Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Câte puncte obţinem la Piatra Neamţ ?

Poll ended at 05 Mai 2010, 16:00

3
11
27%
1
6
15%
0
24
59%
 
Total votes: 41

Avatar utilizator
ady1948
suporter
suporter
Mesaje: 813
Membru din: 04 Apr 2010, 21:17

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de ady1948 » 05 Mai 2010, 19:04

copaceljr scrie:Picam in B
esti sigur ?
" ACEASTA NU ESTE CRAIOVA NOASTRA ! "

Avatar utilizator
copaceljr
fanatic
fanatic
Mesaje: 1106
Membru din: 07 Apr 2009, 19:13

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de copaceljr » 05 Mai 2010, 19:05

ady1948 scrie:
copaceljr scrie:Picam in B
esti sigur ?
in proportie de 80% :-) . Tu inca mai crezi in marea echipa de viitor a' lu [miti] ?
Noi 40.000 la un meci, voi intr-un campionat.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9783
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 05 Mai 2010, 19:06

stuparu_alexandru scrie:stiu ca nu imi este adresat mie mesajul acesta, dar trebuie sa-ti spun ca ai facut rost de un ignore.
las-o :eek: de treaba. pana cand ?!
asta e. as face si eu acelasi lucru, dar am bun simt sa ii ascult si pe altii, chiar daca nu sint de acord cu ei.nici eu nu suport sa vad oameni care se bucura ca picam. dar sa spui ca tu nu ai nici o vina..toti avem vina.si eu, si x si y. toti. pentru ca stam si nu facem nimic. e linste in craiova, nu? ia duceti-va peste miti, ca 1000 nu o sa va faca nimic. ati preferat sa stati in casa, sau sa ziceti "eu nu ma mai duc la meciuri". cind a fost de miting la primarie...nuu, kla miti..nuuu ca dau aia cu pietre. DAR, nu noi sintem principalii vinovati. daca vrei procente, avem undeva la 15-20%. vinovatul sta bine mersi in craiova si nu il ia nimeni la rost. asta reprosez eu oamenilor din craiova. linistea de 2 luni. dar deja e alta discutie. am mai zis-o si acum citeva zile: nu mai vreu sa aud la adresa mea: sclav, idolu nu stiu cui...daca sinteti in stare sa discutati normal, bine, daca nu, glume din astea faceti-le intre voi. voi raspunde cu aceeasi moneda si eu. desi ar trebui sa cedez.
Am zis!!

Avatar utilizator
ady1948
suporter
suporter
Mesaje: 813
Membru din: 04 Apr 2010, 21:17

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de ady1948 » 05 Mai 2010, 19:08

copaceljr scrie:
ady1948 scrie:
copaceljr scrie:Picam in B
esti sigur ?
in proportie de 80% :-) . Tu inca mai crezi in marea echipa de viitor a' lu [miti] ?
fratele meu, pana pleaca nenorocitu' asta eu vreau sa ne salvam!
poate scapam cum scapam,dar ce facem la anu cand craciun o sa aiba 19 ani jumate nu 18 ca acuma? o sa apara si paste pe la craiova si o sa zica miti"are 18 ani, la ce va asteptati"?


:-x lui!
" ACEASTA NU ESTE CRAIOVA NOASTRA ! "

sorin107

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 05 Mai 2010, 19:17

poate e offtopic, dar n-am mai cautat topicul de transferuri acum.

Amendat şi trimis la Craiova
Luni, Gueye Mansour a dezvăluit insultele cu tentă rasistă pe care le adresează fanii Timişoarei jucătorilor de culoare din echipă. Apoi, varianta senegalezului a fost confirmată de colegul său, Dare Nibombe. Ieri, a venit verdictul: Marian Iancu a decis să îl amendeze pe atacant pentru că a tulburat liniştea de la echipă! Neoficial, pentru că varianta pentru presă a patronului formaţiei viola spune că hotărârea este doar o posibilitate la care se gândeşte. Şi, tot neoficial, dar destul de sigur, africanul pleacă la vară şi şi-a găsit şi destinaţia: Universitatea Craiova

prosport.ro

ar fi fost bun asta inainte, cand juca. dar s-a rupt un an si-a stat pe bara, ce drq mai faci cu el? si oare vine el in b?

sorin107

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 05 Mai 2010, 19:20

ma uit pe recenzia de dupa meci si vad ca prepelita n-are galben, doar mihai costea, dina si barbu. cel putin pe prosport asa e. oare o fi vorbit idiotu' ala de cosmescu in punga, ca de obicei?

d`ampezzo

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de d`ampezzo » 05 Mai 2010, 19:22

Singura sansa e sa bati Steaua
Sa piarda tot International si sa piarda tot Pandurii

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de trabzonspor » 05 Mai 2010, 19:40

tin sa fiu foarte nenorocit in ziua asta, asa ca...
MI TI TELU, ADI MITITELU usteag :up: ucv steagucv [smile84] shit
u, a, viola!

iuli

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 05 Mai 2010, 19:49

eu m-am mai linistit si ma bucur ca sint departe de casa.
mi-am inchis telefoanele sa nu ma umileasca nimeni si de 3 ore ma gandesc cum e posibil sa te bata Ceahlaul in ultima secunda.
n-am gasit niciun raspuns,dar mi-am seama de faptul ca e mai bine sa nu-l aud sau vad pe zeu dupa meci.
Promit solemn ca daca nu vine un antrenor serios si miti ramane la conducerea clubului nu mai uit la meciuri si nu mai calc pe stadion in viata mea.
Am 32 ani si 2 copii de crescut,fotbalul m-a facut fericit cand il practicam si Craiova m-a distrus privindu-l.

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de jianu_max » 05 Mai 2010, 19:52

unde putem verifica daca a luat sau nu prepelita galben? nu apare in caseta meciului decat pe edirie.in livetext pe gsp nu apare nici pe prosport.eu imi amintesc clar ca a luat........ :-(
mititelu , [mori] [mori]
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de David » 05 Mai 2010, 19:53

daca apare pe editie inseamna ca a luat... :smoke:
* manex , ai pm... :-)

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 05 Mai 2010, 19:56

When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
stiinta4ever
suporter
suporter
Mesaje: 803
Membru din: 20 Mar 2009, 02:14

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de stiinta4ever » 05 Mai 2010, 20:42

sorin107 scrie:poate e offtopic, dar n-am mai cautat topicul de transferuri acum.

Amendat şi trimis la Craiova
Luni, Gueye Mansour a dezvăluit insultele cu tentă rasistă pe care le adresează fanii Timişoarei jucătorilor de culoare din echipă. Apoi, varianta senegalezului a fost confirmată de colegul său, Dare Nibombe. Ieri, a venit verdictul: Marian Iancu a decis să îl amendeze pe atacant pentru că a tulburat liniştea de la echipă! Neoficial, pentru că varianta pentru presă a patronului formaţiei viola spune că hotărârea este doar o posibilitate la care se gândeşte. Şi, tot neoficial, dar destul de sigur, africanul pleacă la vară şi şi-a găsit şi destinaţia: Universitatea Craiova

prosport.ro

ar fi fost bun asta inainte, cand juca. dar s-a rupt un an si-a stat pe bara, ce drq mai faci cu el? si oare vine el in b?
Ba vere ce-a ajuns clubul asta al nostru!!!!! Toti distrusii, amendatii si abandonatii care vin liberi de contract au ajuns sa aiba usa deschisa la noi(singura exceptie e Iliev...dar c'o floare....).
Am ragusit in [****] toti incercand sa-i explicam brutarului ca modelul jiji e o catastrofa dar n'ai cu cine...asta e foarte clar...
Boovene, pt.ultima oara .... treaba sta foarte simplu... antrenor bun cu carte de vizita si cu rezultate ... LASAT sa-si aleaga colaboratorii si sa-si faca lotul asigurandu-i bugetul de care are nevoie(ex. recente de la noi cluj, urziceni) si nu in cele din urma multa cenusa in capul ala sec si sa nu mai auzim de tine 2 ani de-aci incolo sau sa-ti mai vedem fata aia de retard....Daca nu poti pleaca'n mm si lasa pe altu' ca ne-ai adus pe toti cu nervii la pamant, ne-ai imbolnavit, o sa ne omori pe toti....NU TE MAI SUPORTAM!!!!
E prea tarziu oricum...ai reusit sa convingi pe toata lumea ca este imposibil ca cineva sa "colaboreze" cu tine si in plus mai esti si lefter....daca iubesti aceasta echipa asa cum pretinzi recunoaste public ca esti un looser si lasa pe altul pana nu e prea tarziu...JET!!!!!
Last edited by stiinta4ever on 05 Mai 2010, 21:46, edited 1 time in total.
There are two primary choices in life: to accept conditions as they exist, or accept the responsibility for changing them.

DoRyN

fazele din care au fost marcate golurile

Mesaj de DoRyN » 05 Mai 2010, 21:23

[youtube][/youtube]

costy87
junior
junior
Mesaje: 50
Membru din: 19 Sep 2007, 10:28

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de costy87 » 05 Mai 2010, 21:26

Am ajuns si eu de la meci... Sa ma [cenzurat] pe ea deplasare.... Dar am conceptia mea... Incurajez echipa si la bine si la greu, oriunde, oricum, oricand...!!! ce sa facem... parca suntem blestemati... ucv

Închis