Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem in prima deplasare din acest sezon?

Poll ended at 07 Aug 2009, 19:04

Repetam meciul din sezonul trecut - 3pct
34
65%
O dam la pace - 1 pct
10
19%
Ne ducem degeaba - 0 pct
8
15%
 
Total votes: 52

Avatar utilizator
stiinta4ever
suporter
suporter
Mesaje: 803
Membru din: 20 Mar 2009, 02:14

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de stiinta4ever » 07 Aug 2009, 21:33

Facem haz de necaz, fratilor! Ceva nu le-a convenit "vedetelor" la pauza prin schimbarea sistemului propus de mogo si si-au bagat picioarele ca sa vada mogo cu adevarat cine e shefu'. Toate astea se intampla pt.ca "ilustrul" conducator suprem [miti] a vrut sa ne arate ca el are al 8-lea simt si nu a adus ANTRENOR asa cum am cerut cu totii!!! Ne-a adus porcusorul fortunat care ne imbrobodeste cu mogo care e cel mai bun antrenor la interviuri din cati a vazut el(va dati seama cati a mai vazut la viata lui! :-x ). Eu n-am nimic cu mogo, vere daca e asa bun la povestiri si scrie tactici de 70 de pagini cum il lauda porcusorul sa se duca dreaq la coverciano...poate il angajeaza aia asistent p'acolo....dar ca sa-l pui antrenor pe un [cenzurat] de salariu cand (cel putin) jumatate din jucatori au mai mult ca el si rad de el pe la colturi sau in cazul de azi dupa pauza mi se pare o tampenie marca [miti]
mititelule adu antrenor ca mogo e presul astora!!! :smoke:
There are two primary choices in life: to accept conditions as they exist, or accept the responsibility for changing them.

Avatar utilizator
robert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1099
Membru din: 11 Mai 2009, 18:37

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de robert » 07 Aug 2009, 21:33

la craiova este ceva de genu :un teatru de papusi :lol: :lol: :lol:
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Avatar utilizator
robert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1099
Membru din: 11 Mai 2009, 18:37

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de robert » 07 Aug 2009, 21:36

pe principiul -,, sa moara si capra vecinului '' Curtea de Arges conduce cu 1-0 in min 80 apld apld

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 07 Aug 2009, 21:38

FMM BOOVENE!! adu in [****] antrenor ca se pisa oricine pe noi. Si adu in [****] alti preparatori fizici ca alearga ca niste lesinati. FMM "slanilescule" cu preparatorii tai.

Despre meciul de azi, putem trage aceleasi doua concluzii ca si dupa meciul cu dinamo >>> 1. NU AVEM ANTRENOR sau MITITELU nu le are cu antrenoratul; 2. AVEM PORTAR!!! Bravo Silvica!! :hai

Cum dracu sa dai vina pe teren cand aia de la gaz metan medias faceau un-doi-uri si fel si fel de combinatii de efect. Numai ai nostrii nu erau capabili sa dea o pasa de 5 metri.

Nu zic mai mult pentru ca sunt plin de draci. Ma duc sa ma imbat :o:
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de SLH » 07 Aug 2009, 21:49

dina nu e vinovat ca e fotbalist la Craiova, m costea nu e vinovat ca joaca in stanga, mogosanu nu e vinovat ca e antrenor, gangioveanu nu e vinovat, bornescu nu e vinovat, napoli nu e vinovat, unul e vinovat singur e vinovat ca nu adue antrenor si jucatori seriosi si ca intretine starea de amatorism in club, nu imi pare rau ca mi-am luat abonament si nu o sa-mi para niciodata ca am venit la un meci, de abonament chiar ma bucur ca peste cateva etape cine stie ce idei de inchis peluza ii vin lui iuda

Avatar utilizator
stiinta4ever
suporter
suporter
Mesaje: 803
Membru din: 20 Mar 2009, 02:14

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de stiinta4ever » 07 Aug 2009, 21:52

nr.zece scrie:"Craiovei i-a lipsit cam tot azi. A lipsit ambiţia, dorinţa de a juca la Universitatea pentru jucători. Am jucat foarte slab. Dacă la pauză ar fi fost 7-0 pentru Gaz Metan, nu s-ar fi supărat nimeni. Am scăpat uşor. Bravo lor!", a declarat Dorel Stoica.

bravo capitane, apreciez sinceritatea, dar s-ar putea sa te coste ca nu o sa ii convina sefului tau
daca ii spui si lui miti sa plece de la echipa imi fac tricou cu moaca ta si alerg prin stadion in el si cioaca goala
ma jur
Mda el a jucat cu mare ambitie ce sa spun...dintre toti era cel mai curat de pe teren....o singura data l-am vazut pe jos si atunci a avut grija sa nu fie vreo balta in jur pe o raza de 5m!!! La ambele goluri el a fost cel care tatona jucatorii care au marcat dar i-a lasat sa traga ca el juca cu ambitie ce :bad: lui! FMM stoica :-x
There are two primary choices in life: to accept conditions as they exist, or accept the responsibility for changing them.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 07 Aug 2009, 21:52

CITEŞTE DOAR ÎN EDIŢIA TIPĂRITĂ A PROSPORT DE OLTENIA
Echipa a răbufnit la Craiova!

Universitatea Craiova a pierdut primul meci din acest sezon, 1-2 cu Gaz Metan Mediaş, astfel că după două etape, oltenii au doar un punct. Doar în ediţia tipărită a ProSport de Oltenia puteţi afla culisele jocului sub mediocru al echipei lui Daniel Mogoşanu. De asemenea, doar din ediţia tipărită a ProSport de Oltenia puteţi afla culisele situaţia explozivă din vestiarul Universităţii şi în ce relaţii se află jucătorii cu tehnicianul Mogoşanu.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
wb_lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 1226
Membru din: 28 Iul 2007, 17:25

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de wb_lion » 07 Aug 2009, 22:03

DarkComy scrie:CITEŞTE DOAR ÎN EDIŢIA TIPĂRITĂ A PROSPORT DE OLTENIA
Echipa a răbufnit la Craiova!

Universitatea Craiova a pierdut primul meci din acest sezon, 1-2 cu Gaz Metan Mediaş, astfel că după două etape, oltenii au doar un punct. Doar în ediţia tipărită a ProSport de Oltenia puteţi afla culisele jocului sub mediocru al echipei lui Daniel Mogoşanu. De asemenea, doar din ediţia tipărită a ProSport de Oltenia puteţi afla culisele situaţia explozivă din vestiarul Universităţii şi în ce relaţii se află jucătorii cu tehnicianul Mogoşanu.
sa imi bag :bad: si in c...tii astia cu cine le-o cumpara fituicile

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de trabzonspor » 07 Aug 2009, 22:14

wb_lion scrie:
DarkComy scrie:CITEŞTE DOAR ÎN EDIŢIA TIPĂRITĂ A PROSPORT DE OLTENIA
Echipa a răbufnit la Craiova!

Universitatea Craiova a pierdut primul meci din acest sezon, 1-2 cu Gaz Metan Mediaş, astfel că după două etape, oltenii au doar un punct. Doar în ediţia tipărită a ProSport de Oltenia puteţi afla culisele jocului sub mediocru al echipei lui Daniel Mogoşanu. De asemenea, doar din ediţia tipărită a ProSport de Oltenia puteţi afla culisele situaţia explozivă din vestiarul Universităţii şi în ce relaţii se află jucătorii cu tehnicianul Mogoşanu.
sa imi bag :bad: si in c...tii astia cu cine le-o cumpara fituicile
vezi ca la fituicile lor acum lucreaza si un anume adrian iosub, care a lucrat pana nu demult la maruntelu la edicion specialment, si s`ar putea sa aiba ceva adevar prin ele, chiar daca mai mult ca sigur va fi prezentat intr`un mod exagerat...
u, a, viola!

Avatar utilizator
wb_lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 1226
Membru din: 28 Iul 2007, 17:25

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de wb_lion » 07 Aug 2009, 22:26

trabzonspor scrie:
wb_lion scrie:
DarkComy scrie:CITEŞTE DOAR ÎN EDIŢIA TIPĂRITĂ A PROSPORT DE OLTENIA
Echipa a răbufnit la Craiova!

Universitatea Craiova a pierdut primul meci din acest sezon, 1-2 cu Gaz Metan Mediaş, astfel că după două etape, oltenii au doar un punct. Doar în ediţia tipărită a ProSport de Oltenia puteţi afla culisele jocului sub mediocru al echipei lui Daniel Mogoşanu. De asemenea, doar din ediţia tipărită a ProSport de Oltenia puteţi afla culisele situaţia explozivă din vestiarul Universităţii şi în ce relaţii se află jucătorii cu tehnicianul Mogoşanu.
sa imi bag :bad: si in c...tii astia cu cine le-o cumpara fituicile
vezi ca la fituicile lor acum lucreaza si un anume adrian iosub, care a lucrat pana nu demult la maruntelu la edicion specialment, si s`ar putea sa aiba ceva adevar prin ele, chiar daca mai mult ca sigur va fi prezentat intr`un mod exagerat...
iti spun eu de pe acum ce o sa scrie : Scandal in vestiarul Universitatii . Jucatorii il "lucreaza" pe antrenore mogo-pogo din urmatoarele motive :
-dina este suparat ca nu i se acorda destul timp ca sa se afirme
- dorel este suparat ca acum cand pierde mingea si scapa aia , Silvica le apara si nu iese blatu''
- costica al mare este suparat ca fratele lui iulica nu este folosit
- lu baird nu ii convine ca trebuie sa isi lase aparatu de baut bere acasa la antrenamente etc.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 07 Aug 2009, 22:27

Poate Mogosanu asta sa lucreze 25 de ore din 24 dar daca nu ai chemare catre sportul asta...DEGEABA!!!

ADU ANTRENOR BOOVENE!!! :o:
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de trabzonspor » 07 Aug 2009, 22:40

ba nu`sh de ce, da de data asta am io asa o impresie c`o sa se vorbeasca de meciurile cu vaslui si steaua, si de ceva detalii contractuale cam buclucase pt buzunarul maruntelului mititel
u, a, viola!

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de Cosmin™ » 07 Aug 2009, 22:48

Nu-l da afara si nu aduce pe nimeni ca nu are bani e foarte simpla treaba
Daca-l da afara pune antrenoru de la satelit si gata e rezolvata treaba ..
Imagine

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de _T@V_ » 07 Aug 2009, 22:48

Ce antrenor sa aduca mah, ca booveanului nu-i trebuie, ca dupa aia i se ia lui din credit. Ce?!!! El a facut echipa asta, nu Napoli. Nu ati vazut ce il rodea pe el ridichea, ca sa nu-i mai dea lumea atat credit lui Napoli, ca el a cladit echipa asta nu Napoli. Sa le intre oamenilor odata in cap, ca el i-a adus aici pe Dina, pe Costea, pe Dorel, pe Gangioveanu, pe Dananae, pe Uby, pe toti. El a faurit echipa asta, de ce nu-i acorda lui lumea meritele? Asta il doare pe el mah....
Omul e dus fratilor. Poate nu stiati ca mizeria aia de stelist din staff a avut tema dupa plecarea lui Napoli sa caute un antrenor nu prea clontos, ci unul care sa accepte si sfaturi din loja. Asta se dorea la Craiova. Iar porcul ala din conducere instalat in vara nu e inghitit de nimeni. Nici chiar de stelistul nostru, nici de Mitu, nici de jucatori. De NIMENI!!! Toata echipa sta pe un butoi de [*****]. Booveanul n-are cum sa aduca un antrenor serios ca n-are bani!!! L-a avut pe Ilie in batatura, dar n-a vrut sa-i propuna functia, pentru ca stia ca Ilie n-ar accepta niciodata sa se bage el la echipa! Iar booveanul e ferm convins ca el este cel mai desptept om de pe fata pamantului, si n-are cum un antrenor ca Balaci sa fie mai bun ca el la echipa asta. El a cladit echipa asta, de ce sa dea lumea credite unor oameni ca Napoli, Balaci, etc, atata timp cat el a creat echipa asta????

N-o sa schimbe nimic, va spun io. N-are bani nici sa treaca strada booveanul, ce antrenor sa ne aduca el...?!. O sa dea 2-3 amenzi, o sa ne trezim cu alti habarnaci precum Neagoe, Boldici, sau Sandoi. Oameni care nu pot spune NU Craiovei, si care ar mai veni sa mai prinda si ei o ciozvarta, dar care vor pleca tot la fel capul in fata lui Mititelu. Oameni verticali ca Balaci au plecat cand au vazut ca tiranul o ia puternic pe aratura.
Mititelu va ajunge sa fie mai hulit la Craiova decat Netoiu. Pentru ca idyotul asta iubeste Craiova, si in proostia lui, ca sa nu o ia altu, o va omora!

Masive

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de Masive » 07 Aug 2009, 22:54

Ii da 60000 de euro unui croat liber de contract si nu are bani de antrenor? :laughing:

Închis