[Cupa Romaniei] Universitatea - Gloria II Bistrita

Moderator: grup_moderatori

Închis
trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea - Gloria II Bistrita

Mesaj de trabzonspor » 23 Sep 2009, 14:06

hanky panky scrie: apld costea
sper sa inteleaga si "suporteri aia adevarati" ca nu injuraturile te imping de la spate
ucv
pretene, in cazu asta, io propun ca la urmatoarea ocazie cu care costea arata :-x , tu sa fii primu care deschizi gura :cool: de preferat ar fi si s`o mentii asa deschisa, pana cand te repereaza costica
u, a, viola!

Avatar utilizator
rosie_cangurul
senior
senior
Mesaje: 409
Membru din: 01 Mai 2006, 17:37

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea - Gloria II Bistrita

Mesaj de rosie_cangurul » 23 Sep 2009, 15:03

Am fost la meci. Ma asteptam sa vina mai multa lume la stadion.

Mi-a placut executia grea a lui MCostea - sut din trop de la 16 m la fel ca in meciul cu Rapid. Fratii Costea au facut legea pe teren indiscutabil, Briliantul a insirat tot ce ii iesea in cale, iar MCostea dupa parerea mea a fost omul meciului cu 2 goluri si 1 pasa de gol. Propun sa ii se zica Rubinul. In schimb nu mi-a placut Badoi care e rebut, Vali Badea a dat o pasa de gol, in general e catastrofa. ???Trica??? nustiu ce sa zic. Barem DStoica nu s-a vazut pe teren tot meciul.

Vali Gaman a procedat bine ca l-a faultat pe bistritean, da nu trebuia chiar in halu asta.

D-na arbitru a acordat offside eronat in prima repriza cand a degajat Lung, si n-a acordat, deasemenea eronat, penalti cand un fundas de la noi l-a luat cu fulgi cu tot pe bistritean.

A fost un destept la tribuna 2 care l-a injurat intruna pe FCostea pana cand acesta a iesit. Dupaia a strigat incontinuu :bad: Costea da` pe teren nu mai era decat fratesu, asta pe motiv ca platise 5 ron si nu ii placea ce vede pe teren.

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea - Gloria II Bistrita

Mesaj de alex.p » 23 Sep 2009, 15:06

rosie_cangurul scrie:Am fost la meci. ............ Barem DStoica nu s-a vazut pe teren tot meciul.
Sigur ai fost la meci?

sorin107

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea - Gloria II Bistrita

Mesaj de sorin107 » 23 Sep 2009, 15:12

rosie_cangurul scrie:Am fost la meci. Ma asteptam sa vina mai multa lume la stadion.

Mi-a placut executia grea a lui MCostea - sut din trop de la 16 m la fel ca in meciul cu Rapid. Fratii Costea au facut legea pe teren indiscutabil, Briliantul a insirat tot ce ii iesea in cale, iar MCostea dupa parerea mea a fost omul meciului cu 2 goluri si 1 pasa de gol. Propun sa ii se zica Rubinul. In schimb nu mi-a placut Badoi care e rebut, Vali Badea a dat o pasa de gol, in general e catastrofa. ???Trica??? nustiu ce sa zic. Barem DStoica nu s-a vazut pe teren tot meciul.

Vali Gaman a procedat bine ca l-a faultat pe bistritean, da nu trebuia chiar in halu asta.

D-na arbitru a acordat offside eronat in prima repriza cand a degajat Lung, si n-a acordat, deasemenea eronat, penalti cand un fundas de la noi l-a luat cu fulgi cu tot pe bistritean.

A fost un destept la tribuna 2 care l-a injurat intruna pe FCostea pana cand acesta a iesit. Dupaia a strigat incontinuu :bad: Costea da` pe teren nu mai era decat fratesu, asta pe motiv ca platise 5 ron si nu ii placea ce vede pe teren.

ba baiete, tu esti cam din "trop". ori faci caterinca, ori esti boem rau, ca sa ma exprim asa...

Mad_Shark
membru
membru
Mesaje: 189
Membru din: 22 Apr 2004, 19:15

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea - Gloria II Bistrita

Mesaj de Mad_Shark » 23 Sep 2009, 15:16

[quote="trabzonspor"][quote="wb_lion"][quote="trabzonspor"]Apropo, ce se`ntampla la tribuna a 2a ? ca vazui un sobolan de la ardia ca luase 3 pancarte sau ceva de genu de pe gardul de la tribuna a 2a...[/quote]
pe una era ceva dedicat lu Borhot , da nu apucai sa vad mai bine .[/quote]
da ce fu bibicule cu tine la meci, tu revolutionaru care protestai ? nu zisasi si tu nimic, sa te fi somat sa dai 2,3 beri daca vrei sa ajungi iar acas teafar si nealterat :cool:[/quote]

au fost 3 pancarte pe care erau inscriptionate trei tricouri: vlad ciorba 0, borhot 0 barat si spanu fara nr. fara nr. fara nr. . au stat vreo 10 minute pe gard pana cand s-a gasit un fortos de la ardia sa le dea jos. pacat ca nu s-au facut poze

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea - Gloria II Bistrita

Mesaj de trabzonspor » 23 Sep 2009, 15:47

frumos, de catre cine au fost puse ?
u, a, viola!

Avatar utilizator
rosie_cangurul
senior
senior
Mesaje: 409
Membru din: 01 Mai 2006, 17:37

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea - Gloria II Bistrita

Mesaj de rosie_cangurul » 23 Sep 2009, 15:55

trabzonspor scrie:frumos, de catre cine au fost puse ?
Eu l-am pus pe ala cu Spanu, fara nr.

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea - Gloria II Bistrita

Mesaj de trabzonspor » 23 Sep 2009, 15:56

rosie_cangurul scrie:
trabzonspor scrie:frumos, de catre cine au fost puse ?
Eu l-am pus pe ala cu Spanu, fara nr.
si celelalte? pt ca erau asemanator facute...
u, a, viola!

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea - Gloria II Bistrita

Mesaj de BluBoy » 23 Sep 2009, 16:07

trabzonspor scrie:
rosie_cangurul scrie:
trabzonspor scrie:frumos, de catre cine au fost puse ?
Eu l-am pus pe ala cu Spanu, fara nr.
si celelalte? pt ca erau asemanator facute...
cum de cine pralea. golanii de la tribuna a doua. tu nu ai aflat nici acum ca suporterii sunt toti o adunatura de golani. indiferent de peluze sau tribune, sunt toti o apa si un pamant in viziunea conducerii.

shit ala cu vlad ciorba. poate primim si un raspuns aici pe forum de la cel vizat de acea pancarta
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea - Gloria II Bistrita

Mesaj de trabzonspor » 23 Sep 2009, 16:12

BluBoy scrie: shit ala cu vlad ciorba. poate primim si un raspuns aici pe forum de la cel vizat de acea pancarta
n`ai ce raspuns sa primesti frate, omu nu stie matematica, la ei la moldova e cu filozofi, poeti, alte alea :cool: desi el se identifica cu multimea vida, n`a auzit si nici nu stie ce`i aia shit
u, a, viola!

WhiteBlue Heart
membru
membru
Mesaje: 206
Membru din: 28 Mai 2007, 00:10

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea - Gloria II Bistrita

Mesaj de WhiteBlue Heart » 23 Sep 2009, 16:29

rosie_cangurul scrie:Am fost la meci. Ma asteptam sa vina mai multa lume la stadion.

Mi-a placut executia grea a lui MCostea - sut din trop de la 16 m la fel ca in meciul cu Rapid. Fratii Costea au facut legea pe teren indiscutabil, Briliantul a insirat tot ce ii iesea in cale, iar MCostea dupa parerea mea a fost omul meciului cu 2 goluri si 1 pasa de gol. Propun sa ii se zica Rubinul. In schimb nu mi-a placut Badoi care e rebut, Vali Badea a dat o pasa de gol, in general e catastrofa. ???Trica??? nustiu ce sa zic. Barem DStoica nu s-a vazut pe teren tot meciul.

Vali Gaman a procedat bine ca l-a faultat pe bistritean, da nu trebuia chiar in halu asta.

D-na arbitru a acordat offside eronat in prima repriza cand a degajat Lung, si n-a acordat, deasemenea eronat, penalti cand un fundas de la noi l-a luat cu fulgi cu tot pe bistritean.

A fost un destept la tribuna 2 care l-a injurat intruna pe FCostea pana cand acesta a iesit. Dupaia a strigat incontinuu :bad: Costea da` pe teren nu mai era decat fratesu, asta pe motiv ca platise 5 ron si nu ii placea ce vede pe teren.
:laughing: nu s-a vazut dorel deloc lenesu dracu
"Veneau ca sa ne vada pe noi.Si aveau acea mandrie specifica olteanului,sa se bata cu pumnul in piept,sa zica noi suntem cei mai buni.40 de mii?noi eram obisnuiti,jucasem si cu valcea cu 40 de mii,si cu jiul...pentru noi era surpriza daca n-am fi gasit cei 40 de mii acolo!"(King Ilie Balaci)

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea - Gloria II Bistrita

Mesaj de dxtr009 » 23 Sep 2009, 16:55

rosie_cangurul scrie:
trabzonspor scrie:frumos, de catre cine au fost puse ?
Eu l-am pus pe ala cu Spanu, fara nr.
recunoaste ca pe toate 3
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Avatar utilizator
rosie_cangurul
senior
senior
Mesaje: 409
Membru din: 01 Mai 2006, 17:37

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea - Gloria II Bistrita

Mesaj de rosie_cangurul » 23 Sep 2009, 17:05

trabzonspor scrie:
rosie_cangurul scrie:
trabzonspor scrie:frumos, de catre cine au fost puse ?
Eu l-am pus pe ala cu Spanu, fara nr.
si celelalte? pt ca erau asemanator facute...
Alea erau ale prietenilor mei. Le-am pus acolo sa se usuce pt ca transpiraseram. :)(

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea - Gloria II Bistrita

Mesaj de trabzonspor » 23 Sep 2009, 17:08

rosie_cangurul scrie:Alea erau ale prietenilor mei. Le-am pus acolo sa se usuce pt ca transpiraseram. :)(
io cre`ca tu esti transpiratu ala de la ardia care le`a luat de pe gard
u, a, viola!

Avatar utilizator
stiinta4ever
suporter
suporter
Mesaje: 803
Membru din: 20 Mar 2009, 02:14

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea - Gloria II Bistrita

Mesaj de stiinta4ever » 23 Sep 2009, 19:28

rosie_cangurul scrie:Am fost la meci. shit Ma asteptam sa vina mai multa lume la stadion.
Barem DStoica nu s-a vazut pe teren tot meciul.
Imagine
Neanto DStoica ii tinea de urat booveanului...if you know what I mean... :)( E noua mana stanga a presedintelui, ma!
De asemenea se pot observa urmele proaspete ale limbilor spanului pe coapsa dreapta a mititelului :)-
There are two primary choices in life: to accept conditions as they exist, or accept the responsibility for changing them.

Închis