[Amical] Universitatea Craiova - SS Lazio Roma

Moderator: grup_moderatori

Ce rezultat credeţi că vom obţine în cel mai important amical al verii?

Poll ended at 19 Iul 2009, 13:36

Victorie
6
24%
Egal
13
52%
Înfrângere
6
24%
 
Total votes: 25

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

[Amical] Universitatea Craiova - SS Lazio Roma

Mesaj de AdrianR » 17 Iul 2009, 13:36

Imagine Vs. Imagine
Sâmbată 18 iulie 2009, ora 19.00
Auronzo di Cadore, Italia

SPORT.RO
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Re: [Amical] Universitatea Craiova - SS Lazio Roma

Mesaj de Ruben Navarro » 17 Iul 2009, 16:20

Chiar daca luam bataie,important e sa creasca jocul baietilor. Dar poate chiar ii batem pe astia.

Haide Stiinta! ucv

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Re: [Amical] Universitatea Craiova - SS Lazio Roma

Mesaj de AdrianR » 17 Iul 2009, 16:59

Lucescu Jr. va asista la Craiova - Lazio Roma
Cantonamentul Universităţii din Austria are parte de oaspeţi de seamă. După ce selecţionerul naţionalei de tineret a României, Emil Săndoi a fost prezent la partida de aseară pe care Ştiinţa a disputat-o cu Wolsfburg II, scor 2-2, astăzi în baza de pregătire şi-a făcut apariţia şi preparatorul fizic al naţionalei, Diego Longo. Italiantul a urmărit antrenamentul de dimineaţă al oltenilor şi va asista şi la cel din această seară.
Pe lângă cei doi, mâine, cu ocazia amicalului dintre Universitatea şi Lazio Roma, ce se va disputa în localitatea italiană Auronzo di Cadore, va sosi şi selecţionerul naţionalei, Răzvan Lucescu.

sursa: prosport.ro
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Amical] Universitatea Craiova - SS Lazio Roma

Mesaj de stuparu_alexandru » 17 Iul 2009, 17:28

oh da... sigur o sa-l remarce pe dina
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
marius1ka
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 13 Apr 2008, 17:16

Re: [Amical] Universitatea Craiova - SS Lazio Roma

Mesaj de marius1ka » 17 Iul 2009, 17:37


Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: [Amical] Universitatea Craiova - SS Lazio Roma

Mesaj de ady_azzuro » 17 Iul 2009, 17:40

daca batem dupa aia iar zicem ca luam campionatul cum am facut dupa meciul cu standard liege de anul trecut..

JustME

Re: [Amical] Universitatea Craiova - SS Lazio Roma

Mesaj de JustME » 17 Iul 2009, 20:07

ooo daaa oaspete de seama mucescu jr, sa nu fie uitat covorul rosu :-x

Avatar utilizator
stiinta4ever
suporter
suporter
Mesaje: 803
Membru din: 20 Mar 2009, 02:14

Re: [Amical] Universitatea Craiova - SS Lazio Roma

Mesaj de stiinta4ever » 17 Iul 2009, 21:33

"Atmosfera din lot este excelentă. Toţi jucătorii sînt fericiţi că vor juca împotriva lui Lazio şi că vor putea să dovedească astfel pregătirea bună pe care au făcut-o pînă acum", a declarat azi din Kaprun directorul executiv Dan Stălinescu pentru craiovamaxima.ro.

Il uram pe miti pt.gura lui aia "sparta" cu care se baga mereu in seama dar slaninescu asta are niste texte in el de-ti vine sa-l inchizi in camara si sa-i dai drumu' de craciun si de pasti si-atunci legat la gura sa nu manance si mai ales sa nu vorbeasca :-D
There are two primary choices in life: to accept conditions as they exist, or accept the responsibility for changing them.

conStiinta

Re: [Amical] Universitatea Craiova - SS Lazio Roma

Mesaj de conStiinta » 17 Iul 2009, 21:34

ptr mititelu, aducerea handicapatului astuia a fost cea mai buna decizie luata vreodata!

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Re: [Amical] Universitatea Craiova - SS Lazio Roma

Mesaj de dxtr009 » 17 Iul 2009, 21:49

latest news

atmosfera deosebita din sanul lui stalinescu, pardon al echipei se manifesta in viata de zi cu zi a lotului...daca la antrenamente jucatorii nu se mai adreseaza cu "da ba mingea in pw la mea" ci cu "stimate coleg, as dori sa mi furnizezi o pasa de calitate", tinerii jucatori din lot, indrumati de tovarasii maseori, zburda pe pajistile din kaprun cu coronite de trandafiri pe cap in cautarea florilor de musetel.chestionati asupra acestei inimoase actiuni, cativa au marturisit, cu lacrimi in coltul ochilor ca doresc sa doneze cateva pungi cu musetel orfelinatelor din regiune
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: [Amical] Universitatea Craiova - SS Lazio Roma

Mesaj de alex.p » 17 Iul 2009, 22:26

AdrianR scrie:Lucescu Jr. va asista la Craiova - Lazio Roma
Cantonamentul Universităţii din Austria are parte de oaspeţi de seamă. După ce selecţionerul naţionalei de tineret a României, Emil Săndoi a fost prezent la partida de aseară pe care Ştiinţa a disputat-o cu Wolsfburg II, scor 2-2, astăzi în baza de pregătire şi-a făcut apariţia şi preparatorul fizic al naţionalei, Diego Longo. Italiantul a urmărit antrenamentul de dimineaţă al oltenilor şi va asista şi la cel din această seară.
Pe lângă cei doi, mâine, cu ocazia amicalului dintre Universitatea şi Lazio Roma, ce se va disputa în localitatea italiană Auronzo di Cadore, va sosi şi selecţionerul naţionalei, Răzvan Lucescu.

sursa: prosport.ro

Eu cred ca treaba asta deja devine o obsesie.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Amical] Universitatea Craiova - SS Lazio Roma

Mesaj de manex » 17 Iul 2009, 23:29

ce veste buna la intoarcerea din concediu. :up: . sa vad meciul la tv. acum s aii vedem. desigur, e meci amical, va fi rulat, probabil, intreg lotul, asa ca o impresie vom putea trage probabil dupa prima repriza, iar la final vom vedea exact daca avem inlocuitori pentru titulari. acu, continui cu paranoia, sper sa joace costea al mare si wobay. sa ii vad la fata, ca, nu stiu de ce, dar ......am indoieli. parca ar fi un fel de fidel castro: habar n-ai daca mai traieste, dar continua sa se vorbeasca de el. asa si cu jucatorii nostri: auzi ca se pregatesc bine, citesti nume, insa d evazut nu vezi nimic. miine aflam cum sta treaba.
Am zis!!

u2blue
fanatic
fanatic
Mesaje: 1858
Membru din: 25 Sep 2005, 15:52

Re: [Amical] Universitatea Craiova - SS Lazio Roma

Mesaj de u2blue » 17 Iul 2009, 23:55

ady_azzuro scrie:daca batem dupa aia iar zicem ca luam campionatul cum am facut dupa meciul cu standard liege de anul trecut..
gresit ... ala a fost inaite de seria 007 din 2007.

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: [Amical] Universitatea Craiova - SS Lazio Roma

Mesaj de trabzonspor » 18 Iul 2009, 01:31

u2blue scrie:
ady_azzuro scrie:daca batem dupa aia iar zicem ca luam campionatul cum am facut dupa meciul cu standard liege de anul trecut..
gresit ... ala a fost inaite de seria 007 din 2007.
gresit, seria 008
u, a, viola!

FreakBoy

Re: [Amical] Universitatea Craiova - SS Lazio Roma

Mesaj de FreakBoy » 18 Iul 2009, 01:55

cred ca sunt singurul care nu vrea sa vada amicalul ...

Închis