Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem in prima deplasare din acest sezon?

Poll ended at 07 Aug 2009, 19:04

Repetam meciul din sezonul trecut - 3pct
34
65%
O dam la pace - 1 pct
10
19%
Ne ducem degeaba - 0 pct
8
15%
 
Total votes: 52

Masive

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de Masive » 08 Aug 2009, 12:12

Problema e ca mititelu asta este si prost. Daca era femeie cred ca il [cenzurat] toti jucatorii .... Cum sa spui tu ca daca ar fi venit tanase nu ar fi avut unde sa joace? Mai aduce si jucatori pe pile la echipa... Busu si Dina sunt veniti pe ochi frumosi aici. Cred ca Dinel Staicu ar fi facut performanta daca vroia. Mai bine lasa echipa in divizia B si nu ne mai amagea atat. O cumpara cinve pana la urma, mai ales ca in primii 2 ani Mititelu a primit oferte de la Patriciu si Gica popescu pentru a cumpara echipa.


Trebuie adus Nicolo inapoi ucv

Avatar utilizator
mancini
membru
membru
Mesaje: 258
Membru din: 13 Aug 2007, 16:12

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de mancini » 08 Aug 2009, 12:23

Debandada la echipa.Pe teren se injurau intre ei ca ultimii dusmani.Unul hais,altul cea!E jale .Cine trebuie sa ia masuri da vina pe mocirla! Aia pe ce teren au jucat?
P.s.Auf wiedersefen,Bornescu! Am castigat un mare jucator SILVIU LUNG.
usteag
CU STIINTA PANA LA MOARTE

sorin107

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 08 Aug 2009, 12:50

cine cu cine s-a injurat? eu am vazut pe tv doar o faza cand costea i-a reprosat ceva lui soava si alta cand prepe i-a zis ceva lui florin. in rest? cum s-a vazut din tribuna? oare cum o fi vestiarul? a citit cineva prosport de oltenia? ce zic aia?

danis
membru
membru
Mesaje: 105
Membru din: 06 Oct 2005, 19:07

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de danis » 08 Aug 2009, 13:40

Circa 150 de fani ai Ştiinţei au ajuns la meci, dar nu numărul a impresionat, ci modul în care au încurajat echipa, cât şi locurile de plecare, dezvăluite de bannerele afişate. Craiova, Bucureştiul, Timişoara, Sibiul, Motrul, dar şi alte localităţi din Ardeal au avut “trimişi” astăzi la disputa Ştiinţei. Noi ne-am facut datoria,echipa NU :(

Citeste pe www.blue-angels.ro aici cronica meciului

Vezi poze de la meciul de la medias aici :
http://picasaweb.google.com/blueangelss ... 5692373186
Detin un site de Marturii Nunta cu o gama variata de marturii pentru nunta si botez

conStiinta

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de conStiinta » 08 Aug 2009, 14:33

conStiinta scrie: ps. vand abonament, la tr 2, cu tot cu buletin, pe 2 beri :o:
up

am mai crescut pretul ca m-am mai calmat, 1 bax de bere :!:

Avatar utilizator
LUTU
suporter
suporter
Mesaje: 988
Membru din: 16 Sep 2003, 18:48

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de LUTU » 08 Aug 2009, 15:15

stuparu_alexandru scrie:ba fratilro... ca vreti, ca nu vreti, nr zece are dreptate. suntem terminati din toate punctele de vedere ! incepand de la conducere si terminand cu niste jucatori care dupa 90 de minute de jucat pe terenu` ala de [cenzurat], inca nu se obisnuisera (!!!!!) sa joace pe el.


eu personal, alaturi de frate-meu (si cred ca multi altii), am decis sa nu mai mergem la meciuri, si sa ne mai detasam asa... cand vine vorba de echipa asta... si stiti ce bine ma simt ??? cand am batut pe arges sezonu` trecut cu 1-0, cred ca era sa mi se sparga un vas de sange-n cap(si atunci am castigat!!)... 3 zile n-am fost in stare de nimic. si n-a fost singuru` meci...

asa ca ... sfatu` meu pentru voi e sa va potoliti si voi. macar pana se vor face cu adevarat niste schimbari in bine in cadrul clubului.
sa-mi ziceti si mie daca reusiti sa va detasati, si noi am zis de atatea ori ca nu mai calcam pe stadion, dar daca-ti intra in sange e greu rau...
sa bag cateva mesaje din alea mobilizatoare ca vom avea 7-8 victorii consecutive? :)(
ROMANI PRIN NASTERE,
OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

d`ampezzo

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de d`ampezzo » 08 Aug 2009, 17:30

Sa privesti paharul plin
Mai bine asa, mai putini suporteri, mai adevarati
Cand merge bine echipa toti suntem cei mai infocati suporteri, suntem cei mai buni, cum pierdem UN MECI o lasam balta si nu mai venim la stadion. Ramanem restul, care sunt cu adevarat alaturi de culori, pe stadion
Asa suntem noi, ne aprindem repede...am pierdut un meci, pe un teren greu
Este aceeasi echipa ca anul trecut, acea echipa Europeana, care poate juca si fara antrenor cred eu
Am pierdut doar un meci, pe care il puteam castiga cand am condus cu 1-0...s-a intamplat sa-l pierdem unul....nu am pierdut 20 de meciuri si suntem in retur pe locu 15 :smoke: este doar un meci...unul.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 08 Aug 2009, 17:58

amice, nu stiu ce fac altii, dar eu nu mai vreau sa vin la stadion din cauza lui mititelu. nu a echipei. ca o sa tin cu echipa asta pana mor. dar m-am saturat de mititelu, si singurul mod in care pot sa-i fac ceva... e sa stau acasa.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de Cosmin™ » 08 Aug 2009, 18:06

stuparu_alexandru scrie:amice, nu stiu ce fac altii, dar eu nu mai vreau sa vin la stadion din cauza lui mititelu. nu a echipei. ca o sa tin cu echipa asta pana mor. dar m-am saturat de mititelu, si singurul mod in care pot sa-i fac ceva... e sa stau acasa.
o:

tare mi-e frica ca o sa plece mititelu exact cand o sa fim acolo de unde ne-a luat el ..
Imagine

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de Cl4udiu » 08 Aug 2009, 19:25

d`ampezzo scrie:Sa privesti paharul plin
Mai bine asa, mai putini suporteri, mai adevarati
Ramanem restul, care sunt cu adevarat alaturi de culori, pe stadion
mai adevarati in ce sens ? il jura pe dina mai putin sau ce ?

alaturi de echipa sau de mititelu ? din pacate in acest moment echipa=mititelu

nu infrangerea de la medias a alungat oamenii de la stadion , nici macar cele cu vaslui si steaua (mai degraba au fost ca bomboana pe coliva ) , ci ceea ce a facut mititelu in ultimii 2-3 ani si mizeria in care se afla campionatul romanesc de foarte mult timp

oricum si eu sunt oarecum mai detasat sau poate a fost din cauza faptului ca ma asteptam sa luam bataie(chiar daca speram ca putem repeta victoria de anul trecut) si ma astept sa avem multe surprize neplacute (in conditiile acestea nu prea mai sunt surprize) sezonul acesta pentru ca avem un lot subtire , un antrenor de serie c si o conducere neprofesionista
Imagine

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de PocoLoco » 08 Aug 2009, 19:27

@whiteLion, ai urcat meciu' undeva?

d`ampezzo

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de d`ampezzo » 08 Aug 2009, 19:31

Probabil, dar daca luam anul trecut locul 6 si mergeam un Europa ?
Eram toti fericiti, toti atasati, nu detasati ... acum luam un meci bataie si am uitat ca anul trecut cu aceeasi echipa am facut un sezon bun.
Dar astia suntem noi...ne aprindem repede si nu numai la footbal, macar de am fi la fel si contra lui Solomon

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de Cl4udiu » 08 Aug 2009, 19:50

d`ampezzo scrie:Probabil, dar daca luam anul trecut locul 6 si mergeam un Europa ?
Eram toti fericiti, toti atasati, nu detasati ... acum luam un meci bataie si am uitat ca anul trecut cu aceeasi echipa am facut un sezon bun.
Dar astia suntem noi...ne aprindem repede si nu numai la footbal, macar de am fi la fel si contra lui Solomon
am terminat pe 7 , sezonul nu a fost bun

nu am stiut sa profitam de slabiciunile sdr-ului si ale cfr-ului si e greu de crezut ca o sa ii mai prindem pe toti in aceasta situatie

returul a fost bun , in tur am batut doar urziceni din primele 10 si am legat o singuragdata 2 victorii consecutive

Daca laum locul 6 , daca mititelu nu era sarac , amator si pe langa acest fenomen , daca daca daca ...
Imagine

Masive

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de Masive » 08 Aug 2009, 19:54

Lasa bre ca pandurii conduce pe vaslui cu 1-0 :laughing:

Si aia de la brasov nu sunt capabili sa bata pe astra

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de blue_titan » 08 Aug 2009, 20:11

Masive scrie:Lasa bre ca pandurii conduce pe vaslui cu 1-0 :laughing:

Si aia de la brasov nu sunt capabili sa bata pe astra

ne vom bate cu astra, acolo jos...

Închis