[Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Moderator: grup_moderatori

Închis
Avatar utilizator
marius1ka
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 13 Apr 2008, 17:16

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de marius1ka » 26 Iul 2009, 14:16

zice ca a facut o pregatire foarte foarte buna in austira , peste 5 etape o sa zica ca a ratat pregatirea :smoke:

DoRyN

Rezumat prima repriza

Mesaj de DoRyN » 26 Iul 2009, 14:23

Imagini din vestiar:

Rezumat prima repriza:

Avatar utilizator
wb_lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 1226
Membru din: 28 Iul 2007, 17:25

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de wb_lion » 26 Iul 2009, 15:01

01:48 si 01:54 astea sunt motivele pentru care m-am hotarat sa plec la pauza

Avatar utilizator
marius1ka
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 13 Apr 2008, 17:16

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de marius1ka » 26 Iul 2009, 15:09

pai daca il tii pe uby pe banca , :o:

Avatar utilizator
marius1ka
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 13 Apr 2008, 17:16

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de marius1ka » 26 Iul 2009, 15:49

Gaman dupa meci

Frasineanu dupa meci

mititelu despre bornescu

Prepelita dupa meci

mititelu despre el


si eu pentru el :-x
Last edited by marius1ka on 26 Iul 2009, 16:15, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
Lubenita
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 1
Membru din: 26 Iul 2009, 15:50

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de Lubenita » 26 Iul 2009, 16:08

DoRyN scrie:Mititleu spera sa se revanşeze faţă de public în prima etapă. Relaţiile de joc încă suferă.
Excelentă asocierea de imagini marca editie.ro. :hai
Sa va fie rusine ca denaturati imaginile si disociati adevaratu caracter al problemelor!
Porcul-diriginte.png
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de DarkComy » 26 Iul 2009, 16:35

Lubenita scrie:
DoRyN scrie:Mititleu spera sa se revanşeze faţă de public în prima etapă. Relaţiile de joc încă suferă.
Excelentă asocierea de imagini marca editie.ro. :hai
Sa va fie rusine ca denaturati imaginile si disociati adevaratu caracter al problemelor!
Porcul-diriginte.png
:laughing: :laughing: :laughing:
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

qmadd
senior
senior
Mesaje: 388
Membru din: 14 Sep 2004, 05:08

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de qmadd » 26 Iul 2009, 16:43

Lubenita scrie:
DoRyN scrie:Mititleu spera sa se revanşeze faţă de public în prima etapă. Relaţiile de joc încă suferă.
Excelentă asocierea de imagini marca editie.ro. :hai
Sa va fie rusine ca denaturati imaginile si disociati adevaratu caracter al problemelor!
Porcul-diriginte.[b][size=150]png[/size][/b]
:lol:
cu stiinta pana la moarte!

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de Ovidiu* » 26 Iul 2009, 18:15

Ba daca-i puneai si ochelari era 100% perfecta.

Acum revenind la amicalul de ieri, la cei "cativa stropi", la "cocalarii" care au plecat din cauza lor si la "suporterii adevarati" care jignesc oameni pe care nu-i cunosc, tin sa dau si eu o replica pentru ca sunt UNUL DINTRE COCALARII CARE AU PLECAT si nu ma simt deloc bine vazand jignirile alea, cu toate ca unele le-am vazut de aseara si am considerat ca nu-i necesar sa raspund.
In primul rand, niciunul din voi nu cred ca-i vreun Nostradamus sa stie cat tine o ploaie si cat de a dracu e dinainte.Normal, acum dupa ce stim cu totii ca a durat 10 minute e usor sa aruncam cu vorbe, dar aseara cand a inceput (si a inceput destul de tare) n-aveam de unde stii cum o sa fie.
A doua la mana, nu conta prea mult adversarul, ca era un amical penibil cu adversari seminecunoscuti are prea mica importanta si nu e un motiv de plecare.O spun cu mana pe inima, as fi stat pe vreme mult mai rea si cu un adversar de 10 ori mai slab si mai necunoscut daca as fi simtit ca merita.O echipa profesionista, cu jucatori profesionisti (nu zic ca ai nostrii nu-s profesionisti sau nu-s buni in general dar aseara N-AU FOST) joaca indiferent ca-i meci amical sau oficial, indiferent ca adversarul e Real Madrid sau Seaca de Padure.Asa arata ca respecta omul care-i plateste, fanii care vin pentru ei, meseria, adversarii si cel mai important pe ei insisi, dar ce sa mai ceri cand CAPITANUL echipei, dupa ce ca joaca penibil, mai are si tupeul incredibil de a sarii la "gatul" tribunei in timp ce meciul se joaca !!! pentru ca un tigan ramolit il intreaba daca a luat BAC-ul...Hai vere ce dracu' ?!?
In al treilea rand, cum spusesem si la inceput, e pacat ca jigniti oameni pe care nu-i cunoasteti.C-or fi fost si cocalari printre cei care au plecat pot sa primesc, dar sa generalizezi e deja un pacat.Daca spre exemplu, intre cei care au plecat aseara e unul care a facut deplasarea la Bucuresti pentru meciul cu Dinamo si la drumul de intoarcere si-a luat gaz si bataie si a fost badjocorit in ultimul hal de politie si jandarmi? Stiu, tot cocalar ramane da-l dracu', cine l-a pus sa se duca ca doar stia dinainte ca n-are voie (nu vorbesc despre mine ca eu n-am fost, dar ipotetic asa...).
Eu, desi as putea, nu m-apuc sa va jignesc pe voi, ba chiar o sa va felicit.Niste oameni care au putut rabda tortura aia, ploaia marunta si nesimtirea jucatorilor dusa la extrem merita felicitati (fara sa fiu absolut deloc ironic).
Personal, am luat vreme mult mai urata si rea pentru si dupa echipa.Numai eu stiu ce ploi, zapezi si geruri am luat pe stadioane pentru ei dar n-are nimic...pana la urma tot un mic cocalar raman...indiferent.

PS: Daca vreti sa vedeti un amical cu doua echipe care se respecta, dati ACUM pe GspTV. o:
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de stuparu_alexandru » 26 Iul 2009, 18:27

pai fratele meu... cum adica sa pleci de la marele meci cu international curtea de arges ? ma simt asa penibil c-am ales sa plec la gratar la ziua lu` tata, si sa las balta marele meci... nici nu pot sa-ti spun...


sunt cate unii pe forumu` asta... iti sta mintea-n loc cand vezi ce scriu ovidiule... auzi... "cocalarii care pleaca de la stadion"....
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de _T@V_ » 26 Iul 2009, 19:50

Jucatori mercenari/tradatori, conducatori fortunati, patron de porc, antrenor C-ist, suporteri speriati de ploaie.
The fiuture's bright, the fiuture's ... blue. Sobolan blue! :(

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de Pacala » 26 Iul 2009, 19:58

jucara la deruta :)(
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de Ruben Navarro » 26 Iul 2009, 23:33

T@V scrie:Jucatori mercenari/tradatori, conducatori fortunati, patron de porc, antrenor C-ist, suporteri speriati de ploaie.
The fiuture's bright, the fiuture's ... blue. Sobolan blue! :(
Ba, io tot nu am priceput de ce ii ziceti aluia Fortunatul ?? :)(

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de stuparu_alexandru » 27 Iul 2009, 10:49

Ruben Navarro scrie:
T@V scrie:Jucatori mercenari/tradatori, conducatori fortunati, patron de porc, antrenor C-ist, suporteri speriati de ploaie.
The fiuture's bright, the fiuture's ... blue. Sobolan blue! :(
Ba, io tot nu am priceput de ce ii ziceti aluia Fortunatul ?? :)(

a dat un interviu pe editie, cand zicea ceva de genu` ca "el sigur o sa reuseasca ca este fortunat(ca a uitat si asta limba romana ca si raducioiu), adica, stiti voi, norocos in romana"
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de stuparu_alexandru » 27 Iul 2009, 10:51

marius1ka scrie:zice ca a facut o pregatire foarte foarte buna in austira , peste 5 etape o sa zica ca a ratat pregatirea :smoke:

nu amice, peste 3 etape o sa zica ca e gresala lui ca n-a pus un antrenor k-lumea, iar la sfaristul sezonului, dupa ce scapa si de preparatori, o sa zica ca s-a ratat pregatirea.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Închis