[Amical] Universitatea - Gloria Bistrita

Moderator: grup_moderatori

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: [Amical] Universitatea - Gloria Bistrita

Mesaj de PocoLoco » 08 Oct 2009, 18:34

Se joacă pe Arena „Petre Deselnicu“

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Re: [Amical] Universitatea - Gloria Bistrita

Mesaj de blue_lions » 08 Oct 2009, 22:05

Oltenia scrie:Se joacă pe Arena „Petre Deselnicu“

O sa fie plin ochi... :-D
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

Avatar utilizator
Vanilla
membru
membru
Mesaje: 113
Membru din: 16 Mar 2008, 19:41

Re: [Amical] Universitatea - Gloria Bistrita

Mesaj de Vanilla » 10 Oct 2009, 10:22

Oltenia scrie:Se joacă pe Arena „Petre Deselnicu“
adica mai exact unde:)?

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: [Amical] Universitatea - Gloria Bistrita

Mesaj de PocoLoco » 10 Oct 2009, 11:13

In spatele oficialei de la Oblemenco

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: [Amical] Universitatea - Gloria Bistrita

Mesaj de trabzonspor » 10 Oct 2009, 15:58

plictisitor joc pana acu, ma facu sa adorm p`acolo...
u, a, viola!

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: [Amical] Universitatea - Gloria Bistrita

Mesaj de PocoLoco » 10 Oct 2009, 16:51

Plecasi cand deveni mai interesant si incepu sa se marcheze :P

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: [Amical] Universitatea - Gloria Bistrita

Mesaj de PocoLoco » 10 Oct 2009, 17:55

2-1 final
Asteptam impresii de la cei care au fost prezenti

JustME

Re: [Amical] Universitatea - Gloria Bistrita

Mesaj de JustME » 10 Oct 2009, 18:10

meciul a fost controlat 100% de noi chiar daca s-a jucat lejer ca la un meci amical vb aia. am primit golul cam aiurea contrar cursului jocului (trebuia sa folosesc si un cliseu fotbalistic :)( ). ma asteptam sa revenim si sa ii batem pt ca chiar nu ne-au pus cine stie ce probleme. la golul lui Spase n-am inteles mare lucru .. un sut, aglomeratie in careu si gol :lol: insa golul lui Badea a fost frumos, de la pasa pana la preluare pana la scarita. faza de nota zece. incepe sa imi placa din ce in ce mai mult cum se misca echipa cu Geana antrenor

p.s. o sa ziceti ca sunt nebun dar azi mi-a placut cum s-a miscat Dina in teren, a avut cateva ocazii a intrat in combinatii cu Florin, cu Firtulescu, cu Vali Badea. chiar si "polivalentul"(Soava) mi-a placut cum a jucat azi la mijloc. una peste alta un meci de antrenament reusit

Vraciul
fanatic
fanatic
Mesaje: 1199
Membru din: 28 Noi 2005, 18:18

Re: [Amical] Universitatea - Gloria Bistrita

Mesaj de Vraciul » 10 Oct 2009, 18:26

JustME scrie:meciul a fost controlat 100% de noi chiar daca s-a jucat lejer ca la un meci amical vb aia. am primit golul cam aiurea contrar cursului jocului (trebuia sa folosesc si un cliseu fotbalistic :)( ). ma asteptam sa revenim si sa ii batem pt ca chiar nu ne-au pus cine stie ce probleme. la golul lui Spase n-am inteles mare lucru .. un sut, aglomeratie in careu si gol :lol: insa golul lui Badea a fost frumos, de la pasa pana la preluare pana la scarita. faza de nota zece. incepe sa imi placa din ce in ce mai mult cum se misca echipa cu Geana antrenor

p.s. o sa ziceti ca sunt nebun dar azi mi-a placut cum s-a miscat Dina in teren, a avut cateva ocazii a intrat in combinatii cu Florin, cu Firtulescu, cu Vali Badea. chiar si "polivalentul"(Soava) mi-a placut cum a jucat azi la mijloc. una peste alta un meci de antrenament reusit

Am jucat 4-4-2??CU Dina si Soava in centrul liniei de mijloc?Firtulescu cum s-a miscat in stg?Misici a jucat fundas central?
:)( :)( Sa nu te superi pentru atatea intrebari,dar sunt foarte curios de asezarea echipei,rezultatul m-a interesat prea putin.
Scoala Nelule din morti//Si-arata-le fotbal la toti//Pe-o arena candva plina//Ce astazi este o ruina.//In trecut v-aveam pe voi//Astazi avem ochii goi.//Ne-ai invatat sa visam frumos//Acum....clasamentul e-ntors.Multumim Nelule c-ai fost//Si ca ne-ai facut un rost//Si ne-ai lasat un nume mare U Craiova,.....dar ce e azi ....NE DOARE!!!

JustME

Re: [Amical] Universitatea - Gloria Bistrita

Mesaj de JustME » 10 Oct 2009, 19:37

nu am de ce sa ma supar dar problema e ca am stat destul de departe de gazon si e posibil sa fii facut confuzii. din cate mi-am dat seama tot un fel de 4-1-4-1 am jucat cu Soava find 1-ul ala dintre aparare si mijloc iar Dina .. da cam pe la mijloc a jucat si Vali Badea varf impins, Costea din cate am vazut are cam libertate de miscare venind si in stanga si in dreapta si in centru. Spase a fost folosit fundas central iar Misici a intrat in rep a 2-a in locul lui (cred) deci nu a fost folosit fundas stanga. mare lucru nu prea am vazut deoarece n`am prins un loc de vizionare foarte bun. Firtulescu a jucat binisor a centrat de cateva ori, a si avut un sut ok spre poarta, una peste alta a jucat bine. defapt impresia mea e ca in mare toti au jucat bine

mi-e greu sa spun cu siguranta ce sistem s-a jucat dar inclin sa cred ca echipa in prima repriza a aratat cam asa:

-------------------- Merlier ----------------------
------- Badoi -- Spase -- Mitchell -- Rose -----
-----------------------Soava ---------------------
------ Prepe -- Dina -- Costea -- Firtulescu --
-------------------- V Badea----------------------

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: [Amical] Universitatea - Gloria Bistrita

Mesaj de trabzonspor » 11 Oct 2009, 14:42

mie nu mi`a placut deloc prima repriza... inteleg prin amical sa nu intri tare la adversari, cum a intrat gaman in meciul din cupa de exemplu, dar nu inteleg de ce alergi acum si mai alergi iar peste 10 minute... ca astia ai nostri au inceput sa alerge mai serios, din ce`am inteles de la un vecin care a stat pana la final, abia dupa ce`au primit gol, si dupa ce au trecut la conducere, iar au lasat`o mai moale shit
u, a, viola!

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Amical] Universitatea - Gloria Bistrita

Mesaj de DarkComy » 11 Oct 2009, 14:46

trabzonspor scrie:abia dupa ce`au primit gol, si dupa ce au trecut la conducere, iar au lasat`o mai moale shit
Mentalitate romaneasca. Automultumire.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: [Amical] Universitatea - Gloria Bistrita

Mesaj de trabzonspor » 11 Oct 2009, 15:28

DarkComy scrie:
trabzonspor scrie:abia dupa ce`au primit gol, si dupa ce au trecut la conducere, iar au lasat`o mai moale shit
Mentalitate romaneasca. Automultumire.
pai asa se invata prost si pt meciurile oficiale... si ne miram dup`aia cum de intorc altii rezultatele si ai nostri nu`s in stare
u, a, viola!

Închis