International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem?

Poll ended at 08 Noi 2009, 16:31

ne rafacem moralul si invingem
25
60%
scoatem un egal amarit
5
12%
mincam bataie si ne ducem la fund de tot
12
29%
 
Total votes: 42

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Mesaj de blue_titan » 07 Noi 2009, 01:45

Poze de la meci
Maine revin cu mult mai multe pe forum... Trebuie sa dorm :)

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Mesaj de trabzonspor » 07 Noi 2009, 02:49

sorialis scrie:referitor la cei 15 ani: ai o solutie? ca de criticat si aratat cu degetul poate oricine... de fiecare data spunem ca nu ne convine ceva. Dar cine din cei care au spus asta au facut ceva? Cine a venit cu o oferta clara cu un plan concret de performanta, cine? NIMENI!
da de unde stii tu ma ca nu a venit nimeni ? daca a venit si n`a fost ascultat ? esti contabilu` lu` mititelu ? stai langa el tot timpu de stii cine si cu ce vine la el ? si se mai pune o intrebare... mititelu a cerut vreodata astfel de idei ? ti se pare ca e un om normal la cap care sa asculte propuneri ? io zic ca daca era asa, ajungea la un acord cu solomon si iesea mult mai castigat, putea primi bani din primul an de cand preluase echipa, dar el fiind un zeu perpetuu... a ajuns sa planga dupa bani acum...
u, a, viola!

LiviuB

Re: International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Mesaj de LiviuB » 07 Noi 2009, 08:56

manex scrie:o repriza a doua jenanta. si e numai si numai vina antrenorului care i-a pus aiurea in teren. nu mai ai atata incredere in tinegaman.....trebuie un inlocuitor pentru el. ori isi revine, ori freaca banca. nu se concentreaza deloc. duminica sa fie la biserica, ca a avut mare noroc ca nu am luat gol din cauza lui. noi nu mai stim sa facem faza de aparare. sint distante f mari intre mijloc si aparare. de mijoc se trece f usor, si se trezesc adversarii fata in fata doar cu gaman si mitchell. e de lucrat. bine ca am luat punctele. nu mai conteaza. insa la meciul cu cfr cluj daca ne prezentam asa.....luam de la 2-3 in sus.
galeria...excelent. exact ce mi-am dosrit: sa fie protest si sa se incurajeze echipa. asa se face. bravo, felicitari.! asta e semnalul dat catre populatie: "veniti la stadioon sa incurajam echipa si..sa injuram patronul". shit e ok. sint optimist de azi. ucv
jocul a fost slab si datorita presiunii locului pe care-l ocupam, cand pierzi in min 92 iti pierzi increderea in tine, de aia victoria de azi e esentiala. Sigur ca trebuie remediate problemele astea defensive, si la nivelul fundasilor centrali si al mijlocasilor centrali, ocaziile lor au venit ca urmare a unor gafe ale noastre.
Salut prestatia lui Lung, mi-a mai placut Fl Costea, a alergat f mult, a ratat din pacate pe final (faza pe care sclavii de naum si chiotea au avut grija sa o puna in prim plan ca scuza/motiv de neselctionare pt puradel, de altfel comentariile de dupa meci au fost gretoase, pt Craiova nu a fost penalty, in schimb celalalte doua da..), eu unul sunt multumit de el. De asemenea Dorel s-a miscat bine si chiar si Rose, dupa un inceput caracteristic lui s-a miscat mai bine. Bravo pt Wobay si Dina.

Avatar utilizator
Vanilla
membru
membru
Mesaje: 113
Membru din: 16 Mar 2008, 19:41

Re: International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Mesaj de Vanilla » 07 Noi 2009, 10:37

http://www.sport.ro/europa-league/mutar ... iarna.html UITATI CE ABERATZIE!!! WOBAY IN LOCUL LUI Adrian Cristea din iarna..lol...

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Mesaj de David » 07 Noi 2009, 10:59

YrineL scrie:http://www.sport.ro/europa-league/mutar ... iarna.html UITATI CE ABERATZIE!!! WOBAY IN LOCUL LUI Adrian Cristea din iarna..lol...
s-a mai discutat despre asta odata...
nu se poate !
in primu' rand wobay mai are contract cu noi inca 2 ani jumate :)(

OVI2806
fanatic
fanatic
Mesaje: 1293
Membru din: 07 Oct 2007, 11:15

Re: International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Mesaj de OVI2806 » 07 Noi 2009, 12:01

trabzonspor scrie:
sorialis scrie:referitor la cei 15 ani: ai o solutie? ca de criticat si aratat cu degetul poate oricine... de fiecare data spunem ca nu ne convine ceva. Dar cine din cei care au spus asta au facut ceva? Cine a venit cu o oferta clara cu un plan concret de performanta, cine? NIMENI!
da de unde stii tu ma ca nu a venit nimeni ? daca a venit si n`a fost ascultat ? esti contabilu` lu` mititelu ? stai langa el tot timpu de stii cine si cu ce vine la el ? si se mai pune o intrebare... mititelu a cerut vreodata astfel de idei ? ti se pare ca e un om normal la cap care sa asculte propuneri ? io zic ca daca era asa, ajungea la un acord cu solomon si iesea mult mai castigat, putea primi bani din primul an de cand preluase echipa, dar el fiind un zeu perpetuu... a ajuns sa planga dupa bani acum...
Mda, mi-a fost greu sa-i mai raspund. Mititelu insusi a declarat ca echipa e a lui si a copiilor lui, ca e cea mai buna afacere a lui si ca nu va renunta niciodata la ea. Parerea mea personala e ca daca nu ar fi el ar fi altul, la CFR, la Timisoara, la Vaslui, la aceste echipe s-a investit inzecit decat la noi.Si ei nu au resurse, fotbalistic vorbind, ca noi.Gigi Becali cat e de hulit si nu pleaca ? Nu pleaca pentru ca ar ramane fara jucarie, fara Steaua ar mai iesi el atat de des la tv, sau ar mai fi europarlamentar, cine ar fi auzit de Gigi Becali ? Asa va fi tot timpul cautat, intrebat, si bagat in seama.

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Re: International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Mesaj de Zapada » 07 Noi 2009, 13:13

am tremurat ultimele 15-20 de minute desi Inter avea un om mai putin pe teren!
e bine ca totusi am castigat

am mai spuso ca jucatorii nu se forteaza si joaca prea lent, iar cu astfel de atitudine nu ajungem departe ci doar ne vom zbate intre locurile 10-15
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

Dany
fanatic
fanatic
Mesaje: 1983
Membru din: 18 Mai 2006, 14:31

Re: International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Mesaj de Dany » 07 Noi 2009, 14:33

rezultatul conteaza pana la urma
jocul a fost modest, trebuia sa inchidem meciul si sa nu mai tremuram asa pe final
inca facem multe greseli si parca jucatorii nu alearga mai cu convingere
mai avem mult de lucru
speram sa vedem mai multa atitudine si dorinta incepand chiar din meciul viitor din cupa!
Forzza Stiinta, forzza Stiinta!!!

Avatar utilizator
Tunarul Baniei
senior
senior
Mesaje: 309
Membru din: 30 Dec 2005, 15:54

Re: International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Mesaj de Tunarul Baniei » 07 Noi 2009, 15:03

Dany scrie:rezultatul conteaza pana la urma
jocul a fost modest, trebuia sa inchidem meciul si sa nu mai tremuram asa pe final
inca facem multe greseli si parca jucatorii nu alearga mai cu convingere
mai avem mult de lucru
speram sa vedem mai multa atitudine si dorinta incepand chiar din meciul viitor din cupa!
foarte adevarat dint pct. meu de vedere!! Doamne ajuta!! :hai
Vom fimai mult decatam fost!!!

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Mesaj de blue_titan » 07 Noi 2009, 15:06

Tunarul Baniei scrie:
Dany scrie:rezultatul conteaza pana la urma
jocul a fost modest, trebuia sa inchidem meciul si sa nu mai tremuram asa pe final
inca facem multe greseli si parca jucatorii nu alearga mai cu convingere
mai avem mult de lucru
speram sa vedem mai multa atitudine si dorinta incepand chiar din meciul viitor din cupa!
foarte adevarat dint pct. meu de vedere!! Doamne ajuta!! :hai

terenul a fost foarte greu, deci si efort mare...
in primele 45 de minute noi am fost peste ei. apoi balanta s-a schimbat, dar nu chiar asa de rau.

repet: terenul foarte greu.

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Mesaj de blue_titan » 07 Noi 2009, 15:09

Neagoe in direct la Sptfm.

http://www.sptfm.ro/audio/live.php

Inregistrez eu , pentru cei care nu intra.

Avatar utilizator
Tunarul Baniei
senior
senior
Mesaje: 309
Membru din: 30 Dec 2005, 15:54

Re: International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Mesaj de Tunarul Baniei » 07 Noi 2009, 15:14

blue_titan scrie:
Tunarul Baniei scrie:
Dany scrie:rezultatul conteaza pana la urma
jocul a fost modest, trebuia sa inchidem meciul si sa nu mai tremuram asa pe final
inca facem multe greseli si parca jucatorii nu alearga mai cu convingere
mai avem mult de lucru
speram sa vedem mai multa atitudine si dorinta incepand chiar din meciul viitor din cupa!
foarte adevarat dint pct. meu de vedere!! Doamne ajuta!! :hai

terenul a fost foarte greu, deci si efort mare...
in primele 45 de minute noi am fost peste ei. apoi balanta s-a schimbat, dar nu chiar asa de rau.

repet: terenul foarte greu.
blue, eu nu ii injur dar nici tu nu fi avocatul poporului!!
teren greu a fost PT. TOTI!!
Vom fimai mult decatam fost!!!

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Mesaj de blue_titan » 07 Noi 2009, 15:19

sunt realist. in prima repriza + ceva din a 2 a am fost peste ei.
in a doua ei si-au creat cateva ocazii si ne-a trecut glontul pe la ureche.
ca si asezare am stat mult mai bine.

ca si posesie si faze , am fost peste ei.

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Mesaj de SLH » 07 Noi 2009, 16:43

bai sorianus vad ca dai lectii pe forum de cum ar trebui sa fie incurajata echipa si cum ar trebui sa fim 30000 la stadion in timpul meciului, ai fost la meci si scriai de pe laptop, sau esti invalid, ca daca nu mai taci si lasa-i pe aia 1500 de acasa si 100 din deplasare sa-si faca de cap

DoRyN

Re: International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Mesaj de DoRyN » 08 Noi 2009, 14:15

blue_titan scrie:Poze de la meci
Maine revin cu mult mai multe pe forum... Trebuie sa dorm :)
Imagine

Felicitari pentru poze o:

Închis