[Amical] Universitatea - VfL Wolfsburg II

Moderator: grup_moderatori

sorin107

Re: [Amical] Universitatea - VfL Wolfsburg II

Mesaj de sorin107 » 17 Iul 2009, 11:51

Sergyu_costea scrie:Cu siguranta cu Lazio vom vedea cum arata echipa , vom vedea jocul. Sa vedem daca intr-adevar dam numa de portari in zi mare. Ma ingrijoreaza apararea , nu e meci sa nu primim gol

Atata timp cat avem ocazii si e portarul alora zeu, nu ma deranjeaza atat de tare. Dar daca noi primim gol in fiecare meci, de la toate petardele...e rau:(

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: [Amical] Universitatea - VfL Wolfsburg II

Mesaj de mihu » 17 Iul 2009, 12:08

sorin107 scrie:
Sergyu_costea scrie:Cu siguranta cu Lazio vom vedea cum arata echipa , vom vedea jocul. Sa vedem daca intr-adevar dam numa de portari in zi mare. Ma ingrijoreaza apararea , nu e meci sa nu primim gol

Atata timp cat avem ocazii si e portarul alora zeu, nu ma deranjeaza atat de tare. Dar daca noi primim gol in fiecare meci, de la toate petardele...e rau:(
Asta da este adevarat , nu e foarte bine ca tot luam goluri , dar pana la urma poate o scuza ca in niciun meci nu a bagat cea mai probabila linie de fund : Dananae, Gaman, Stoica, Soava ...Asa ca abia astept sa vad cam cum vom juca cu Lazio...
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

LiviuB

Re: [Amical] Universitatea - VfL Wolfsburg II

Mesaj de LiviuB » 17 Iul 2009, 12:51

vai de viata noastra, am primit o gramada de goluri in meciurile astea cu toti descultii.

White&Blue
suporter
suporter
Mesaje: 628
Membru din: 28 Aug 2006, 21:01

Re: [Amical] Universitatea - VfL Wolfsburg II

Mesaj de White&Blue » 17 Iul 2009, 13:06

In returul sezonului trecut am luat majoritatea golurilor dupa actiuni pe partea dreapta...adica partea noastra stanga a apararii...cu Wolfsburg 2 am luat golurile tot pe partea aia...nu cred ca e o coincidenta,cred ca Stoica,Rose,Soava sunt depasiti si ar fi bine sa se caute solutii pentru inlocuirea lor!

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: [Amical] Universitatea - VfL Wolfsburg II

Mesaj de mihu » 17 Iul 2009, 14:09

White&Blue scrie:In returul sezonului trecut am luat majoritatea golurilor dupa actiuni pe partea dreapta...adica partea noastra stanga a apararii...cu Wolfsburg 2 am luat golurile tot pe partea aia...nu cred ca e o coincidenta,cred ca Stoica,Rose,Soava sunt depasiti si ar fi bine sa se caute solutii pentru inlocuirea lor!
Si tot ca o coincidenta aseara pe stanga au jucat Rose-Stoica...Dar sa nu mai visam la cai verzi pe pereti transferuri nuo sa mai facem....
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: [Amical] Universitatea - VfL Wolfsburg II

Mesaj de ady_azzuro » 17 Iul 2009, 14:43

Livius scrie:vai de viata noastra, am primit o gramada de goluri in meciurile astea cu toti descultii.
din faze fixe...

Închis