Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem in prima deplasare din acest sezon?

Poll ended at 07 Aug 2009, 19:04

Repetam meciul din sezonul trecut - 3pct
34
65%
O dam la pace - 1 pct
10
19%
Ne ducem degeaba - 0 pct
8
15%
 
Total votes: 52

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 07 Aug 2009, 22:55

Masive scrie:Ii da 60000 de euro unui croat liber de contract si nu are bani de antrenor? :laughing:
stai calm, ca in curand il da afara pe Wobay si face rost de bani si pt contractul astuia.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Masive

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de Masive » 07 Aug 2009, 23:01

Cred ca trebuie adus Panduru. Fac pariu ca nu cere mult si chiar isi doreste dupa declaratiile de astazi. Fanii trebuie sa puna piciorul in prag si sa puna presiune pe acest mogo pogo.Poate asa pleaca. Imi pare rau pentru el, dar nu este potrivit ca antrenor. Face Costea ce vrea din el cand da interviuri, iar schimbarile sunt idioate.Sper sa nu ajungem ca acum 2 ani cand nu am castigat 9 etape la rand.

OVI2806
fanatic
fanatic
Mesaje: 1293
Membru din: 07 Oct 2007, 11:15

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de OVI2806 » 07 Aug 2009, 23:02

Credeti ca Balaci a plecat degeaba ? Balaci e unul dintre cei mai buni cunoscatori de fotbal pe care i-am vazut. Credeti ca el nu a intuit ce o sa se intample in viitorul apropiat la Craiova?

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de trabzonspor » 07 Aug 2009, 23:04

Masive scrie:Cred ca trebuie adus Panduru. Fac pariu ca nu cere mult si chiar isi doreste dupa declaratiile de astazi. Fanii trebuie sa puna piciorul in prag si sa puna presiune pe acest mogo pogo.Poate asa pleaca. Imi pare rau pentru el, dar nu este potrivit ca antrenor. Face Costea ce vrea din el cand da interviuri, iar schimbarile sunt idioate.Sper sa nu ajungem ca acum 2 ani cand nu am castigat 9 etape la rand.
7 etape si un meci de cupa prietene, si ho usor ca banii din contractu lu Misic nu`i da deodata, ii da pe bucati, si daca tie ti se pare ca 5000 de euro pe luna salariu pt un jucator e mult pt un club de divizia a, io cred ca esti cel putin naiv...
u, a, viola!

Masive

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de Masive » 07 Aug 2009, 23:07

OVI2806 scrie:Credeti ca Balaci a plecat degeaba ? Balaci e unul dintre cei mai buni cunoscatori de fotbal pe care i-am vazut. Credeti ca el nu a intuit ce o sa se intample in viitorul apropiat la Craiova?
Pai si de ce tace?De ce nu vorbeste?Balaci asta aasa a facut si cand era Netoiu la Craiova. Tacea din gura si se uita cum Craiova era macelarita.

Avatar utilizator
wb_lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 1226
Membru din: 28 Iul 2007, 17:25

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de wb_lion » 07 Aug 2009, 23:11

Masive scrie:
OVI2806 scrie:Credeti ca Balaci a plecat degeaba ? Balaci e unul dintre cei mai buni cunoscatori de fotbal pe care i-am vazut. Credeti ca el nu a intuit ce o sa se intample in viitorul apropiat la Craiova?
Pai si de ce tace?De ce nu vorbeste?Balaci asta aasa a facut si cand era Netoiu la Craiova. Tacea din gura si se uita cum Craiova era macelarita.
foarte bine spus !

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de trabzonspor » 07 Aug 2009, 23:11

Masive scrie:
OVI2806 scrie:Credeti ca Balaci a plecat degeaba ? Balaci e unul dintre cei mai buni cunoscatori de fotbal pe care i-am vazut. Credeti ca el nu a intuit ce o sa se intample in viitorul apropiat la Craiova?
Pai si de ce tace?De ce nu vorbeste?Balaci asta aasa a facut si cand era Netoiu la Craiova. Tacea din gura si se uita cum Craiova era macelarita.
ceea ce ar trebui sa`ti dea de gandit o:
u, a, viola!

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de blue_titan » 07 Aug 2009, 23:37

Mogo mai are 3 etape.

Avatar utilizator
marius1ka
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 13 Apr 2008, 17:16

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de marius1ka » 08 Aug 2009, 00:35

mogo duten pastele matii la afumatii din dois

OVI2806
fanatic
fanatic
Mesaje: 1293
Membru din: 07 Oct 2007, 11:15

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de OVI2806 » 08 Aug 2009, 01:04

trabzonspor scrie:
Masive scrie:
OVI2806 scrie:Credeti ca Balaci a plecat degeaba ? Balaci e unul dintre cei mai buni cunoscatori de fotbal pe care i-am vazut. Credeti ca el nu a intuit ce o sa se intample in viitorul apropiat la Craiova?
Pai si de ce tace?De ce nu vorbeste?Balaci asta aasa a facut si cand era Netoiu la Craiova. Tacea din gura si se uita cum Craiova era macelarita.
ceea ce ar trebui sa`ti dea de gandit o:
Pai si ce e fiicasa? Ce ar trebui sa-i faca?Sa retras si sta de o parte.Voi ce ati face?

WhiteBlue Heart
membru
membru
Mesaje: 206
Membru din: 28 Mai 2007, 00:10

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de WhiteBlue Heart » 08 Aug 2009, 02:31

Nu credeam ca ne puteam prezenta chiar asa.am fost calcati in picioare.se vede diferenta dintre napoli si mogosanu:anul trecut au jucat la fel de agresiv si i-am naucit,acuma nimic.Au facut aia 3(parvulescu,bud si eric) ce-au vrut cu apararea noastra plus mijlocul.Si sa nu ne mintim cu terenul ca faceau aia frate niste combinatii in fata lu alde dorel de te durea capu.Baird marioneta,m costea la fel,florin iar nepasator,mijlocul a fost tot varza,apararea penibila.Miss you nicolo! :-(
"Veneau ca sa ne vada pe noi.Si aveau acea mandrie specifica olteanului,sa se bata cu pumnul in piept,sa zica noi suntem cei mai buni.40 de mii?noi eram obisnuiti,jucasem si cu valcea cu 40 de mii,si cu jiul...pentru noi era surpriza daca n-am fi gasit cei 40 de mii acolo!"(King Ilie Balaci)

Avatar utilizator
OLD-ULTRAS
suporter
suporter
Mesaje: 637
Membru din: 04 Apr 2006, 17:32

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de OLD-ULTRAS » 08 Aug 2009, 09:04

T@V scrie:Ce antrenor sa aduca mah, ca booveanului nu-i trebuie, ca dupa aia i se ia lui din credit. Ce?!!! El a facut echipa asta, nu Napoli. Nu ati vazut ce il rodea pe el ridichea, ca sa nu-i mai dea lumea atat credit lui Napoli, ca el a cladit echipa asta nu Napoli. Sa le intre oamenilor odata in cap, ca el i-a adus aici pe Dina, pe Costea, pe Dorel, pe Gangioveanu, pe Dananae, pe Uby, pe toti. El a faurit echipa asta, de ce nu-i acorda lui lumea meritele? Asta il doare pe el mah....
Omul e dus fratilor. Poate nu stiati ca mizeria aia de stelist din staff a avut tema dupa plecarea lui Napoli sa caute un antrenor nu prea clontos, ci unul care sa accepte si sfaturi din loja. Asta se dorea la Craiova. Iar porcul ala din conducere instalat in vara nu e inghitit de nimeni. Nici chiar de stelistul nostru, nici de Mitu, nici de jucatori. De NIMENI!!! Toata echipa sta pe un butoi de [*****]. Booveanul n-are cum sa aduca un antrenor serios ca n-are bani!!! L-a avut pe Ilie in batatura, dar n-a vrut sa-i propuna functia, pentru ca stia ca Ilie n-ar accepta niciodata sa se bage el la echipa! Iar booveanul e ferm convins ca el este cel mai desptept om de pe fata pamantului, si n-are cum un antrenor ca Balaci sa fie mai bun ca el la echipa asta. El a cladit echipa asta, de ce sa dea lumea credite unor oameni ca Napoli, Balaci, etc, atata timp cat el a creat echipa asta????

N-o sa schimbe nimic, va spun io. N-are bani nici sa treaca strada booveanul, ce antrenor sa ne aduca el...?!. O sa dea 2-3 amenzi, o sa ne trezim cu alti habarnaci precum Neagoe, Boldici, sau Sandoi. Oameni care nu pot spune NU Craiovei, si care ar mai veni sa mai prinda si ei o ciozvarta, dar care vor pleca tot la fel capul in fata lui Mititelu. Oameni verticali ca Balaci au plecat cand au vazut ca tiranul o ia puternic pe aratura.
Mititelu va ajunge sa fie mai hulit la Craiova decat Netoiu. Pentru ca idyotul asta iubeste Craiova, si in proostia lui, ca sa nu o ia altu, o va omora!
in coditiiile actuale unul sigur nu va veni si anume SANDOI (este un om prea finut si prea civilizat pentru boovean si are o coloana verticala care sigur nu se indoie in fata lui)


P.S. dupa acest meci ar trebui sa ne numim FC SVAITER
BRIGADA GRUPPO CAPITALA 48

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de mihu » 08 Aug 2009, 11:13

blue_titan scrie:Mogo mai are 3 etape.
O sa fie prea tarziu peste 3 etape...Nu o sa mai luam niciun punct pana atunci...Daca mai vrem ceva din sezonul asta trebuie adus de cel tarziu luni un antrenor serios
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

lorenzaccio2
senior
senior
Mesaje: 407
Membru din: 14 Ian 2009, 14:53

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de lorenzaccio2 » 08 Aug 2009, 11:32

nr.zece scrie:asa cum am promis vorbim dupa meci
unde sunteti ma aia care le dadeati credit si va bucurati ca e uby pe banca?
tipati ca il injur pe miti, hai ma dati explicatii aplaudacilor
sa va aduc aminte de ultimul gol al lui uby ziceati nu?
va aduc aminte ca jumatate din golurile prostilor astora au fost din pasa lui
sa va pisati pe ea de echipa cu antrnor si patroni in frunte
Esti in extaz, nu? Iti fac o fericire, **** Mititelu... Doar un lucru e diferit, pe mine nu ma intereseaza Mititelu, doar echipa... Si precis daca intra Wobay dadea 7 pase de gol si 2 goluri... Ca doar asa face tot timpul, [cenzurat] , intra degeaba ca toti ceilalti...
Bravo Silvica, cu astia de-i ai in fata, te antrenezi la parade de exceptie...

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 08 Aug 2009, 11:50

ba fratilro... ca vreti, ca nu vreti, nr zece are dreptate. suntem terminati din toate punctele de vedere ! incepand de la conducere si terminand cu niste jucatori care dupa 90 de minute de jucat pe terenu` ala de [cenzurat], inca nu se obisnuisera (!!!!!) sa joace pe el.


eu personal, alaturi de frate-meu (si cred ca multi altii), am decis sa nu mai mergem la meciuri, si sa ne mai detasam asa... cand vine vorba de echipa asta... si stiti ce bine ma simt ??? cand am batut pe arges sezonu` trecut cu 1-0, cred ca era sa mi se sparga un vas de sange-n cap(si atunci am castigat!!)... 3 zile n-am fost in stare de nimic. si n-a fost singuru` meci...

asa ca ... sfatu` meu pentru voi e sa va potoliti si voi. macar pana se vor face cu adevarat niste schimbari in bine in cadrul clubului.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Închis