Gloria Bistriţa - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte obtinem la Bistriţa ?

Poll ended at 17 Mar 2010, 17:17

3
20
41%
1
17
35%
0
12
24%
 
Total votes: 49

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: Gloria Bistriţa - Universitatea Craiova

Mesaj de blue_titan » 17 Mar 2010, 22:17

din pacate nu prea baga nimeni bani la craiova. sa investesti in oras este foarte greu. vezi cazul solomon. sunt mult mai multe cazuri...

Avatar utilizator
Doomsday
suporter
suporter
Mesaje: 808
Membru din: 05 Sep 2009, 13:17

Re: Gloria Bistriţa - Universitatea Craiova

Mesaj de Doomsday » 17 Mar 2010, 22:43

Masive scrie:E timpul sa pleci mititelule,au trecut 5 ani si nu ai realizat nimic,esti un prost, ne pisam pe tot neamu tau de boschetari.
Pleaca in pzida matii si lasa pe altu in locul tau, esti prea prost pentru a conduce un club ca Universitatea, DinelStaicu a fost un patron mai bun ca tine :mad:

Pune mana si cauta un investitor bun, doar asa iti mai poti spala pacatele!
Ce? Delirezi, cum iti permiti, doar EL, are voie sa comenteze, si mai ales el stie ce e mai bine pentru echipa, si mai ales este a lui si nu va pleca nici daca ajunge in C, ca sa citez niste declaratii d-ale lui.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Gloria Bistriţa - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 17 Mar 2010, 22:48

Daca DOAMNE FERESTE picam, parca-l si vad pe [miti] cum zice ca asta e un pas normal in crearea de performanta. Ca vrea ca jucatorii tineri s-o ia de jos, de la Liga II spre Liga I, ca sa se caleasca in tainele fotbalului.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: Gloria Bistriţa - Universitatea Craiova

Mesaj de blue_titan » 17 Mar 2010, 22:50

chiar de la liga a III a ca la FM2010:)

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: Gloria Bistriţa - Universitatea Craiova

Mesaj de David » 17 Mar 2010, 22:52

DarkComy scrie:Daca DOAMNE FERESTE picam, parca-l si vad pe [miti] cum zice ca asta e un pas normal in crearea de performanta. Ca vrea ca jucatorii tineri s-o ia de jos, de la Liga II spre Liga I, ca sa se caleasca in tainele fotbalului.
pana la urma cred ca se gaseste unu' care sa-i dea-n cap... :o:

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Gloria Bistriţa - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 17 Mar 2010, 22:52

blue_titan scrie:chiar de la liga a III a ca la FM2010:)
Lasa ca si in Liga a III suntem repetenti (breliantii de la Primavera stie de ce)
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Gloria Bistriţa - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 17 Mar 2010, 22:54

David scrie:
DarkComy scrie:Daca DOAMNE FERESTE picam, parca-l si vad pe [miti] cum zice ca asta e un pas normal in crearea de performanta. Ca vrea ca jucatorii tineri s-o ia de jos, de la Liga II spre Liga I, ca sa se caleasca in tainele fotbalului.
pana la urma cred ca se gaseste unu' care sa-i dea-n cap... :o:
Noi nu am fost in stare sa iesim in strada pentru echipa noastra si crezi ca o sa fie vreunu care sa ne "scape" de Mititelu?

[miti] e ca Mesterul Manole :o:
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
ionut_u48
suporter
suporter
Mesaje: 994
Membru din: 25 Noi 2009, 22:29

Re: Gloria Bistriţa - Universitatea Craiova

Mesaj de ionut_u48 » 17 Mar 2010, 22:56

David scrie:
DarkComy scrie:Daca DOAMNE FERESTE picam, parca-l si vad pe [miti] cum zice ca asta e un pas normal in crearea de performanta. Ca vrea ca jucatorii tineri s-o ia de jos, de la Liga II spre Liga I, ca sa se caleasca in tainele fotbalului.
pana la urma cred ca se gaseste unu' care sa-i dea-n cap... :o:
facem o cheta si platim un criminal sa l omoare :)) usteag :bad:

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: Gloria Bistriţa - Universitatea Craiova

Mesaj de David » 17 Mar 2010, 22:57

ionut_u48 scrie:
David scrie:
DarkComy scrie:Daca DOAMNE FERESTE picam, parca-l si vad pe [miti] cum zice ca asta e un pas normal in crearea de performanta. Ca vrea ca jucatorii tineri s-o ia de jos, de la Liga II spre Liga I, ca sa se caleasca in tainele fotbalului.
pana la urma cred ca se gaseste unu' care sa-i dea-n cap... :o:
facem o cheta si platim un criminal sa l omoare :)) usteag :bad:
un albanez... :eek:

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Gloria Bistriţa - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 17 Mar 2010, 22:59

David scrie:
ionut_u48 scrie:
David scrie: pana la urma cred ca se gaseste unu' care sa-i dea-n cap... :o:
facem o cheta si platim un criminal sa l omoare :)) usteag :bad:
un albanez... :eek:
:laughing: :laughing: cunosc eu unu :)(
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
ionut_u48
suporter
suporter
Mesaje: 994
Membru din: 25 Noi 2009, 22:29

Re: Gloria Bistriţa - Universitatea Craiova

Mesaj de ionut_u48 » 17 Mar 2010, 23:01

[quote="David"
David scrie:
DarkComy scrie:Daca DOAMNE FERESTE picam, parca-l si vad pe [miti] cum zice ca asta e un pas normal in crearea de performanta. Ca vrea ca jucatorii tineri s-o ia de jos, de la Liga II spre Liga I, ca sa se caleasca in tainele fotbalului.
pana la urma cred ca se gaseste unu' care sa-i dea-n cap... :o:
facem o cheta si platim un criminal sa l omoare :)) usteag :bad
un albanez... :eek:[/quote]
albanez nu se poate ca tre` sa fie din gasca lu becali si ala nu vrea sa noara mititelu ca pierde 6 puncte pe an shit

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Gloria Bistriţa - Universitatea Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 17 Mar 2010, 23:05

ce albanezi, ce bani stransi... il ducem la biserica si-l punem sa jure ca tot ce-a zis el in astia 5 ani a fost adevarat. sa vezi ce crapa.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: Gloria Bistriţa - Universitatea Craiova

Mesaj de blue_titan » 17 Mar 2010, 23:10

stuparu_alexandru scrie:ce albanezi, ce bani stransi... il ducem la biserica si-l punem sa jure ca tot ce-a zis el in astia 5 ani a fost adevarat. sa vezi ce crapa.
nu-l mai primeste nici preotul la biserica...

rhadookoo
suporter
suporter
Mesaje: 706
Membru din: 29 Oct 2008, 23:46

Re: Gloria Bistriţa - Universitatea Craiova

Mesaj de rhadookoo » 17 Mar 2010, 23:52

ionut_u48 scrie:
David scrie:http://craiova.prosport.ro/fotbal-inter ... et-5754733
Mititelu sare la gâtul lui Wotte! "A pregătit prost meciul! Şumudică a fost mai isteţ"
Adrian Mititelu a declarat miercuri, după înfrângerea din partida cu Gloria Bistriţa, scor 1-2, că formaţia sa a jucat lamentabil, precizând că partida a fost prost pregătită de tehnicianul Mark Wotte.

"Sunt în stare de şoc, nu pot să-mi revin. Am început meciul bine, am avut 1-0 după trei minute, după care, fără să-mi pot explica, echipa a căzut. Am fost lamentabili, am jucat prost, partida a fost prost pregătită. Şumudică a fost mult mai isteţ ca noi toţi, nu numai ca Wotte. Nu pot spune că a greşit Wotte în acest meci, dar nici nu a fost prea inspirat. Nici la tactică, nici la schimbări. Nu mai putem invoca ghinionul sau arbitrajul. Probabil că golul marcat repede i-a făcut deja pe unii câştigători. Au trecut deja cinci etape din acest retur de campionat, iar noi avem doar trei puncte. Nu-mi vine să cred", a spus Mititelu pentru TV Oltenia

Oficialul oltean a precizat că, de acum înainte, toate meciurile din campionat vor fi adevărate finale pentru Universitatea:

"Am cheltuit circa cinci milioane în acest an ca să mă bat la retrogradare. Nu am dat drumul la anumiţi jucători ca să facem performanţă, iar noi suntem unde suntem. A plecat Dorel Stoica cu 500.000 de dolari salariu şi Şoavă cu 350.000, în rest nimeni dintre jucătorii importanţi. De exemplu, Wotte m-a costat mult, poate este printre cei mai bine plătiţi antrenori. Azi nu a fost un duş rece, a fost o adevărată inundaţie. Vine un meci foarte important acum cu Poli Iaşi, de fapt toate meciurile vor fi adevărate finale. Nici nu mă gândesc să nu câştigăm, îmi vine deja rău când mă gândesc la acest meci".
5 milioane asta pe cine morti ma sii crede ca pacaleste ?
l a dat afara pe napoli si niste jucatori foarte importanti si nu a adus NIMIC
daca mai sta asta 2 ani la craiova o sa avem soarta lu progresul :o:
La 5 milioane de lei vechi se referea, cheltuite pe protocolul ce consta in ciorbele lui rosca la perinita, ca nu poate sa stea la tratative pe stomacul gol.

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Re: Gloria Bistriţa - Universitatea Craiova

Mesaj de blue_lions » 18 Mar 2010, 00:48

Deci ca sa dai vina pe Wotte, ori esti i m b e c i l ori prost. Pe cine sa bage Wotte? Trebuia sa vina cu jucatori din Olanda si nu stiu eu? A gasit un lot numeros, dar fara rezerve pe unele posturi. NU AVEM fundas dreapta, iar in stanga Balace n-a mai jucat de un an si Busu cade din picioare. Ce sa faca Wotte?

Mititelu e bolnav mintal, trebuie dus de urgenta la poiana mare, poate-l mai scapa aia...

Eu zic in loc de protest, sa-i facem o scrisoare lui Porumboiu ca sa preia echipa. SI ala e nebun dar macar are bani :hai
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

Închis