FC Brasov - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cu cate puncte venim de sub Tampa?

Poll ended at 21 Aug 2009, 11:43

3
17
35%
1
19
39%
0
13
27%
 
Total votes: 49

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Re: FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de Cosmin™ » 21 Aug 2009, 20:39

Cat despre infrangerea echipa la Brasov, Mititelu a spus: "Mereu am avut probleme cu gazonul de aici. Este un rezultat care ma nemulumeste, insa este abia etapa a patra."

Hai da-o in :bad: mea daca si ala e gazon prost inseamna ca ..

Multa :-x pt [miti]
Imagine

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 21 Aug 2009, 20:42

Doamne ce declaratii poate sa dea. :-x [miti] :-x

Ma duc sa beau de suparare. FMM BOOVENE!! MERSI PT WEEKENDUL SUPERB!!!
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 21 Aug 2009, 20:45

incepuse bine miti, cu sprijinul suporterilor, sa vina la stadion...dupa care a dat cu bita-n balta: tot suporterii sint de vina, tot ei sint de vina ca marketingul merge prost. ei vor sa conduca clubul.....a dat-o in balarii, insa sper sa se trezeasca. mi-e teama ca cu bistrita vor fi maxim 1000 de oameni. din pacate nu voi putea fi si eu acolo, desi mi-as fi dorit.
Am zis!!

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de PocoLoco » 21 Aug 2009, 20:47

Cosmin™ scrie:Cat despre infrangerea echipa la Brasov, Mititelu a spus: "Mereu am avut probleme cu gazonul de aici. Este un rezultat care ma nemulumeste, insa este abia etapa a patra."

Hai da-o in :bad: mea daca si ala e gazon prost inseamna ca ..

Multa :-x pt [miti]
Nu zisa de gazon. Zisa ca tot timpul am avut probleme mari cu Brasovul pe stadionul asta...

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 21 Aug 2009, 20:48

manex scrie: tot ei sint de vina ca marketingul merge prost. .
ce mi-ar fi placut sa pot intervenii in emisiune sa ii zic de ce nu merge marketingul...fmm mitule
manex scrie: mi-e teama ca cu bistrita vor fi maxim 1000 de oameni. din pacate nu voi putea fi si eu acolo, desi mi-as fi dorit.
dap, cam MAXIM 1000 desi ma indoiesc.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

LiviuB

Re: FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de LiviuB » 21 Aug 2009, 22:07

am intrat infranti de la vestiare, n-ati vazut ca nici lovitura de incepere n-au fost in stare s-o faca. :mad:

Avatar utilizator
rosie_cangurul
senior
senior
Mesaje: 409
Membru din: 01 Mai 2006, 17:37

Re: FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de rosie_cangurul » 21 Aug 2009, 22:35

A fost un meci nereusit al echipei, cu o echipa deloc usoara. Dupa parerea mea Costea tragea cat de cat echipa dupa el. Ne-au lipsit chiar oamenii care au facut faza golului in meciul trecut cu BV.

Am adormit cu 10 min inainte de pauza si m-am sculat cand a strigat comentatorul la golul lui Zaharia. Ne trebuie portar, vb unui prieten. :)-

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de Cl4udiu » 21 Aug 2009, 22:37

rosie_cangurul scrie: Ne trebuie portar, vb unui prieten. :)-
cam greu de ales dintre buffon , cech si casillas
Imagine

Avatar utilizator
wb_lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 1226
Membru din: 28 Iul 2007, 17:25

Re: FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de wb_lion » 21 Aug 2009, 22:41

manex scrie:incepuse bine miti, cu sprijinul suporterilor, sa vina la stadion...dupa care a dat cu bita-n balta: tot suporterii sint de vina, tot ei sint de vina ca marketingul merge prost. ei vor sa conduca clubul.....a dat-o in balarii, insa sper sa se trezeasca. mi-e teama ca cu bistrita vor fi maxim 1000 de oameni. din pacate nu voi putea fi si eu acolo, desi mi-as fi dorit.
ce-ai frate , ca aseara s-a consultat cu jj ce sa le spuna azi la gesepeu . cum nu stii ??? Suporterii lu dinamo sunt de vina ca am pierdut azi !

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 21 Aug 2009, 22:44

am vazut ca a zis jiji ca au vorbit despre suporteri. chiar.... shit
Am zis!!

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 21 Aug 2009, 22:47

manex scrie:am vazut ca a zis jiji ca au vorbit despre suporteri. chiar.... shit
pai ciobaul a spus ca l-a sunat miti ca sa-l felicite petru victorie (logic, ca doar e fan steaua) si dupa aia au vorbit despre huligani si despre ce o sa faca amandoi. Ciobaul pune sarma ghimpata iar analfabetul face abonamente pe baza unor contracte
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
wb_lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 1226
Membru din: 28 Iul 2007, 17:25

Re: FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de wb_lion » 21 Aug 2009, 22:54

am zis consultat ?! , GRESEALA MEA ! [miti] l-a ascultat pe cioban *

Masive

Re: FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de Masive » 21 Aug 2009, 23:28

Avem deja 2 infrangeri si cioban jr Mititelu spune ca este accident? Pai accident a facut mata ca a facut un dickhead ca tine bai [miti] :-x . Mai dai si declaratii de [cenzurat] pe la gsp ca stintza e echipa ta nenorocit spurcat ce esti... Sa te speli cu ea pe cap bai dickhead pentru ca eu numai trec pe la stadion...Ce sa vad? Sa ii vad pe asutralienii pwulii si pe Dina? Nu nene.... Tato a murit pentru ca era prea suparat pe soarta care i-a dat un copil nenorocit ca tine ..... Sper sa plece Dananae, Costea,Gaman pentru ca la Craiova nu o sa faca treaba..


Dar nu uita mititelule..... Asa cum astia de la Dinamo platesc pentru raul facut Craiovei asa o sa platesti si tu cacanarule, si tu si ciobanu ala de becali [******] in bisericile lui ...

lorenzaccio2
senior
senior
Mesaje: 407
Membru din: 14 Ian 2009, 14:53

Re: FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de lorenzaccio2 » 21 Aug 2009, 23:58

Mda, Mogo imi pare rau de tine, dar ai cam dat-o in bara rau de tot... Nu ca te-ar fi ajutat vitezomani din teren...

ozzy

Re: FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de ozzy » 22 Aug 2009, 09:08

Propun sa nu mai facem topic pentru meciul urmator. Vorbesc serios, habarn n-am cu cine jucam si nici nu ma intereseaza, dar n-are sens sa mai discutam.

Închis