Gloria Bistriţa - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte obtinem la Bistriţa ?

Poll ended at 17 Mar 2010, 17:17

3
20
41%
1
17
35%
0
12
24%
 
Total votes: 49

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Gloria Bistriţa - Universitatea Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 19 Mar 2010, 15:01

AdrianR scrie:
sorin107 scrie:asta-i sms pe stilu' mighty?
bineinteles, l-am redat exact cum l-am primit; doar nu credeati ca pot sa spun asa ceva despre Madalin :-)

ala e sms trimis de mititelu ?! :o :o
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: Gloria Bistriţa - Universitatea Craiova

Mesaj de PocoLoco » 19 Mar 2010, 15:02

Crăciunescu senior afirmă că fiul său este extrem de afectat după eroarea din partida Gloria Bistriţa - U Craiova
Teo Crăciunescu vrea să renunţe la arbitraj! "Şi-a recunoscut greşeala şi vrea să se lase!"

Teo Crăciunescu a arbitrat partida din etapa a 22-a dintre Gloria Bistriţa şi Universitatea Craiova, iar la scorul de 1-0 pentru oaspeţi a acordat destul de uşor un penalty pentru trupa lui Marius Şumudică. Moraes a transformat lovitura de penalitate din minutul 34 oferind astfel semnalul revenirii pentru gazde care s-au impus la final cu 2-1.

Reproşurile venite din partea trupei oltene l-au demoralizat pe Teo Crăciunescu care se gândeşte serios să renunţe la cariera de arbitru.

"M-a sunat Teo la puţin timp după meciul de la Bistriţa. A recunoscut că a greşit, era foarte afectat şi mi-a spus că vrea să se lase. Mi-am dat seama că trece printr-un moment greu şi am plecat imediat spre Râmnicu Vâlcea ca să vorbesc cu el. S-a apucat singur de arbitraj şi tot singur trebuie să decidă în privinţa carierei lui", a declarat Ion Crăciunescu pentru Adevărul.

http://www.prosport.ro/fotbal-intern/li ... se-5758748

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Gloria Bistriţa - Universitatea Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 19 Mar 2010, 15:05

ma cum le pare la toti rau de noi dupa ce ne [cenzurat] in gura. de ce dracu nu se gandesc ei sa traga cu noi de la inceput, ca dupa aia sa n-aiba remuscari nu stiu.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: Gloria Bistriţa - Universitatea Craiova

Mesaj de blixa » 19 Mar 2010, 16:39

eu sunt convins ca Teo a gresit din nestiinta, nu intentionat. Ce e ciudat ca erau multi care deja hotarasera ca nu pentru "fault" ci pentru hent. :lol:
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: Gloria Bistriţa - Universitatea Craiova

Mesaj de Pacala » 21 Mar 2010, 19:55

Oltenia scrie: Reproşurile venite din partea trupei oltene l-au demoralizat pe Teo Crăciunescu care se gândeşte serios să renunţe la cariera de arbitru.
asta n-ar fi trebuit niciodata sa se faca arbitru dar l-a impins tac-su pe pile :bad:
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: Gloria Bistriţa - Universitatea Craiova

Mesaj de 1948 » 22 Mar 2010, 14:30

Oltenia scrie:Crăciunescu senior afirmă că fiul său este extrem de afectat după eroarea din partida Gloria Bistriţa - U Craiova
Teo Crăciunescu vrea să renunţe la arbitraj! "Şi-a recunoscut greşeala şi vrea să se lase!"
si brusc ceva divin ii face pe toti sa se razgandeasca

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: Gloria Bistriţa - Universitatea Craiova

Mesaj de blue_titan » 22 Mar 2010, 14:44

oricum nu avea nici o treaba cu arbitrajul acest "tantzar"

Închis