terenul de cartofi de pe Oblemenco de foarte multe ori sare mingea aiurea, imposibil sa nu se observe asta, nu pierde mingea pentru ca nu e atent sau nu le are si incearca aiurea.

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: [Etapa 10] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de alex.p » 01 Oct 2018, 17:14

@Just: Ba a stat Mangia dupa curul lui Popa (si eu am fost unul din cei care l-au vrut pe Popa aici). Si a avut om care l-a urmarit noapte prin oras, nu e chiar asa de simplu "cazul" Popa. Nu depinde acum decat de el daca vrea sa faca ceva din cariera lui sau nu. Dar nu se poate pune interesul echipei in urma interesului unei singure persoane.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 10] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 01 Oct 2018, 17:39

Sper sa profitam de degringolada de la Chefere...

Noul investitor de la CFR Cluj, Neluţu Varga, se înscrie cu succes în modul de lucru din fotbalul românesc. Nu contează neapărat rezultatele obţinute de echipa lui, cât convingerea patronului că trebuie să aducă pe altcineva. Şi nu un singur om, ci mai mulţi. În vară au plecat Edi Iordănescu, Marian Copilu, Bogdan Mara şi Marius Bilaşco, iar acum au bagajele făcute sau deja au plecat Răzvan Zamfir, Iuliu Mureşan şi Toni Conceicao.
Lucru total surprinzător, dar care vorbeşte de la sine despre ce e la club, Iuliu Mureşan nu a apărut astăzi la birou. Şi este zi de meci pe teren propriu, plus că e început de spătămână şi deja trebuie stabilite coordonatele etapei viitoare, din deplasare. De asemenea, Răzvan Zamfir, unul dintre cei care au câştigat din plecarea vechii conduceri după înfrângerea cu Malmo, nu mai este la club de mai multe zile.
Copilu - preşedinte, Edi - antrenor, dorinţa lui Varga
Prima opţiune pentru Varga să devină preşedinte executiv este Marian Copilu, cel care a care a manageriat clubul sezonul trecut, când s-a luat campionatul. Iar Edi Iordănescu antrenor. Numai că acesta din urmă a refuzat într-o primă discuţie posibilitatea revenirii la echipa care l-a dat afară după doar trei meciuri, între care unu a însemnat câştigarea Supercupei României, 1-0 cu Craiova.
Un alt nume vehiculat pentru conducerea de la CFR este Daniel Stanciu, care ar putea fi director direct sportiv.
Stanciu se afla şi în echipa cu Maqueda şi Toni Curea, pregătită de instalare după eliminarea suferită contra luxemburghezilor de la Dudelange.
Azi a avut loc la CFR o şedinţă la care au participat avocatul lui Varga, Marian Băgăcean, patronul din acte al clubului şi omul fără a cărui semnătură nu se mişcă niciun euro, şi juristul clubului. Au fost discutate problemele imediat şi ce decizii trebuie luate.
Îndepărtarea lui Mureşan şi a lui Zamfir pune sub semnul întrebării rămânerea lui Conceicao. Fără niciun fel de sprijin, devine foarte probabil ca antrenorul să accepte de data aceasta ruperea colaborării.
CFR Cluj joacă în această seară, de la ora 21:00, cu U Craiova, meci care va fi transmis în direct pe Digi Sport 1 şi pe siteul digisport.ro pentru abonaţii RCS-RDS. Runda viitoare va merge la Giurgiu pentru meciul cu Astra, sâmbătă, tot de la ora 21:00 şi televizat tot pe Digi Sport 1.

sursa: JijiSport
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8122
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 10] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Bobby » 01 Oct 2018, 20:06

Echipa de start :

Mirko - Martic, Donkor, Kelic, Briceag - Cicaldau, Mateiu - Mihala, Mitrita, Bancu - Koljic

Rezerve : Popescu, Tiago, Rocha, Fedele, Barbut, Markovic, Dimitrov

Nu stiu asezarea echipei - dar primul 11 asta este. Markovic a jucat la echipa satelit in weekend - acum este pe banca si la prima echipa ! Poate ca Burlacu ar trebui trimis la echipa satelit... Fedele este rezerva prima data de la venirea la Craiova.

Va fi concurenta mare sa prinzi si banca de rezerve la Craiova...

Succes echipei si antrenorilor la Cluj !

Închis