Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Câte puncte obţinem în Giuleşti ?

Poll ended at 27 Mar 2010, 19:44

3
14
32%
1
11
25%
0
19
43%
 
Total votes: 44

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de nr.zece » 28 Mar 2010, 01:20

lasa tav ca altadata aveam 10 ocazii si luam 1 gol aiurea si pierdeam tot, sau mai rau ne faceau altii cu arbitrii de plangeam ca fraierii
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

ozzy

Re: Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de ozzy » 28 Mar 2010, 01:24

dxtr009 scrie:propun un filtru
sa scrie aici doar cei cu simtul ridicolului, conectati la gaze, iq peste 15 si care pot emite o unda de inteligenta sau mkr ceva mai bun decat o ragaiala cu aroma de sarmalutze
Deci daca mi-l interzic astia pe Pacala in urma maretei tale idei, ai incurcat-o.

Bogho
suporter
suporter
Mesaje: 992
Membru din: 25 Aug 2004, 22:20

Re: Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de Bogho » 28 Mar 2010, 01:26

entuziasm cam mare pentru o victorie nu foarte convingatoare. in ritmul asta, daca luam 3 puncte si cu timisorenii, ne vedem jucat in cupele europene
-

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 28 Mar 2010, 01:34

1 punct era previzibil de prin min 70. 3 puncte sint de vis. ce rezolvam cind anul trecut jucam de vis si pierdeam? aminteste-ti meciul cu buzau. lasa asa: pac, pac, 3 puncte. jucatori avem,nu avea cine sa i aseze. azi i-a asezat bine. wotte va mai face greseli, sint sigur, insa azi a fost inspirat in tot ce a facut.
Am zis!!

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de blixa » 28 Mar 2010, 01:37

manex scrie:1 punct era previzibil de prin min 70. 3 puncte sint de vis.

parca esti Marin Moraru cand a prin Monstrul. care punct previzibil, ca atunci venira aia peste noi, de ziceam ca nu scapam!
S-a rupt Brazda.

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de trabzonspor » 28 Mar 2010, 01:39

DarkComy scrie:
nr.zece scrie:
David scrie:nu va mai certati ma...
la cat de fericit sunt acum si trabzonspor mi-e prieten ! :lol: :laughing: :)( :)( :lol:
stai linistit ca ala e prieten doar cu frigiderul
:laughing: :laughing: :laughing:


Adevarul doare :lol:
ba [oameni] [caracter] , ba as intelege sa va fie ciuda pe mine, ca mi`s frumusel, da si pe burta sa aveti boala ma ? lua`v`as micii la misto cand v`oi prinde pe la albota pe toti la un loc :cool: :eek:
u, a, viola!

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de whiteLion » 28 Mar 2010, 01:49

manex scrie:
Ruben Navarro scrie:O singura chestie m-a durut, lipsa de replica la tiganiile peluzei din Grant
merita ignorati. are vreun rost sa le raspunzi? noi le zicem lor...ei noua....daca eram acasa era altceva.
am uitat de dilevsky. foarte bun jucator. confirma meci de meci.
arbitrul...geniala poza aia. e poza de premiu. spune tot. a arbitrat infect. se vedea ca a fost trimis cu tema: cit mai multe lovituri in preajma careului nostru. tusierul de pe partea noastra, in schimb, a fost super ok. l-am injurat nitel la inceput si si-a revenit. :)( .
ce m-a surprins a fost piturca. a cistigat cam toate duelurile aeriene, i-a facut pe aia in viteza :o , daca era costea ii facea muci pe aparatorii aia. insa piti are un plus meciul asta. dina e bun, insa nu mi se pare ca alege cele mai bune solutii tot timpul. e un jucator care ne va lipsi cu poli.
Imagine
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

Avatar utilizator
LUTU
suporter
suporter
Mesaje: 988
Membru din: 16 Sep 2003, 18:48

Re: Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de LUTU » 28 Mar 2010, 02:16

asta e combinatia, sa dai gol in ultimul minut, daca se poate ala sa fie de prelungiri :)(

@Navaro
lasa tati ca am fost eu printre suedezi, si bineinteles l-am sustinut pe unu care zicea ca "ba, asta e la fel ca meciu cu Astra" pe altii care-l injurau pe constantin sau pe grigore, pe altii cu copos...
gangio s-a razbunat si pe o zburatoare care la incalzire il facea taranus, serie B etc

dina e f important la mijloc, recupereaza tot... spase se stie meserie, dar cel mai bun azi a fost de departe Iliev, nu mai trece nicio minge pe sus... barboianu e haotic, a gresit de 2 ori destul de grav cu plasamentul, dar in timp sper sa nu mai faca gafe ca e de-al nostru.
daca batem pe timisoara wotte are valoare, daca nu... ma mai abtin

Frumos in Giulesti, v-am zis sa veniti si voi :lol:
ROMANI PRIN NASTERE,
OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

Avatar utilizator
bogdy_ucv
membru
membru
Mesaje: 264
Membru din: 28 Iul 2007, 00:30

Re: Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de bogdy_ucv » 28 Mar 2010, 04:59

Cea mai fericita zi a mea pe 2010...m-am jurat zau :)) :-D
mititelu lasa-ne ....ca tu bagi echipa-n C

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de _T@V_ » 28 Mar 2010, 11:06

Blondule, ai avut dreptate boerule. My bad.

Revenind la meci, cred ca Trica nu-si mai revine. Mi se pare asa de aerian, doar prin rautate se impune. Nu aduce pic de viziune, pic de siguranta echipei. Din contra, obtinand faulturi pentru adversari pe final, ne pune constant echipa sub presiune pe final de meci pentru heirupurile atat de bine practicate in fotbalul romanesc.
Piturca nu-l vad prea curand sa dea gol pentru noi. E bun doar pentru "bataie". Omul se agata de adversari si obtine lovituri libere. Atat. Mai bine baga un Gogosoiu sau Craciun. Mai multe sperante ai de la niste copii decat de la Piturca.

Cred ca accidentarea Cioarei ne da cel mai bun alibi: renuntam complet la constructia la care oricum eram mult deficitari, si ne aparam si noi cu toata echipa (mai putin Mihai Costea care ma scoate din sarite). Si la bufa bufa, ne pricepem si noi la fel de bine ca si altii.

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de 1948 » 28 Mar 2010, 11:17

dap e cam aerian si nu se vede deloc in joc dupa ce intra...eram croit sa sciu aseara de el
da cand am vazut ca a dat pasa de gol - ce naiba sa mai zici

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de 1948 » 28 Mar 2010, 11:33


veteranu
senior
senior
Mesaje: 406
Membru din: 19 Apr 2006, 10:07

Re: Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de veteranu » 28 Mar 2010, 12:06

Am fost multi olteni in tribuna printre raspidisti!

Felicitari baietilor!

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 28 Mar 2010, 12:30

ba esti nebun ?! ciocan la oaspeti ... :))))) :lol: :lol: :lol:
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de PocoLoco » 28 Mar 2010, 12:45

whiteLion scrie:
manex scrie:
Ruben Navarro scrie:O singura chestie m-a durut, lipsa de replica la tiganiile peluzei din Grant
merita ignorati. are vreun rost sa le raspunzi? noi le zicem lor...ei noua....daca eram acasa era altceva.
am uitat de dilevsky. foarte bun jucator. confirma meci de meci.
arbitrul...geniala poza aia. e poza de premiu. spune tot. a arbitrat infect. se vedea ca a fost trimis cu tema: cit mai multe lovituri in preajma careului nostru. tusierul de pe partea noastra, in schimb, a fost super ok. l-am injurat nitel la inceput si si-a revenit. :)( .
ce m-a surprins a fost piturca. a cistigat cam toate duelurile aeriene, i-a facut pe aia in viteza :o , daca era costea ii facea muci pe aparatorii aia. insa piti are un plus meciul asta. dina e bun, insa nu mi se pare ca alege cele mai bune solutii tot timpul. e un jucator care ne va lipsi cu poli.
Imagine
:laughing:

Închis