FC Vaslui - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Câte puncte obţinem la Vaslui ?

Poll ended at 18 Apr 2010, 23:13

3
13
29%
1
10
22%
0
22
49%
 
Total votes: 45

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: FC Vaslui - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 21 Apr 2010, 20:26

GENIALA POZA ASTA!!! apld apld apld (jucatorii si cu Costy in spate cu fularul sus) ucv

Imagine
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
wb_lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 1226
Membru din: 28 Iul 2007, 17:25

Re: FC Vaslui - Universitatea Craiova

Mesaj de wb_lion » 21 Apr 2010, 20:32

Parerea mea , prea mult vorbiti despre chestia asta cu singurul suporter .
Ar trebui sa ne intristeze situatia , nu sa ajungem chiar sa ne mandrim cu asta . Poza de mai sus este groaznica !
Tot respectul pentru acel suporter , dar din pacate unde este galeria Universitatii ?

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Re: FC Vaslui - Universitatea Craiova

Mesaj de blue_lions » 21 Apr 2010, 20:38

wb_lion scrie:Parerea mea , prea mult vorbiti despre chestia asta cu singurul suporter .
Ar trebui sa ne intristeze situatia , nu sa ajungem chiar sa ne mandrim cu asta . Poza de mai sus este groaznica !
Tot respectul pentru acel suporter , dar din pacate unde este galeria Universitatii ?
exact :-(
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

Avatar utilizator
copaceljr
fanatic
fanatic
Mesaje: 1106
Membru din: 07 Apr 2009, 19:13

Re: FC Vaslui - Universitatea Craiova

Mesaj de copaceljr » 21 Apr 2010, 20:42

DarkComy scrie:GENIALA POZA ASTA!!! apld apld apld (jucatorii si cu Costy in spate cu fularul sus) ucv

Imagine
SUPERBA POZA!! Dar ma intristeaza totusi :mad: Nu credeam ca e posibil sa fie doar un fan...
Noi 40.000 la un meci, voi intr-un campionat.

costy87
junior
junior
Mesaje: 50
Membru din: 19 Sep 2007, 10:28

Re: FC Vaslui - Universitatea Craiova

Mesaj de costy87 » 21 Apr 2010, 20:53

Asa este baieti... chiar este trist ca acolo eram doar eu... Uitati-va la baieti! Merita ei doar un singur om in tribune?! Nu cred! Oricum ar juca, oriunde ar juca, oricine i-ar conduce, NOI TREBUIE SA FIM ALATURI DE EI, PENTRU CULORILE CARE LE POARTA, LA BINE SI LA GREU!!! Nici nu va puteti imagina cat poate face macar o mana de oameni la meciurile din deplasare! FORTZA UNIVERSITATEA CRAIOVA!!! LA BINE SI LA GREU ALATURI DE TINE!!!! I LOVE U UNIVERSITATEA CRAIOVA!!!

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: FC Vaslui - Universitatea Craiova

Mesaj de Ovidiu* » 21 Apr 2010, 21:49

wb_lion scrie: dar din pacate unde este galeria Universitatii ?
Ce conteaza unde e? Oricum sunt numai huligani, vanduti si suporteri neadevarati in ea...Cine are nevoie de 20-30 de derbedei in tribune? Oricum e vina lor ca echipa joaca la Severin si e in situatia in care e...
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

Avatar utilizator
copaceljr
fanatic
fanatic
Mesaje: 1106
Membru din: 07 Apr 2009, 19:13

Re: FC Vaslui - Universitatea Craiova

Mesaj de copaceljr » 21 Apr 2010, 22:03

Ovidiu* scrie:
wb_lion scrie: dar din pacate unde este galeria Universitatii ?
Ce conteaza unde e? Oricum sunt numai huligani, vanduti si suporteri neadevarati in ea...Cine are nevoie de 20-30 de derbedei in tribune? Oricum e vina lor ca echipa joaca la Severin si e in situatia in care e...
Si asa la Sud am inteles ca au mai ramas decat 20. :smoke:
Noi 40.000 la un meci, voi intr-un campionat.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9783
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: FC Vaslui - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 21 Apr 2010, 22:26

blue_lions scrie:
wb_lion scrie:Parerea mea , prea mult vorbiti despre chestia asta cu singurul suporter .
Ar trebui sa ne intristeze situatia , nu sa ajungem chiar sa ne mandrim cu asta . Poza de mai sus este groaznica !
Tot respectul pentru acel suporter , dar din pacate unde este galeria Universitatii ?
exact :-(
a atras atentia, asta se intimpla. daca nu era nimeni nu se spunea nimic. asa...a facut inconjurul tarii. e de gindit, e trist. eu sper ca exemplul lui costi sa ne puna pe toti pe ginduri.
Am zis!!

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: FC Vaslui - Universitatea Craiova

Mesaj de Ovidiu* » 22 Apr 2010, 00:00

manex scrie: e de gindit, e trist. eu sper ca exemplul lui costi sa ne puna pe toti pe ginduri.
De ce? Stiinta are tribune aproape pline la Severin...Sau, cum e? La Severin duc severinenii, in deplasari aratam cu degetul galeria ca nu se duce dupa echipa...
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

lorenzaccio2
senior
senior
Mesaje: 407
Membru din: 14 Ian 2009, 14:53

Re: FC Vaslui - Universitatea Craiova

Mesaj de lorenzaccio2 » 22 Apr 2010, 00:38

DarkComy scrie:GENIALA POZA ASTA!!! apld apld apld (jucatorii si cu Costy in spate cu fularul sus) ucv

Imagine
ceva nu e in regula, barboianu avea shoshoni portocalii in timpul meciului... Ahaaaaaaaaaa v-am prins falsificatorilor

Demolator
senior
senior
Mesaje: 385
Membru din: 04 Dec 2006, 21:00

Re: FC Vaslui - Universitatea Craiova

Mesaj de Demolator » 22 Apr 2010, 02:44

nu stiu in ce masura putem invinui galeria pentru mutarea echipei... mie mi se pare normal ca dupa ce un conducator se :bad: pe sperantele si asteptarile tale din ultimii ani sa te simti revoltat si sa protestezi impotriva sa... sa nu uitam ca injuraturile impotriva lui mititelu erau urmate de multe ori de cantecele obisnuite, atat acasa, cat si in deplasari (e adevarat, in numar mai mic)
doar universitatea!

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: FC Vaslui - Universitatea Craiova

Mesaj de Ovidiu* » 22 Apr 2010, 02:53

Daca cu mine vorbesti, eram ironic... :)-
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: FC Vaslui - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 22 Apr 2010, 02:55

Ovidiu* scrie:Daca cu mine vorbesti, eram ironic... :)-
culca-te ba!!! :)(
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Demolator
senior
senior
Mesaje: 385
Membru din: 04 Dec 2006, 21:00

Re: FC Vaslui - Universitatea Craiova

Mesaj de Demolator » 22 Apr 2010, 02:59

Ovidiu* scrie:Daca cu mine vorbesti, eram ironic... :)-
da... ma prind cam greu :lol:
doar universitatea!

suporter1948
junior
junior
Mesaje: 50
Membru din: 30 Apr 2007, 00:54

Re: FC Vaslui - Universitatea Craiova

Mesaj de suporter1948 » 22 Apr 2010, 03:01

Pe zi ce trece situatia noastra seamana cu cea care a fost la ploiestu cu petrolul. La ei a fost bercea, parca, cel care a mutat echipa din oras, ba chiar a interzis celor cu buletine de ploiesti sa vina la meciuri, in vreme de la noi e mititelu, dar deocamdata echipa este doar mutata la severin.

Diferenta este ca la noi nu se intrevede niciun viitor cu acest animal in frunte, in vreme ce la ei, s-a reusit crearea unei noi echipe care a ajuns in B si care cred ca si-au luat si palmaresul inapoi. La un moment dat in div B cele 2 echipe chiar s-au intalnit si invingatoare a iesit "echipa suporterilor".

Bineinteles acum echipa lor e sustinuta si de primarie, lucru care la noi este cam greu de realizat.
:-x [miti]

Închis