[Etapa IX - Play-off] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cu cate puncte revenim de la Cluj?

Poll ended at 11 Mai 2019, 22:46

3 puncte, "Cap Electronic" reuseste surpriza!
7
24%
1 punct, decisv in lupta pentru locul 3
12
41%
0 puncte, nicio minune!
10
34%
 
Total votes: 29

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa IX - Play-off] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Bobby » 14 Mai 2019, 01:44

SergyuR scrie:
13 Mai 2019, 23:40
Daaa, iti trebuie 30 de ani de fotbal in spate sa iti dai seama ce si cum. Am jucat tot playofful cu improvizatii, am schimbat antrenorul si am pus o marioneta. Trebuie sa vina Craioveanu sa ne explice cum e posibil sa ne bata toti...
Chestia e ca am avut acelasi play off si anul trecut - cam aceleasi rezultate proaste. Si totusi nu aveam o marioneta pe banca tehnica si nici jucatori de baza accidentati grav.

De fapt in play offul de anul asta am facut deja cu un punct mai mult decit play offul trecut ! Poate scoatem un egal cu Viitorul si vom face 2 puncta mai mult.

Avatar utilizator
Jimmy Darmody
fanatic
fanatic
Mesaje: 1149
Membru din: 15 Apr 2016, 14:54

Re: [Etapa IX - Play-off] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Jimmy Darmody » 14 Mai 2019, 07:49

Meciul cu haji ori il castigi ori il pierzi la scor incercand sa il castigi,nu e loc de egal !

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [Etapa IX - Play-off] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de SLH » 14 Mai 2019, 11:31

E totul atat de simplu. Cand dificultatea meciurilor creste, adica incep play-off-ul si fazele finale ale Cupei, la fel trebuie sa se intample si cu valoare/omogenitatea lotului. La noi e pe dos in fiecare an, inclusiv si anul trecut. Am avut noroc ca am jucat finala cu o echipa de B, daca era una de play-off ne bateau de ne cacam pe noi. Dupa ce faci asta de 3-4 ani cu atat e mai de neinteles ca ne-am purtat in iarna de parca urma sa jucam un play-out fara obiectiv. Poate ca la anul ne vine in sfarsit mintea la cap si intarim echipa pentru play-off, asta daca il mai prindem.

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa IX - Play-off] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de blixa » 14 Mai 2019, 13:55

daca ne apucam sa comparam sezoanele, sa comparam si adversarii de anul trecut.
S-a rupt Brazda.

Închis