Universitatea Craiova - Pandurii

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce ne face Sorinaccio?

Poll ended at 16 Aug 2009, 11:48

Nimic - ii batem
21
31%
Ne incurca - egal
12
18%
Ne omoara iar - o furam
34
51%
 
Total votes: 67

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de nr.zece » 19 Aug 2009, 09:49

livius, ia te rog golurile cainilor de la neamt si uita-te atent
urmareste fundasii si dupa sa imi spui daca ti se mai pare o performanta scorul cainilor
pun pariu ca daca eram noi 2 in teren castigam cu acelasi scor
te rog uita-te si spune-mi daca ma insel, chiar sunt curios
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

LiviuB

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de LiviuB » 19 Aug 2009, 09:56

nr.zece scrie:livius, ia te rog golurile cainilor de la neamt si uita-te atent
urmareste fundasii si dupa sa imi spui daca ti se mai pare o performanta scorul cainilor
pun pariu ca daca eram noi 2 in teren castigam cu acelasi scor
te rog uita-te si spune-mi daca ma insel, chiar sunt curios
asta ramane intre noi, gasisem si eu un argument :cool:
adevarul e ca au si ales marcatorii... tocmai aia care trebuie (pt moral si poate ii vede si vreun impresar): torje, cristea si danciulescu (ehe, chiar daca nu mai e gheata de aur, si-au gasit cainii obiective, locul 3 al marcatorilor din Romania :)) m-am amuzat teribil cand am vazut jaloanele portocalii, ce Hleb, ce Ronaldo, sa ne uitam la torje si la cristea (ce mai fugeau aia din calea lor)
serios vorbind, astea sunt echipele pe placul federatiei, care stau capra cu cine trebuie, asta e grav. M Sandu intermediaza discutii intre presedinti si Huzu, te ia capul.
Cat despre ai nostri si mie mi se pare ciudat ca nu e bagat Wobay, asa cum e, e unul dintre cei mai buni jucatori si trebuie valorificat dar nu e normal ca de aici sa incepem sa dam in alti jucatori.

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de nr.zece » 19 Aug 2009, 10:07

nu il baga ca e satul sa joace pentru costea
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de Cl4udiu » 19 Aug 2009, 16:01

ne place sau nu cam avea dreptate betivanul de dinu cand vorbea despre stoica , se pare ca numai la nepoti se gandeste dupa meciul cu javrele

nu vroiam sa ma iau neaparat de dorel pentru ca sunt foarte multi in aceiasi postura , dar daca motivul pentru care wobay nu joaca este forma slaba din ultimele meciuri din retur , atunci de ce nu o aplica mititelu , pardon mogosanu la toti ?

mai vine si ochelaristul ala cu scuze penibile
Imagine

LiviuB

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de LiviuB » 19 Aug 2009, 16:06

eii, acum am ajuns sa il citam pe dinu, asta e chiar culmea, ala era fiert ca nu l-a luat pe moti sau pe nu stiu cine draq de la ei.
dar in sfarsit, fiecare cu parerea lui.

lorenzaccio2
senior
senior
Mesaje: 407
Membru din: 14 Ian 2009, 14:53

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de lorenzaccio2 » 19 Aug 2009, 16:08

Cl4udiu scrie:ne place sau nu cam avea dreptate betivanul de dinu cand vorbea despre stoica , se pare ca numai la nepoti se gandeste dupa meciul cu javrele

nu vroiam sa ma iau neaparat de dorel pentru ca sunt foarte multi in aceiasi postura , dar daca motivul pentru care wobay nu joaca este forma slaba din ultimele meciuri din retur , atunci de ce nu o aplica mititelu , pardon mogosanu la toti ?

mai vine si ochelaristul ala cu scuze penibile
Claudiu : pe Wobay il inlocuiesc Prepe si Costea al mare foarte bine, pe Stoica la inchidere cine il inlocuieste (ca pina la urma in aparare a facuto Barbu)... Gindestete la cine poate inlocui un jucator in forma slaba : uite atacantii au rulat (chiar si Costea al mic), Uby e inlocuit de doi jucatori tot atit de talentati.
Nu vad ce ti se pare absurd, ah ca coincide cu faptul ca nu-l suporta Costea si "probabil" mititelu? Pai astea sunt supozitii... prefer sa astept sa vad ce face la brasov

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de Cl4udiu » 19 Aug 2009, 16:21

lorenzaccio2 scrie: Claudiu : pe Wobay il inlocuiesc Prepe si Costea al mare foarte bine, pe Stoica la inchidere cine il inlocuieste (ca pina la urma in aparare a facuto Barbu)... Gindestete la cine poate inlocui un jucator in forma slaba : uite atacantii au rulat (chiar si Costea al mic), Uby e inlocuit de doi jucatori tot atit de talentati.
Nu vad ce ti se pare absurd, ah ca coincide cu faptul ca nu-l suporta Costea si "probabil" mititelu? Pai astea sunt supozitii... prefer sa astept sa vad ce face la brasov
pe wobay nu-l inlocuieste nici costea si nici prepelita pentru ca am jucat destule meciuri cu ei titulari , fiecare are postul lui , iar cei 3 sunt jucatori diferiti

fratii costea sunt atacanti asa ca nu au legatura cu wobay , sa-ti mai zic faptul ca florin pe dreapta este aproape ZERO ?

prepelita este mijlocas central sau mijlocas ofensiv , faptul ca-l jucam noi pe dreapta sau pe stanga este altceva , dupa parerea mea el nu o sa fie niciodata o extrema , asa cum e wobay

cand a jucat foarte multe meciuri ca fundas (nu-l aveam nici pe soava sa zici ca-l juca pe el ) cum ne-am descurcat fara super mijlocasul stoica ?
Imagine

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de U » 19 Aug 2009, 16:26

poate imi spui si mie un meci reusit facut de uby dupa meciul cu javrele. sa puna mana sa munceasca si sa joace fotbal ca nu ne arde de floricele acum! sa nu se mai intoarca cu mingea din 16-le advers in 16-le nostru si atunci o sa fie titular!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de Cl4udiu » 19 Aug 2009, 16:32

daca citeai celalat post probabil intelegeai ca vroiam sa spun

repet : "daca motivul pentru care wobay nu joaca este forma slaba din ultimele meciuri din retur , atunci de ce nu o aplica mititelu , pardon mogosanu la toti ? "

p.s wobay este pe post cu firtulescu o:
Imagine

JustME

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de JustME » 19 Aug 2009, 16:33

U scrie:poate imi spui si mie un meci reusit facut de uby dupa meciul cu javrele. sa puna mana sa munceasca si sa joace fotbal ca nu ne arde de floricele acum! sa nu se mai intoarca cu mingea din 16-le advers in 16-le nostru si atunci o sa fie titular!
aoleo da Dorel ce munceste vere ? da Soava ce munceste vere ? dar Dina ce munceste vere ? dar Baird ce a jucat vere ? daca primul 11 s-ar face pe merit eu cred ca destui titulari n-ar avea ce cauta nici pe banca de rezerve. vorbim de parca restul 10 sunt acolo niste furnicute si joaca impecabil iar Ubi e oaia neagra(la figurat). unora li se acorda credit indiferent de cat de praf joaca (si sunt cate unii care sunt de-a dreptul pamant) iar Ubi gata trebuie dat exemplu la prima pasa mai proasta prin care trece.

hai man ce draq ... despre ce vorbim aici ??? :smoke:
Cl4udiu scrie: repet : "daca motivul pentru care wobay nu joaca este forma slaba din ultimele meciuri din retur , atunci de ce nu o aplica mititelu , pardon mogosanu la toti ? "
exact o:

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de Bals_Boy » 19 Aug 2009, 18:27

Cl4udiu scrie: sa-ti amintesc ca wobay nu e atacant si ca dina nu alearga mai mult de 1 km pe meci , l-am urmarit special in meciul cu pandurii si aproape la toate fazele se ascunde de adversar , iar sa faci 2 partide bune pe sezon nu mi se pare o performanta

hai sa-i vedem si in alte meciuri , cu pandurii am dominat o echipa care nu a semanat deloc cu cea care isi dadea viata pe teren in retur si in plus in acest meci s-au intamplat 2 lucruri stranii : gol stoica din lovitura libera (primul in prima divizie si numai e bate ) si gol dina
nu are treaba daca e atacant sau nu, conteaza daca are un pic de creier. el cand vede poarta in fata nu se gandeste decat la cum sa rupa plasa (in cazul lui aia de ii apara pe aia din peluza), nicidecum la modul cum sa o bage in ate. wobay ca atacant e 0, iar pe dreapta prepe cred ca e mult mai bun ca el, numai prin prisma faptului ca face si faza defensiva, ca sa nu mai vb si de rest. de dina si baird n-are rost sa vb
Forza STIINTA

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de trabzonspor » 20 Aug 2009, 05:25

Io cre`ca tu te uiti la meciuri cu ochelarii de soare ai lu mititelu daca woobay n`are creier... e singuru jucator din campionatu asta care poate scoate oricand un jucator din joc (singurul pt care poti baga mana`n foc), e singuru` care a dat peste 10 centrari de gol, nu cred ca mai e vreun jucator in romania din ale carui centrari sa se fi dat atatea goluri cate s`au dat din ale lu woobay... sa`ti aduc aminte ca la meciu cu cefere i`a pus`o lu costea pe cap ? in conditiile in care costea nu prea stie cu capu ? si la meciu cu buzau la fel ? Singurul mare defect al lu` woobay e ca n`are sut bun, atat !
u, a, viola!

lorenzaccio2
senior
senior
Mesaje: 407
Membru din: 14 Ian 2009, 14:53

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de lorenzaccio2 » 20 Aug 2009, 11:34

trabzonspor scrie:Io cre`ca tu te uiti la meciuri cu ochelarii de soare ai lu mititelu daca woobay n`are creier... e singuru jucator din campionatu asta care poate scoate oricand un jucator din joc (singurul pt care poti baga mana`n foc), e singuru` care a dat peste 10 centrari de gol, nu cred ca mai e vreun jucator in romania din ale carui centrari sa se fi dat atatea goluri cate s`au dat din ale lu woobay... sa`ti aduc aminte ca la meciu cu cefere i`a pus`o lu costea pe cap ? in conditiile in care costea nu prea stie cu capu ? si la meciu cu buzau la fel ? Singurul mare defect al lu` woobay e ca n`are sut bun, atat !
Te contrazic cu cea mai mare placere pentru ca in meciul cu cfr centrarea venea de la... DANANAE
A fost un moment de nedumerire totala pentru mine, atunci cred ca am aflat cu totii ca Dana poate sa ajunga mare

conStiinta

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de conStiinta » 20 Aug 2009, 11:44

lorenzaccio2 scrie:
trabzonspor scrie:Io cre`ca tu te uiti la meciuri cu ochelarii de soare ai lu mititelu daca woobay n`are creier... e singuru jucator din campionatu asta care poate scoate oricand un jucator din joc (singurul pt care poti baga mana`n foc), e singuru` care a dat peste 10 centrari de gol, nu cred ca mai e vreun jucator in romania din ale carui centrari sa se fi dat atatea goluri cate s`au dat din ale lu woobay... sa`ti aduc aminte ca la meciu cu cefere i`a pus`o lu costea pe cap ? in conditiile in care costea nu prea stie cu capu ? si la meciu cu buzau la fel ? Singurul mare defect al lu` woobay e ca n`are sut bun, atat !
Te contrazic cu cea mai mare placere pentru ca in meciul cu cfr centrarea venea de la... DANANAE
A fost un moment de nedumerire totala pentru mine, atunci cred ca am aflat cu totii ca Dana poate sa ajunga mare
sa stii ca nu a fost prima centrare de gol a lui Dananae, prima a fost la victoria cu 3-0 de la constanta o:
ucv

lorenzaccio2
senior
senior
Mesaje: 407
Membru din: 14 Ian 2009, 14:53

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de lorenzaccio2 » 20 Aug 2009, 11:58

Si parca tot la Constanta a mai dat una acu 2 ani, cind am pierdut cu 3 la 1 si a marcat Costea...
O sa ne lipseasca, Barboianu nu e la acelasi nivel...
Nu stiu ce dracu avem, nu avem 3 jucatori pentru Brasov din prostie comuna : Costea, Gangio, Dana
Bornescu ne-a tradat
Wobay e in dizgratie
Rose si Soava sunt in eclipsa lunara de forma
Mitchell, Badea si Misic nu sunt suficient pregatiti
Piturca nu stim sigur daca vine
A dracu viata

Închis