Universitatea - FC Vaslui

Moderator: grup_moderatori

Închis

Universitatea - FC Vaslui

Poll ended at 24 Oct 2009, 23:35

1
12
29%
X
6
15%
2
23
56%
 
Total votes: 41

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: Universitatea - FC Vaslui

Mesaj de Ovidiu* » 26 Oct 2009, 11:24

Scuze, scuze si iar scuze...Mai lasati-ne ba cu scuzele...Cand ne dau la mu.ie nu mai sunt demoralizati...N-avem nici 11 jucatori buni, dara minte lot, ca sa nu mai vorbesc de banca tehnica sau conducere...

PS: La meciul asta T2 a scandat cu Peluzele impotriva lui Mititelu, dar singura nu va canta niciodata si stim toti asta.Intotdeauna Tribuna a trebuit sa fie impinsa de la spate.Daca oamenii nu-s din brigazi nu inseamna ca nu li s-a luat de Mititelu...Pacat totusi ca vin foarte multi tarani la Tribuna care nu fac diferenta intre a protesta si a injura ca tampitii...Ei n-au inteles ca Peluza nu a scandat nici macar o injuratura la adresa lu' Miti, cu atat mai mult la adresa jucatorilor...S-a injurat la T2 ca niciodata, nu cred sa fi scapat careva, de la antrenori, la preparatori, la arbitrii, la jucatori si la conducere toti au trecut prin foc si inimă...
Jucatorii trebuie lasati in pace.
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

LiviuB

Re: Universitatea - FC Vaslui

Mesaj de LiviuB » 27 Oct 2009, 10:56

mie mi se pare bun articolul, are un mesaj clar. si nu este adresat doar suporterilor.

veteranu
senior
senior
Mesaje: 406
Membru din: 19 Apr 2006, 10:07

Re: Universitatea - FC Vaslui

Mesaj de veteranu » 01 Noi 2009, 09:39

T@V scrie:
veteranu scrie:Eu as vrea sa fim toti ca tav!

de fapt, eu as vrea sa fiu tav!

tav, pot sa fiu tu?
Intreaba-l pe liderul tau sa vezi daca-ti da voie. Desi cred ca o sa-ti fie cam greu sa dai de el sa-i ceri parerea.
nu vrei sa fii tu?

Închis