Universitatea Craiova - FC Braşov

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte obtinem cu brasov?

Poll ended at 13 Mar 2010, 22:47

3
27
51%
1
12
23%
0
14
26%
 
Total votes: 53

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Re: Universitatea Craiova - FC Braşov

Mesaj de Nea Marin » 15 Mar 2010, 10:25

blue_titan scrie:
T@V scrie:Bai nene, dar pe marele jucator international Roman, l-a vazut cineva in meciul de Sambata? In afara de IL Muce. Io l-am vazut doar la pasa aia in spatele lui Ilies si ajunsa la Zaharia care a sutat pe finalul primei reprize. Si in a doua repriza, l-am vazut odata cum a dat cu el de pamant parca Balace.
A mai miscat altceva? Asta ca sa nu mai deschidem discutia despre finul Grigore.

bah, dar sunt la nationala ? :lol:
Nu, nu sunt la nationala, sunt la echipa lu mucea.
STIINTA SUNTEM NOI !

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Re: Universitatea Craiova - FC Braşov

Mesaj de AdrianR » 15 Mar 2010, 13:10

Teodor Crăciunescu împarte dreptatea la meciul Bistriţa - Universitatea
Comisia Centrală a Arbitrilor a stabilit brigăzile de arbitri pentru etapa a XXII-a. Astfel, la partida Gloria Bistriţa - Universitatea Craiova, a fost delegat arbitru de centru Teodor Crăciunescu (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea).
Acesta va fi ajutat la cele două linii de Dorin Mudura (Oradea - Bihor) şi Iulian George Radu (Bucureşti - Bucureşti). Arbitru de rezervă va fi Lucian Rusandu (Sfântu Gheorghe - Covasna), iar observatori Valeriu Ioniţă (Bucureşti - Bucureşti) şi Viorel Boit (Timişoara - Timiş).
Partida Gloria Bistriţa - Universitatea Craiova se va disputa miercuri, de la ora 16.30, GSPTV
sursa: editie.ro
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: Universitatea Craiova - FC Braşov

Mesaj de David » 15 Mar 2010, 15:12

AdrianR scrie:Teodor Crăciunescu împarte dreptatea la meciul Bistriţa - Universitatea
Comisia Centrală a Arbitrilor a stabilit brigăzile de arbitri pentru etapa a XXII-a. Astfel, la partida Gloria Bistriţa - Universitatea Craiova, a fost delegat arbitru de centru Teodor Crăciunescu (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea).
Acesta va fi ajutat la cele două linii de Dorin Mudura (Oradea - Bihor) şi Iulian George Radu (Bucureşti - Bucureşti). Arbitru de rezervă va fi Lucian Rusandu (Sfântu Gheorghe - Covasna), iar observatori Valeriu Ioniţă (Bucureşti - Bucureşti) şi Viorel Boit (Timişoara - Timiş).
Partida Gloria Bistriţa - Universitatea Craiova se va disputa miercuri, de la ora 16.30, GSPTV
sursa: editie.ro
vezi ca ai postat gresit... :smoke:

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1450
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Re: Universitatea Craiova - FC Braşov

Mesaj de gsm » 16 Mar 2010, 19:39

fratilor, pe brasov ii "bat" si international curtea de arges, inseamna ca ne-am imbatat cu apa rece...

Avatar utilizator
ionut_u48
suporter
suporter
Mesaje: 994
Membru din: 25 Noi 2009, 22:29

Re: Universitatea Craiova - FC Braşov

Mesaj de ionut_u48 » 16 Mar 2010, 19:57

gsm scrie:fratilor, pe brasov ii "bat" si international curtea de arges, inseamna ca ne-am imbatat cu apa rece...
sper sa nu fim mahmuri maine :laughing:

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Universitatea Craiova - FC Braşov

Mesaj de stuparu_alexandru » 16 Mar 2010, 23:08

ionut_u48 scrie:
gsm scrie:fratilor, pe brasov ii "bat" si international curtea de arges, inseamna ca ne-am imbatat cu apa rece...
sper sa nu fim mahmuri maine :laughing:
sa ma pis pe ei de fc arges. mi-au mancat biletu` la pariuri.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Închis