[Etapa 23] Universitatea Craiova - CFR Cluj

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte obtine Universitatea Craiova in meciul cu CFR Cluj?

Poll ended at 10 Feb 2019, 13:43

3 puncte, a venit momentul sa ne inscriem oficial in lupta pentru campionat
19
66%
1 punct si sperantele raman
5
17%
0 puncte - o mare dezamagire
5
17%
 
Total votes: 29

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 23] Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de Bobby » 14 Feb 2019, 12:46

Serios ? Stadionul va fi probabil suspendat la urmatorul incident. Aruncatul obiectelor nu e o intimplare, zic eu. Cei vinovati trebuie gasiti si pedepsiti cit de curind daca se vrea sa se opreasca acest flagel - planificat, zic eu. La meciul cu CFR au fost loviti un arbitru si portarul oaspetilor. La meciul cu FCSB de acasa a fost lovit portarul oaspetilor.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 23] Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de DeuxEx » 14 Feb 2019, 13:11

SLH scrie:Pe dinamovisti inca nu i-au gasit cu toate camerele lor, asa ca sper sa nu ii gaseasca nici pe astia
Sper ca este o ironie, altfel nu inteleg de ce ti-ai dori ca asemenea acte ale unor indivizi sa continue, indivizi care, in mod cert, nu vor binele echipei.

Trimis de pe Xiaomi Note 4

"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [Etapa 23] Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de SLH » 14 Feb 2019, 13:38

Imi doresc sa nu se foloseasca dubla masura.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 23] Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de DeuxEx » 14 Feb 2019, 14:33

Pai nu cred ca sustine cineva asta pe aici, pe forum. Mai ales cand vine vorba de dinamovisti sau stelisti.

Trimis de pe Xiaomi Note 4

"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
Leonard Albert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1076
Membru din: 13 Iul 2014, 19:57

Re: [Etapa 23] Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de Leonard Albert » 14 Feb 2019, 15:32

gogu2005 scrie:
14 Feb 2019, 10:15
malus dacus scrie:
13 Feb 2019, 19:25
...de acord cu interdictia, dar de unde-i scoti p-aia de-au aruncat? Nu-mi amintesc de asta cu arbitrul asistent, probabil ca de la T2 s-a aruncat. La Nord baietii au facut mereu apel sa nu se arunce dar tot mai zbura cate ceva. Eu cred ca e vorba de ajîci rataciti...
avem camere de supravegehre pe tot stadionul. maxim 10 min iti ia sa-i depistezi.
S-a aruncat de la Tribuna 2, colt cu peluza nord. Te asigur ca au fost saltati chiar in timpul meciului.

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: [Etapa 23] Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de malus dacus » 14 Feb 2019, 17:31

...o iau ca Deux, e o ironie, nu? Cine sa salte? Stewarzii aia NPG maxim izmenele daca sunt in stare sa si le salte si n-am vazut crac de jandarm pe stadion...

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [Etapa 23] Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de SLH » 14 Feb 2019, 17:40

malus dacus scrie:
14 Feb 2019, 17:31
...o iau ca Deux, e o ironie, nu? Cine sa salte? Stewarzii aia NPG maxim izmenele daca sunt in stare sa si le salte si n-am vazut crac de jandarm pe stadion...
jandarmii nu au ce sa caute prin lege pe stadion, ei intervin doar daca e vreo mega bataie. Nu ii mai credeti neputinciosi, tribuna 2 la Craiova avea aproape de 3 ori mai multi interzisi decat pch, asta inainte de meciul cu cfr. Stadionul din Craiova e cel pe care se dau cele mai multe interdictii de departe din tara. E probabil singur stadion unde cineva a primit interdictie pt ca avionul de hartie aruncat de el a ajuns pe teren. Iar jandarmeria noastra e cam cea mai incuiata din univers. Bineinteles, cand vor, ca pentre dinamovisti sunt paine lui dumnezeu.

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: [Etapa 23] Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de malus dacus » 14 Feb 2019, 18:06

...pai asta zic, n-a fost nicio jandarmerie, n-a fost nici [*****] saltat. Iar cu interdictiile, nu stiu cum sta treaba, cum si de ce le impart. Poate au oameni in civil printre spectatori, poate urmaresc imaginile camerelor de pe stadion ( mai greu mi se pare ), poate au norma ca la circulatie, habar n-am. Cert e ca, luand ca referinta meciul cu dinamo, jandarmeria din Craiova e zero barat...

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [Etapa 23] Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de SLH » 14 Feb 2019, 18:50

E foarte buna abordare sa nu se 'salte' specatatorul direct, poate doar daca persevereaza. Risti sa creezi mai mutl scandal, mai ales la un meci cu miza, decat sa rezolvi o problema. Se urmaresc camerele si respectivul este oprit la iesire sau instiintat acasa daca nu il gasesc pana la final. Asa spune si legea si in cazul asta mi se pare ca spune bine.

Închis