FC Vaslui - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Câte puncte obţinem la Vaslui ?

Poll ended at 18 Apr 2010, 23:13

3
13
29%
1
10
22%
0
22
49%
 
Total votes: 45

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Re: FC Vaslui - Universitatea Craiova

Mesaj de omaciu » 22 Apr 2010, 16:53

Mai terminati mai, cum joaca un jucator prost sariti imediat pe el. Are si el un moment mai prost, toti jucatorii au. A zis si Wotte k principalul motiv a fost k M.Costea este intr-o forma mai proasta si apoi ca Alex Piturca e mai bun la duelurile aeriene. Foarte bine k sta Mihai pe banca, o face meritat...dar sa zici mai intai k e fenomenal, k e mai tare k florin si pe urma k e praf cand are cateva meciuri mai proaste (exact cum fac multi) e o mare prostie. Isi revine el...ati uitat poate k si Florin a avut meciuri foarte slabe, chiar un tur de campionat...

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: FC Vaslui - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 22 Apr 2010, 17:19

costy87 scrie: Uite că o întîmplare ne-a trezit la realitate şi departamentul de marketing al clubului va trebui să gîndească rapid o strategie care să-i apropie pe toţi cei care au tatuat în suflet sigla Universităţii, să-i apropie şi să le pună la dispoziţie toate materialele de care au nevoie, astfel încît, oricît de departe ar fi, să nu se simtă ca ultimii mohicani părăsiţi!
deci avem si departament de marketing. :)- :)- :)- :)-
Am zis!!

Avatar utilizator
robert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1099
Membru din: 11 Mai 2009, 18:37

Re: FC Vaslui - Universitatea Craiova

Mesaj de robert » 22 Apr 2010, 17:33

DarkComy scrie:
copaceljr scrie:
DarkComy scrie:Imagine
Geniala poza asta :laughing:
Trica mai avea putin si il si plesnea. Din cate vad se abtinea cu greu, asa face cand e nervos, tine mainile la spate ca sa nu ii scape un pumn in freza.
Papura parca vb cu Trica si ii zice: Hooo ba, sa nu-l lovesti ca filmeaza astia. :laughing:
:up: :laughing:

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: FC Vaslui - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 22 Apr 2010, 17:41

manex scrie:
costy87 scrie: Uite că o întîmplare ne-a trezit la realitate şi departamentul de marketing al clubului va trebui să gîndească rapid o strategie care să-i apropie pe toţi cei care au tatuat în suflet sigla Universităţii, să-i apropie şi să le pună la dispoziţie toate materialele de care au nevoie, astfel încît, oricît de departe ar fi, să nu se simtă ca ultimii mohicani părăsiţi!
deci avem si departament de marketing. :)- :)- :)- :)-
Am auzit si eu un zvon, ca de acest departament s-ar ocupa un om cu foarte multa experienta. Parca Lucian Mitu il cheama.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

d`ampezzo

Re: FC Vaslui - Universitatea Craiova

Mesaj de d`ampezzo » 22 Apr 2010, 19:17

Mai da-i in :bad: de :bad: si pe costea si pe mititelu
Nu joaca un meci si ia foc, taranii :bad: :bad: :bad: habar nu au ce inseamna sa faci performanta
La ce sa joace Costea daca nu intra in schema de joc pentru meciul ala, nu moare un meci pe bara, Daca creste Craciun peste el si o sa faca ghetele ce-o sa mai zica. De ce sa-l dai afara pe Piturca cand iti da gol.
Boovenilor lasa-ti antrenorul sa-si faca treaba, ca daia il platesti ... :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad:
Mititelu ala in loc sa-i pupe picioarele lu Wotte sau Piturca ca ii aduce puncte, el il vrea pe Costea in teren si echipa in B, inapt mintal

DoRyN

Re: FC Vaslui - Universitatea Craiova

Mesaj de DoRyN » 22 Apr 2010, 19:55

DarkComy scrie:Am auzit si eu un zvon, ca de acest departament s-ar ocupa un om cu foarte multa experienta. Parca Lucian Mitu il cheama.
Mi se pare ca acum e vicepresedinte.

Avatar utilizator
copaceljr
fanatic
fanatic
Mesaje: 1106
Membru din: 07 Apr 2009, 19:13

Re: FC Vaslui - Universitatea Craiova

Mesaj de copaceljr » 22 Apr 2010, 19:57

DoRyN scrie:
DarkComy scrie:Am auzit si eu un zvon, ca de acest departament s-ar ocupa un om cu foarte multa experienta. Parca Lucian Mitu il cheama.
Mi se pare ca acum e vicepresedinte.
Vicepresedinte e Joavina din cate stiu :-)
Noi 40.000 la un meci, voi intr-un campionat.

DoRyN

Re: FC Vaslui - Universitatea Craiova

Mesaj de DoRyN » 22 Apr 2010, 20:03

Mai puneti-va si voi la curent, Mitu e de mult timp vice :)

http://fcuniversitatea.ro/organigrama.php

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: FC Vaslui - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 22 Apr 2010, 20:23

DoRyN scrie:Mai puneti-va si voi la curent, Mitu e de mult timp vice :)

http://fcuniversitatea.ro/organigrama.php
Observ ca Slanilescu nu se mai regaseste in organigrama clubului. Probabil dupa trecerea Dunarii inot, s-a hotarat ca e timpul pentru o noua experienta...poate trece Amazonul inot.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

DoRyN

Re: FC Vaslui - Universitatea Craiova

Mesaj de DoRyN » 22 Apr 2010, 21:19

Parca il chema Slaninescu :)-

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: FC Vaslui - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 22 Apr 2010, 21:26

DoRyN scrie:Parca il chema Slaninescu :)-
E bine de stiut, ca sa stim ce bannere facem cand il va umili pe Phelps.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
copaceljr
fanatic
fanatic
Mesaje: 1106
Membru din: 07 Apr 2009, 19:13

Re: FC Vaslui - Universitatea Craiova

Mesaj de copaceljr » 22 Apr 2010, 23:19

Presedinte C.A. Sorin Joavină

Ma scuzati pt confuzie :)(
Noi 40.000 la un meci, voi intr-un campionat.

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Re: FC Vaslui - Universitatea Craiova

Mesaj de omaciu » 23 Apr 2010, 00:16

d`ampezzo scrie:Mai da-i in :bad: de :bad: si pe costea si pe mititelu
Nu joaca un meci si ia foc, taranii :bad: :bad: :bad: habar nu au ce inseamna sa faci performanta
La ce sa joace Costea daca nu intra in schema de joc pentru meciul ala, nu moare un meci pe bara, Daca creste Craciun peste el si o sa faca ghetele ce-o sa mai zica. De ce sa-l dai afara pe Piturca cand iti da gol.
Boovenilor lasa-ti antrenorul sa-si faca treaba, ca daia il platesti ... :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad:
Mititelu ala in loc sa-i pupe picioarele lu Wotte sau Piturca ca ii aduce puncte, el il vrea pe Costea in teren si echipa in B, inapt mintal
N-as baga mana-n foc k asta nu e tot o inventie ieftina marca GSP asa cum au facut de multe ori (exemplu recent Trica)...eu cred k multe le scot din burta k sa aiba ce sa zica comentatorii la meciuri. Oricum in acelas timp nu m-ar surprinde daca este adevarat. Daca este, sper sa-l pedepseasca Wotte pe masura pe Mihai.

Avatar utilizator
ady1948
suporter
suporter
Mesaje: 813
Membru din: 04 Apr 2010, 21:17

Re: FC Vaslui - Universitatea Craiova

Mesaj de ady1948 » 23 Apr 2010, 14:32

omaciu scrie:
d`ampezzo scrie:Mai da-i in :bad: de :bad: si pe costea si pe mititelu
Nu joaca un meci si ia foc, taranii :bad: :bad: :bad: habar nu au ce inseamna sa faci performanta
La ce sa joace Costea daca nu intra in schema de joc pentru meciul ala, nu moare un meci pe bara, Daca creste Craciun peste el si o sa faca ghetele ce-o sa mai zica. De ce sa-l dai afara pe Piturca cand iti da gol.
Boovenilor lasa-ti antrenorul sa-si faca treaba, ca daia il platesti ... :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad:
Mititelu ala in loc sa-i pupe picioarele lu Wotte sau Piturca ca ii aduce puncte, el il vrea pe Costea in teren si echipa in B, inapt mintal
N-as baga mana-n foc k asta nu e tot o inventie ieftina marca GSP asa cum au facut de multe ori (exemplu recent Trica)...eu cred k multe le scot din burta k sa aiba ce sa zica comentatorii la meciuri. Oricum in acelas timp nu m-ar surprinde daca este adevarat. Daca este, sper sa-l pedepseasca Wotte pe masura pe Mihai.
da cine e mihai asta de face ce vrea :-x ? :smoke: n'avem nevoie de di'ai ca [miti] in echipa
" ACEASTA NU ESTE CRAIOVA NOASTRA ! "

DoRyN

Re: FC Vaslui - Universitatea Craiova

Mesaj de DoRyN » 24 Apr 2010, 14:03

[gsptv]35652[/gsptv]

Închis