Universitatea Craiova - Pandurii

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce ne face Sorinaccio?

Poll ended at 16 Aug 2009, 11:48

Nimic - ii batem
21
31%
Ne incurca - egal
12
18%
Ne omoara iar - o furam
34
51%
 
Total votes: 67

LiviuB

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de LiviuB » 18 Aug 2009, 12:25

si asta e adevarat, plus meciul cu dinamo.

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de Cl4udiu » 18 Aug 2009, 14:59

wobay si intr-un picior este peste dina si baird la un loc , iar daca asta este motivul , atunci nici stoica nu are ce sa mai caute in primul 11 , nici el de la meciul cu dinamo nu a mai facut nimic
Imagine

LiviuB

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de LiviuB » 18 Aug 2009, 15:18

daca nu ma insel Stoica a jucat fundas central si in acest meci nu am primit gol, daca vrei sa te iei de Stoica mai bine cauta alte meciuri. Despre Wobay e parerea ta si ti-o respect insa pana una, alta uite ca Dina a marcat si a obtinut lovitura libera din care s-a dat al doilea gol in primul lui joc ca titular. Si mie imi place Wobay dar nu cred ca au rost astfel de comparatii.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de stuparu_alexandru » 18 Aug 2009, 15:23

Livius scrie:daca nu ma insel Stoica a jucat fundas central si in acest meci nu am primit gol, daca vrei sa te iei de Stoica mai bine cauta alte meciuri. Despre Wobay e parerea ta si ti-o respect insa pana una, alta uite ca Dina a marcat si a obtinut lovitura libera din care s-a dat al doilea gol in primul lui joc ca titular. Si mie imi place Wobay dar nu cred ca au rost astfel de comparatii.

te inseli amice. stoica a jucat la mijloc. aparatorii centrali au fost gaman si barbu
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

LiviuB

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de LiviuB » 18 Aug 2009, 15:36

stuparu_alexandru scrie:
Livius scrie:daca nu ma insel Stoica a jucat fundas central si in acest meci nu am primit gol, daca vrei sa te iei de Stoica mai bine cauta alte meciuri. Despre Wobay e parerea ta si ti-o respect insa pana una, alta uite ca Dina a marcat si a obtinut lovitura libera din care s-a dat al doilea gol in primul lui joc ca titular. Si mie imi place Wobay dar nu cred ca au rost astfel de comparatii.

te inseli amice. stoica a jucat la mijloc. aparatorii centrali au fost gaman si barbu
te-ai grabit :) era vorba de meciul cu dinamo in care cuplul de fundasi centrali a fost format din Gaman si Stoica.
si in legatura cu ce spunea Sergiu, s-a simtit prezenta lui Stoica la mijloc, i-am dominat clar tocmai acolo unde pandurii erau puternici prin Stanga si Pacurar. Poate aici a si fost cheia meciului.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de stuparu_alexandru » 18 Aug 2009, 15:57

Livius scrie:
stuparu_alexandru scrie:
Livius scrie:daca nu ma insel Stoica a jucat fundas central si in acest meci nu am primit gol, daca vrei sa te iei de Stoica mai bine cauta alte meciuri. Despre Wobay e parerea ta si ti-o respect insa pana una, alta uite ca Dina a marcat si a obtinut lovitura libera din care s-a dat al doilea gol in primul lui joc ca titular. Si mie imi place Wobay dar nu cred ca au rost astfel de comparatii.

te inseli amice. stoica a jucat la mijloc. aparatorii centrali au fost gaman si barbu
te-ai grabit :) era vorba de meciul cu dinamo in care cuplul de fundasi centrali a fost format din Gaman si Stoica.
si in legatura cu ce spunea Sergiu, s-a simtit prezenta lui Stoica la mijloc, i-am dominat clar tocmai acolo unde pandurii erau puternici prin Stanga si Pacurar. Poate aici a si fost cheia meciului.
in cazu` asta gresala mea.

dar despre meciu` cu pandurii, ca a fost stoica cheia de la mijlocu` terenului... s-ar putea sa ai dreptate, in sensul ca a fost cel mai static om. poate gresesc, dar joaca cu o durere in [cenzurat], ca ii pune de multe ori in dificultate pe cei din juru` sau.
daca e cineva care ar trebui sa-si revizuiasca comportamentul e stoica, si nu costea. macar florin da in ele... da stoica e pamant de cel putin 1 sezon si ceva
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de Bals_Boy » 18 Aug 2009, 18:49

Cl4udiu scrie:wobay si intr-un picior este peste dina si baird la un loc , iar daca asta este motivul , atunci nici stoica nu are ce sa mai caute in primul 11 , nici el de la meciul cu dinamo nu a mai facut nimic
sa iti amintesc ca wobay din 10 ocazii singur cu portarul nu a marcat nici un gol? :)-
Forza STIINTA

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de Cl4udiu » 18 Aug 2009, 19:44

Livius scrie:daca nu ma insel Stoica a jucat fundas central si in acest meci nu am primit gol, daca vrei sa te iei de Stoica mai bine cauta alte meciuri. Despre Wobay e parerea ta si ti-o respect insa pana una, alta uite ca Dina a marcat si a obtinut lovitura libera din care s-a dat al doilea gol in primul lui joc ca titular. Si mie imi place Wobay dar nu cred ca au rost astfel de comparatii.
ai vazut meciul cu gaz metan ? ala e stoica dupa meciul cu dinamo , in meciul cu pandurii a jucat mijlocas

p.s vorbesti de dinamo care nu a dat gol nici nou promovatei inter ?
Bals_Boy scrie: sa iti amintesc ca wobay din 10 ocazii singur cu portarul nu a marcat nici un gol? :)-
sa-ti amintesc ca wobay nu e atacant si ca dina nu alearga mai mult de 1 km pe meci , l-am urmarit special in meciul cu pandurii si aproape la toate fazele se ascunde de adversar , iar sa faci 2 partide bune pe sezon nu mi se pare o performanta

hai sa-i vedem si in alte meciuri , cu pandurii am dominat o echipa care nu a semanat deloc cu cea care isi dadea viata pe teren in retur si in plus in acest meci s-au intamplat 2 lucruri stranii : gol stoica din lovitura libera (primul in prima divizie si numai e bate ) si gol dina
Imagine

Avatar utilizator
marius1ka
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 13 Apr 2008, 17:16

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de marius1ka » 18 Aug 2009, 20:55

Bals_Boy scrie:
Cl4udiu scrie:wobay si intr-un picior este peste dina si baird la un loc , iar daca asta este motivul , atunci nici stoica nu are ce sa mai caute in primul 11 , nici el de la meciul cu dinamo nu a mai facut nimic
sa iti amintesc ca wobay din 10 ocazii singur cu portarul nu a marcat nici un gol? :)-
sa iti amintesc ca woobay are cateva pase de exeptie de gol?

lorenzaccio2
senior
senior
Mesaje: 407
Membru din: 14 Ian 2009, 14:53

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de lorenzaccio2 » 18 Aug 2009, 22:06

Omu n-a spus ca nu e bun,... Cine a jucat pe postul lui? Costea si Prepe? De ce mai discutam atunci ca de ce nu a jucat Uby?

Avatar utilizator
rosie_cangurul
senior
senior
Mesaje: 409
Membru din: 01 Mai 2006, 17:37

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de rosie_cangurul » 19 Aug 2009, 01:37

Bah ce cauta stelistu ala la noi eu nu pot sa inteleg ? Aveam destui atacanti si mai avem si la Primavara pe Craciun si Gogo.

Ala nu trebuia sa vina la Craiova, parerea mea o sa plece cel tarziu la vara.

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de whiteLion » 19 Aug 2009, 08:11

nu stiu cand o sa pun meciul, pentru k ieri mi-au bagat piciorul in gips, imi pare rau k va dezamagesc dar mai dureaza....eu sper k sa imi mai treaca pana saptamana viitoare.... ucv
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

LiviuB

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de LiviuB » 19 Aug 2009, 09:40

Cl4udiu scrie:
Livius scrie:daca nu ma insel Stoica a jucat fundas central si in acest meci nu am primit gol, daca vrei sa te iei de Stoica mai bine cauta alte meciuri. Despre Wobay e parerea ta si ti-o respect insa pana una, alta uite ca Dina a marcat si a obtinut lovitura libera din care s-a dat al doilea gol in primul lui joc ca titular. Si mie imi place Wobay dar nu cred ca au rost astfel de comparatii.
ai vazut meciul cu gaz metan ? ala e stoica dupa meciul cu dinamo , in meciul cu pandurii a jucat mijlocas

p.s vorbesti de dinamo care nu a dat gol nici nou promovatei inter ?
Bals_Boy scrie: sa iti amintesc ca wobay din 10 ocazii singur cu portarul nu a marcat nici un gol? :)-
sa-ti amintesc ca wobay nu e atacant si ca dina nu alearga mai mult de 1 km pe meci , l-am urmarit special in meciul cu pandurii si aproape la toate fazele se ascunde de adversar , iar sa faci 2 partide bune pe sezon nu mi se pare o performanta

hai sa-i vedem si in alte meciuri , cu pandurii am dominat o echipa care nu a semanat deloc cu cea care isi dadea viata pe teren in retur si in plus in acest meci s-au intamplat 2 lucruri stranii : gol stoica din lovitura libera (primul in prima divizie si numai e bate ) si gol dina
uite, dinamo a dat 4 la piatra neamt.
iar la Medias au fost pamant toti, nu doar Stoica, iar cu Pandurii am vazut toti ca a fost mijlocas... vad ca se uita usor ca Dorel a fost printre cei mai buni de la noi anul trecut dar asa ne place noua sa ne hulim anumiti jucatori.
si inca o data, Dina, in km ala alergat a rezolvat meciul cu gorjenii, punct.
si White lion, multa sanatate!
Last edited by LiviuB on 19 Aug 2009, 09:50, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de nr.zece » 19 Aug 2009, 09:44

whiteLion scrie:nu stiu cand o sa pun meciul, pentru k ieri mi-au bagat piciorul in gips, imi pare rau k va dezamagesc dar mai dureaza....eu sper k sa imi mai treaca pana saptamana viitoare.... ucv
tastezi cu picioarele? :)(

glumeam, sanatate
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de PocoLoco » 19 Aug 2009, 09:47

whiteLion scrie:nu stiu cand o sa pun meciul, pentru k ieri mi-au bagat piciorul in gips, imi pare rau k va dezamagesc dar mai dureaza....eu sper k sa imi mai treaca pana saptamana viitoare.... ucv
Nicio dezamagire. Important este ca il ai inregistrat si sa il urci cand poti. o:
Insanatosire grabnica!

Închis