Universitatea Craiova - Ceahlaul Piatra Neamt

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu ai lu' Pinalti

Poll ended at 22 Noi 2009, 12:47

Ii batem
28
72%
Meci nedecis
3
8%
Ne bat
8
21%
 
Total votes: 39

Avatar utilizator
marius1ka
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 13 Apr 2008, 17:16

Universitatea Craiova - Ceahlaul Piatra Neamt

Mesaj de marius1ka » 19 Noi 2009, 12:47

Universitatea Craiova - Ceahlaul Piatra Neamt

ImagineImagineImagine


Luni 23 noiembrie 2009, ora 14:00
Stadion "Ion Oblemenco" , Craiova
GSPtv
Imagine




blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: Universitatea Craiova - Ceahlaul Piatra Neamt

Mesaj de blue_titan » 19 Noi 2009, 12:57

un meci bacovian... jale mare la noi... luni, ora 14... zici ca suntem la divizia c...

JustME

Re: Universitatea Craiova - Ceahlaul Piatra Neamt

Mesaj de JustME » 19 Noi 2009, 13:21

ora mi se pare total nepotrivita, cum :bad: sa pui un meci in zi lucratoare la ora 14. bun probabil nu se putea juca in weekend si tre` sa joci lunea dar pui o ora mai omeneasca 18,19, 20. mai aveau putin si-l puneau la 10:30 dimineata

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: Universitatea Craiova - Ceahlaul Piatra Neamt

Mesaj de David » 19 Noi 2009, 13:32

JustME scrie:ora mi se pare total nepotrivita, cum :bad: sa pui un meci in zi lucratoare la ora 14. bun probabil nu se putea juca in weekend si tre` sa joci lunea dar pui o ora mai omeneasca 18,19, 20. mai aveau putin si-l puneau la 10:30 dimineata
in anglia se joaca tot la 2 . nu e ora de vina ...sunt suporterii care nu vin la stadion .
eu o sa fiu prezent si la meciul de luni neconditionat ca pana acum . ( si...sunt din slatina )
o sa ziceti acum ca in aglia se pun meciurile la 2 ca sa fie transmise si prin china sau australia unde e seara ... nu are legatura. jucatorii/suporterii tot la ora 2 vin.
am ramas neplacut impresioant cand am vazut ca 10-15 insi de pe forum ( care sunt din craiova ) comentau ieri meciu' in direct pe forum :( oare de ce n-au fost la meci ? le era frig ? ca banuiesc ca nu e vorba de bani ( 5 lei mi se pare un pret destul de mic si la indemana oricui )
intr-adevar ...ora putea fi modificata , dar nu este obligatoriu si nici bataie de joc ...
bataie de joc a fost ieri ! " executie cu public " :mad:

JustME

Re: Universitatea Craiova - Ceahlaul Piatra Neamt

Mesaj de JustME » 19 Noi 2009, 13:37

nu urmaresc campionatul englezesc dar nu cred ca aia in Anglia joaca in timpul saptamanii la ora 14, eventual joaca in weekend la ora 14 ceea ce e o diferenta substantiala. despre acei 10-15 insi din Craiova care spui tu ca nu au fost la meci nu ma pronunt. e treaba fiecaruia daca vine sau nu la meci nu sunt eu in masura sa ii judec pe altii, probabil au avut motive pertinente sa nu vina, sau cine stie .. e pur si simplu treaba lor.

p.s. toata stima pt tine ca vii din Slatina la majoritatea meciurilor o:

p.s.2 cand Romania o sa faca parte din UK atunci da sa se joace ca in Anglia la ora 14 pana una alta ziua meciului + ora la care e programat meciu = un :bad: cu motz

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: Universitatea Craiova - Ceahlaul Piatra Neamt

Mesaj de mihu » 19 Noi 2009, 13:40

JustME scrie:nu urmaresc campionatul englezesc dar nu cred ca aia in Anglia joaca in timpul saptamanii la ora 14, eventual joaca in weekend la ora 14 ceea ce e o diferenta substantiala.

p.s. cand Romania o sa faca parte din UK atunci da sa se joace ca in Anglia la ora 14 pana una alta ziua meciului + ora la care e programat meciu = un :bad: cu motz
In Anglia se joaca un singur meci la ora 14:45 si ala este sambata...In timpul saptamanii se joaca in general seara de la 8...
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

d`ampezzo

Re: Universitatea Craiova - Ceahlaul Piatra Neamt

Mesaj de d`ampezzo » 19 Noi 2009, 13:44

Vrei sa nu retrogradezi, trebuie sa castigi
Nu ma gandesc decat la victorie
ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv

JustME

Re: Universitatea Craiova - Ceahlaul Piatra Neamt

Mesaj de JustME » 19 Noi 2009, 13:50

mihu scrie: In Anglia se joaca un singur meci la ora 14:45 si ala este sambata...In timpul saptamanii se joaca in general seara de la 8...
ms pt info. ma gandeam eu ca n-au cum sa joace in timpul saptamanii la o astfel de ora pt ca e pur si simplu absurd. acum legat de meci: singura varianta 1 solist. mizez pe (cel putin) un gol al lui Mihai Costea

Avatar utilizator
marius1ka
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 13 Apr 2008, 17:16

Re: Universitatea Craiova - Ceahlaul Piatra Neamt

Mesaj de marius1ka » 19 Noi 2009, 13:51

d`ampezzo scrie:Vrei sa nu retrogradezi, trebuie sa castigi
Nu ma gandesc decat la victorie
ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv
daca joaca "ala micu' " nu te mai gandii

bunkhyutz
junior
junior
Mesaje: 19
Membru din: 06 Sep 2009, 21:02

Re: Universitatea Craiova - Ceahlaul Piatra Neamt

Mesaj de bunkhyutz » 19 Noi 2009, 14:04

batem 2-0 da' nu cred ca se strang mai mult de 1000-2000 spectatori dupa meciu de ieri :) mai e si ora asta

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: Universitatea Craiova - Ceahlaul Piatra Neamt

Mesaj de U » 19 Noi 2009, 16:11

ar cam trebui sa castigam si meciurile de acasa.
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: Universitatea Craiova - Ceahlaul Piatra Neamt

Mesaj de Ovidiu* » 19 Noi 2009, 16:56

Sper sa batem la scor si baietii sa-si revina cat de cat cu moralul.
Oricum, pentru mine cel mai important meci al sezonului a devenit cel de peste doua etape de la Cluj.Dupa macelul de aseara sper sa vad o echipa a Craiovei motivata 150% care sa manace jar si sa ii rupa p'aia chiar in fieful lor.Sper sa nu-i iertam in campionat, sa le dam 7 [cenzurat]-i in suflet de jepcari.Nu joaca nimic, dar in campionat e greu sa-i bati cu fluierasii de partea lor.S-a vazut in Uefa cat de buni sunt cand ii bat toate ciurucurile Europei.Sper sa le dea PSV de lumanari, sa-i desfinteze...
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

LiviuB

Re: Universitatea Craiova - Ceahlaul Piatra Neamt

Mesaj de LiviuB » 19 Noi 2009, 20:47

Ovidiu* scrie:Sper sa batem la scor si baietii sa-si revina cat de cat cu moralul.
Oricum, pentru mine cel mai important meci al sezonului a devenit cel de peste doua etape de la Cluj.Dupa macelul de aseara sper sa vad o echipa a Craiovei motivata 150% care sa manace jar si sa ii rupa p'aia chiar in fieful lor.Sper sa nu-i iertam in campionat, sa le dam 7 [cenzurat]-i in suflet de jepcari.Nu joaca nimic, dar in campionat e greu sa-i bati cu fluierasii de partea lor.S-a vazut in Uefa cat de buni sunt cand ii bat toate ciurucurile Europei.Sper sa le dea PSV de lumanari, sa-i desfinteze...
exact la asta ma gandesc si eu acum, trebuie sa ne razbunam in meciul de la cluj.

Dany
fanatic
fanatic
Mesaje: 1963
Membru din: 18 Mai 2006, 14:31

Re: Universitatea Craiova - Ceahlaul Piatra Neamt

Mesaj de Dany » 19 Noi 2009, 21:40

Ovidiu* scrie:Sper sa batem la scor si baietii sa-si revina cat de cat cu moralul.
Oricum, pentru mine cel mai important meci al sezonului a devenit cel de peste doua etape de la Cluj.Dupa macelul de aseara sper sa vad o echipa a Craiovei motivata 150% care sa manace jar si sa ii rupa p'aia chiar in fieful lor.Sper sa nu-i iertam in campionat, sa le dam 7 [cenzurat]-i in suflet de jepcari.Nu joaca nimic, dar in campionat e greu sa-i bati cu fluierasii de partea lor.S-a vazut in Uefa cat de buni sunt cand ii bat toate ciurucurile Europei.Sper sa le dea PSV de lumanari, sa-i desfinteze...


sunt convins ca vor lupta baietii si vom castiga fara probleme
cred ca va fi o victorie la cel putin 2 goluri diferenta!
ucv
Forzza Stiinta, forzza Stiinta!!!

White&Blue
suporter
suporter
Mesaje: 628
Membru din: 28 Aug 2006, 21:01

Re: Universitatea Craiova - Ceahlaul Piatra Neamt

Mesaj de White&Blue » 19 Noi 2009, 21:58

Toti vedeti din punctul de vedere al razbunarii meciul de la Cluj dar cred ca trebuie sa ganditi si putin obiectiv...si anume ca noi in deplasare jucam destul de slab...in plus CFR va dori sa arate ca putea sa castige si daca nu era ajutata de arbitrii si dupa mine cred ca si ei vor trage mai mult...asa ca eu cred ca meciul ala va fi foarte greu...Craiova se va duce cu dorinta de razbunare dar si cu o incredere foarte mare in propria putere stiind ca au fost peste CFR in meciul din cupa,numai ca in meciul de la ei datele vor fi diferite...mie unul imi este f frica de meciul asta :mad:

Închis