Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Moderator: grup_moderatori

Închis

Câte puncte obţinem cu Timişoara ?

Poll ended at 03 Apr 2010, 02:15

3
26
53%
1
10
20%
0
13
27%
 
Total votes: 49

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de trabzonspor » 04 Apr 2010, 17:50

blue_lions scrie:fundasii nu comunica cu Merlier
puteau ei sa comunice si referate stiintifice in domeniul fizicii nucleare... atat timp cat in apararea noastra singurul mai rasarit a fost iliev, era miracol sa fi scapat cu egalu... la fiecare faza fixa tremurau chilotii pe noi mai ceva ca strutu`n antarctica... aia aveau numai jucatori de 1.90, 1.85, la noi gaman, care e cel mai inalt, a fost dominat de nalabombe tot meciu...
u, a, viola!

lorenzaccio2
senior
senior
Mesaje: 407
Membru din: 14 Ian 2009, 14:53

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de lorenzaccio2 » 04 Apr 2010, 19:19

lorenzaccio2 scrie:Ma nu cumva am jucat in 10 ultimele 5-6 minute? Adica Ologu nu se accidentase cu 3 schimbari deja facute?
Imi raspund eu mie...
Chiar am fost in 10 la primirea golului, a dracu viata...

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de blixa » 04 Apr 2010, 19:20

una peste alta, Baghera era s-o rateze si p-aia de final, cu toata gafa lui Merlier. :))
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de David » 04 Apr 2010, 19:22

blixa scrie:una peste alta, Baghera era s-o rateze si p-aia de final, cu toata gafa lui Merlier. :))
si...asta e motiv de bucurie ? :o:

Avatar utilizator
UcV1948
junior
junior
Mesaje: 48
Membru din: 06 Dec 2009, 14:09

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de UcV1948 » 04 Apr 2010, 19:27

Oltenia scrie:
UcV1948 scrie:Nu prea am inteles initiativa celor din sezione( erau cam 20 de baieti la PN) care,la inceput au strigat m..e mititelu,apoi s;au certat intre ei,dupa care au intrat in conflict cu timisorenii...oricum pacat...

Din cele 30-40 de meciuri de acasa la care am fost in ultimii 3 ani niciodata nu s'a strigat 95%"He He HAI STIINTA"

Timisorenii ne'au predat o lectie ultra',cei drept cei din gemina nu sunt ultrasi..in fine:| ucv usteag
eu stiu ca n-au fost din sezione

pai cum sa nu fie daca stateau la nord si strigau " :-x mititelu"?
In fine nu am stat in partea aceea a stadionului...asa am crezut:p oricum nu erau din severiin,asta e cert




usteag usteag usteag
Mititelu Imagine Mititelu

Avatar utilizator
UcV1948
junior
junior
Mesaje: 48
Membru din: 06 Dec 2009, 14:09

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de UcV1948 » 04 Apr 2010, 19:32

trabzonspor scrie:
UcV1948 scrie:Timisorenii ne'au predat o lectie ultra',cei drept cei din gemina nu sunt ultrasi..in fine:| ucv usteag
esti din severin ? ca n`am inteles ce lectie ti`au predat timisorenii... ai facut gramatica banateana cu ei, ce te`au invatat ? mai bine l`ai suna pe sefu tau sa te lauzi ca ai fost pe "vulcanu" ala sa`l aclami, ca poate primesti si tu vreo prima de pasti :cool:
da' uitete la tine.tu nici macar nu te duci sa incurajezi echipa!
Si asta e adevaru' daca aia din sev sunt tarani si cand aia de la poli cantau aia ii fluierau...

PS: Lasa ironiile ca nu prea se prinde nimeni de ele(nu mai spune la nimeni:))) ).Stiu ca e o senzatie nasoala,suntem cu musca pe caciula.
Mititelu Imagine Mititelu

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de 1948 » 04 Apr 2010, 20:06

UcV1948 scrie:
Oltenia scrie:
UcV1948 scrie:Nu prea am inteles initiativa celor din sezione( erau cam 20 de baieti la PN) care,la inceput au strigat m..e mititelu,apoi s;au certat intre ei,dupa care au intrat in conflict cu timisorenii...oricum pacat...

Din cele 30-40 de meciuri de acasa la care am fost in ultimii 3 ani niciodata nu s'a strigat 95%"He He HAI STIINTA"

Timisorenii ne'au predat o lectie ultra',cei drept cei din gemina nu sunt ultrasi..in fine:| ucv usteag
eu stiu ca n-au fost din sezione

pai cum sa nu fie daca stateau la nord si strigau " :-x mititelu"?
In fine nu am stat in partea aceea a stadionului...asa am crezut:p oricum nu erau din severiin,asta e cert




usteag usteag usteag

dupa mintea ta oricine sta la nord la severin e din sezione ?

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de stuparu_alexandru » 04 Apr 2010, 21:04

daca despre noi se zice ca suntem suporteri cumparati, astia sigur sunt trimisi de cine trebuie
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de SLH » 04 Apr 2010, 21:06

Sezione Ultra' nu merge la meciurile echipei din severin

Avatar utilizator
UcV1948
junior
junior
Mesaje: 48
Membru din: 06 Dec 2009, 14:09

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de UcV1948 » 04 Apr 2010, 21:23

UcV1948 scrie:
Oltenia scrie:
UcV1948 scrie:Nu prea am inteles initiativa celor din sezione( erau cam 20 de baieti la PN) care,la inceput au strigat m..e mititelu,apoi s;au certat intre ei,dupa care au intrat in conflict cu timisorenii...oricum pacat...

Din cele 30-40 de meciuri de acasa la care am fost in ultimii 3 ani niciodata nu s'a strigat 95%"He He HAI STIINTA"

Timisorenii ne'au predat o lectie ultra',cei drept cei din gemina nu sunt ultrasi..in fine:| ucv usteag
eu stiu ca n-au fost din sezione

pai cum sa nu fie daca stateau la nord si strigau " :-x mititelu"?
In fine nu am stat in partea aceea a stadionului...asa am crezut:p oricum nu erau din severiin,asta e cert




usteag usteag usteag
Mititelu Imagine Mititelu

Avatar utilizator
ady1948
suporter
suporter
Mesaje: 813
Membru din: 04 Apr 2010, 21:17

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de ady1948 » 04 Apr 2010, 21:26

@UcV1948
au zis clar ca nu vor venii la niciun meci la severin :-D
" ACEASTA NU ESTE CRAIOVA NOASTRA ! "

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de Ovidiu* » 04 Apr 2010, 21:29

UcV1948 scrie:da' uitete la tine.tu nici macar nu te duci sa incurajezi echipa!
Si asta e adevaru' daca aia din sev sunt tarani si cand aia de la poli cantau aia ii fluierau...

PS: Lasa ironiile ca nu prea se prinde nimeni de ele(nu mai spune la nimeni:))) ).Stiu ca e o senzatie nasoala,suntem cu musca pe caciula.
Prietene, deschide ochii, nici voi nu incurajati echipa.La voi "sustinerea echipei" inseamna prezenta la stadion ca de incurajat, strigati de doua ori in meci Stiinta Stiinta si mai suflati din cand in cand in goarne.Asa ca las-o tu cu ironiile si pune mana si scrie si exprima-te corect ca ai cateva fraze pe care nu le-a inteles nimeni.Lasa-ne cu sustinutu' echipei ca pun pariu ca pe Oblemenco nu veneai de mai mult de 2 ori pe an.Ati vazut echipa-n oras la voi si acum veniti sa ne dati lectii...
Acum, lasa aerul de superioritate si nu ne mai intoxica si tu.Ati scos capul din curu lu Mititelu? La meci il aveati tare infipt cand il ovationati la scena deschisa.
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de blixa » 04 Apr 2010, 21:47

David scrie:
blixa scrie:una peste alta, Baghera era s-o rateze si p-aia de final, cu toata gafa lui Merlier. :))
si...asta e motiv de bucurie ? :o:

de ma, daca doua puncte si doua paranteze iese bucurie... eu ma distram de cat de slabi sunt astia de la Timisoara. ca era ditai poarta in fata si ala era sa rateze.

si-apoi cum sa nu te distrezi cand Little People Firtulescu dadea cu banatenii in tarana? s-a aruncat pe unu', cre'ca pe Alexa, cu totul peste picioarele aluia si l-a rasturnat pe urias. al dracu' Firtulescu. :lol:
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de DarkComy » 04 Apr 2010, 22:16

blixa scrie:
David scrie:
blixa scrie:una peste alta, Baghera era s-o rateze si p-aia de final, cu toata gafa lui Merlier. :))
si...asta e motiv de bucurie ? :o:

de ma, daca doua puncte si doua paranteze iese bucurie... eu ma distram de cat de slabi sunt astia de la Timisoara. ca era ditai poarta in fata si ala era sa rateze.

si-apoi cum sa nu te distrezi cand Little People Firtulescu dadea cu banatenii in tarana? s-a aruncat pe unu', cre'ca pe Alexa, cu totul peste picioarele aluia si l-a rasturnat pe urias. al dracu' Firtulescu. :lol:
Si pe tine te unge la suflet asta mic nu? :)( Micul Lutu
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de blixa » 04 Apr 2010, 22:23

hehe, Lutu era boem, prieten cu toata lumea. Asta e neinfricat ca piticu' ala din Stapanul Inelelor. Gimli.
S-a rupt Brazda.

Închis