Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Câte puncte obţinem la Piatra Neamţ ?

Poll ended at 05 Mai 2010, 16:00

3
11
27%
1
6
15%
0
24
59%
 
Total votes: 41

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de trabzonspor » 06 Mai 2010, 22:46

sorin107 scrie:nu ba, linisteste-te. eu chiar vorbeam serios, mi-a placut postul tau.
nici nu`s agitat... daca vrei un autograf, da`mi un pm cu mail sa ti`l trimit prin fax :cool:
u, a, viola!

sorin107

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 06 Mai 2010, 22:52

trabzonspor scrie:
sorin107 scrie:nu ba, linisteste-te. eu chiar vorbeam serios, mi-a placut postul tau.
nici nu`s agitat... daca vrei un autograf, da`mi un pm cu mail sa ti`l trimit prin fax :cool:

hai hai nu te-ncrede :)(

Avatar utilizator
copaceljr
fanatic
fanatic
Mesaje: 1106
Membru din: 07 Apr 2009, 19:13

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de copaceljr » 06 Mai 2010, 22:54

sorin107 scrie:
trabzonspor scrie:
sorin107 scrie:nu ba, linisteste-te. eu chiar vorbeam serios, mi-a placut postul tau.
nici nu`s agitat... daca vrei un autograf, da`mi un pm cu mail sa ti`l trimit prin fax :cool:

hai hai nu te-ncrede :)(
:laughing: :laughing:
Noi 40.000 la un meci, voi intr-un campionat.

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de nr.zece » 06 Mai 2010, 23:20

sorin107 scrie:
trabzonspor scrie:
sorin107 scrie:bravo ba meseriasule! :hai si eu care credeam ca mai mult de caterinca nu poti ;)
problems mosule?
nu ba, linisteste-te. eu chiar vorbeam serios, mi-a placut postul tau.
ia-l usor ca e sensibil grasutu
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de trabzonspor » 07 Mai 2010, 00:37

nr.zece scrie:ia-l usor ca e sensibil grasutu
manelistule
u, a, viola!

costy87
junior
junior
Mesaje: 50
Membru din: 19 Sep 2007, 10:28

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de costy87 » 07 Mai 2010, 09:01

trabzonspor scrie:
costy87 scrie:suporterii care comenteaza aici... tot timpul au injurat jucatorii pe stadion,in loc sa-i incurajeze... noi cantam, ii incurajam...si ei ii injurau... si mai aveau pretentia sa vina jucatorii sa-i salute la finalul meciului... ucv
pretene vezi ca ti s`a urcat vedetismu la cap... ai inceput sa emiti pareri doctorande despre suporteri ? te`oi crede si vreun lider acuma ? vezi`ti de moldova ta si de conceptia ta despre incurajat echipa si lasa`i pe altii, ca nu suntem toti robotei ca pe vremea lu nea nicu. mediocritatea nu se incurajeaza, se taxeaza ! daca vrei sa extrapolez la un nivel mai mare, cu mediocritatea, stefan al` mic abia a reusit sa tina de moldova, pe cand Mihai Viteazu (olteneste gandind) a luat toate cele 3 tari romane... intelegi tu ideea de baza ? daca se multumea cu putin, era ca stefan cel mare o: la fel si aici, te multumesti cu putin, ajungi in b, c, d, ca uta, u cluj si altii... invata sa ai pretentii :cool:
Despre ce fel de vedetism am dat eu dovada in acest mesaj? Mesajul era pentru faza ca s-a injurat la meci... jucatorii in situatia asta in care suntem nu au nevoie de asa ceva, ci de incurajare...cu ce il motivezi tu injurandu-l? Daca vrei sa injuri, injura-l tata, pe [miti] toata vara ca sa-ti cumpere jucatori daca nu-ti convine echipa... :-) Asa ca mai gandeste-te...! despre faza cu liderul, nici nu e vorba de asa ceva... :hmm Si ce treaba au Stefan si Mihai in toata chestia asta?Nici tu si nici eu nu am trait acum 5-600 de ani ca sa stim ce s-a intamplat acolo... Sau crezi ca noi suporterii moldoveni ai Stiintei nu ne dorim mai mult?! Altceva ce sa spui... :o Toti ne dorim mai mult...In momentele astea nu mai ai ce sa faci... decat sa-i incurajezi pe jucatorii care sunt,sa le redam increderea in ei, si sa avem parte de noroc sa ramanem in primul esalon... Injuraturile alta data!!!

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de nr.zece » 07 Mai 2010, 10:34

trabzonspor scrie:
nr.zece scrie:ia-l usor ca e sensibil grasutu
manelistule
ultima data cand ne-am vazut erai tare mandru de geaca ta alba DG si de faptul ca stateai langa miti :-x
care e manelistul dintre noi
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
Doomsday
suporter
suporter
Mesaje: 795
Membru din: 05 Sep 2009, 13:17

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de Doomsday » 07 Mai 2010, 17:24

nr.zece scrie:
trabzonspor scrie:
nr.zece scrie:ia-l usor ca e sensibil grasutu
manelistule
ultima data cand ne-am vazut erai tare mandru de geaca ta alba DG si de faptul ca stateai langa miti :-x
care e manelistul dintre noi
[miti] nr. 1

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de trabzonspor » 08 Mai 2010, 01:39

costy87 scrie:Despre ce fel de vedetism am dat eu dovada in acest mesaj? Mesajul era pentru faza ca s-a injurat la meci... jucatorii in situatia asta in care suntem nu au nevoie de asa ceva, ci de incurajare...cu ce il motivezi tu injurandu-l? Daca vrei sa injuri, injura-l tata, pe [miti] toata vara ca sa-ti cumpere jucatori daca nu-ti convine echipa... :-) Asa ca mai gandeste-te...! despre faza cu liderul, nici nu e vorba de asa ceva... :hmm Si ce treaba au Stefan si Mihai in toata chestia asta?Nici tu si nici eu nu am trait acum 5-600 de ani ca sa stim ce s-a intamplat acolo... Sau crezi ca noi suporterii moldoveni ai Stiintei nu ne dorim mai mult?! Altceva ce sa spui... :o Toti ne dorim mai mult...In momentele astea nu mai ai ce sa faci... decat sa-i incurajezi pe jucatorii care sunt,sa le redam increderea in ei, si sa avem parte de noroc sa ramanem in primul esalon... Injuraturile alta data!!!
pai uite vedetismu... de unde si pana unde stii tu ca nu au nevoie de asa ceva? da tu de fapt cine esti, sefu nostru sa ne spui ce putem face si ce nu ? :cool: a, daca ziceai "io cred ca n`ar trebui injurati dar asta e doar parerea mea" da... nicio problema, dar scuteste`ma pretene de conceptia ta despre ce tre` sa faca suporterii, chiar nu ma intereseaza si sunt singur ca nu doar pe mine... cat despre mihaitza si stefanitza, care se jucau in poienitza, e vorba de o comparatie, stii ce`i aia ? sau nu faci la facultate asa ceva ? :cool: io zic sa mai astepti sa scrie astia prin prosport vreun articol despre tine sa mai ai cu ce sa ne scoti ochii, pana atunci :)- scuti ca ne plicti o:
u, a, viola!

costy87
junior
junior
Mesaje: 50
Membru din: 19 Sep 2007, 10:28

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de costy87 » 08 Mai 2010, 05:40

pt trabzon: In primul mesaj ( acel mesaj la care mi-ai raspuns tu foarte viteaz) nu ti-am spus eu sa aplauzi jucatorii in loc sa-i injuri... a fost doar o constatare referitor la ceea ce s-a intamplat la peluza in meciul respectiv. Iar daca nu ai fost la meci, mai bine nu te-ai mai baga in seama...poate nu stii despre ce vorbesc... Oricum... E clar... nu trebuie sa ma cobor la nivelul tau... Vrei sa fii bagat in seama...iar eu nu am de gand sa mai fac asta... Multa sanatate! ucv P.S. Pana la urma, iubim aceleasi culori si aceeasi echipa ( cred) si nu am de gand sa ma cert cu tine...!!! Fortza Stiinta!!! ucv usteag ucv usteag ucv usteag

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de trabzonspor » 08 Mai 2010, 10:13

costy87 scrie:Iar daca nu ai fost la meci, mai bine nu te-ai mai baga in seama...poate nu stii despre ce vorbesc... Oricum... E clar... nu trebuie sa ma cobor la nivelul tau... Vrei sa fii bagat in seama...
fie vorba intre noi, daca ar fi sa`mi adun toate meciurile la care am fost, din deplasare si de acas... pai nu stii sa numeri pan` la cate`mi ies o: cand io am inceput sa ma duc in peluza la meciuri tu nici abecedaru nu`l invatasei... asa ca las`o p`asta cu bagatu`n seama ca habar n`ai despre ce vorbesti... tu ai facut o amarata de deplasare in care ai iesit in evidenta doar pt ca ai fost... singur :cool: cand vine vorba de peluza cre`ca`s putini care`si permit sa`mi zica mie ca "nu stiu cum sta treaba" iar tu ai fi printre ultimii oameni sa`ti dai cu parerea despre suporteri in general si cu atat mai mult despre cei din peluza (mi`ajunge manex)... pricepi tu ideea ? :)- io nu ma cert cu tine pt simplul motiv ca tu nu existi si sincer sa fiu sunt deranjat de bagarea ta in seama perpetua (in caz ca n`ai observat, deja`i avem pe forum pe david si pe ionut48). asa ca ce`ar fi sa ma scutesti de opiniile tale pertinente de miez aflat in treaba, a ? :cool:
u, a, viola!

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de Copacul » 08 Mai 2010, 11:10

pot sa te ating? :)-
C O P A C U LImagine

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de omaciu » 08 Mai 2010, 16:53

trabzonspor scrie:
costy87 scrie:Iar daca nu ai fost la meci, mai bine nu te-ai mai baga in seama...poate nu stii despre ce vorbesc... Oricum... E clar... nu trebuie sa ma cobor la nivelul tau... Vrei sa fii bagat in seama...
fie vorba intre noi, daca ar fi sa`mi adun toate meciurile la care am fost, din deplasare si de acas... pai nu stii sa numeri pan` la cate`mi ies o: cand io am inceput sa ma duc in peluza la meciuri tu nici abecedaru nu`l invatasei... asa ca las`o p`asta cu bagatu`n seama ca habar n`ai despre ce vorbesti... tu ai facut o amarata de deplasare in care ai iesit in evidenta doar pt ca ai fost... singur :cool: cand vine vorba de peluza cre`ca`s putini care`si permit sa`mi zica mie ca "nu stiu cum sta treaba" iar tu ai fi printre ultimii oameni sa`ti dai cu parerea despre suporteri in general si cu atat mai mult despre cei din peluza (mi`ajunge manex)... pricepi tu ideea ? :)- io nu ma cert cu tine pt simplul motiv ca tu nu existi si sincer sa fiu sunt deranjat de bagarea ta in seama perpetua (in caz ca n`ai observat, deja`i avem pe forum pe david si pe ionut48). asa ca ce`ar fi sa ma scutesti de opiniile tale pertinente de miez aflat in treaba, a ? :cool:
Parca il aud pe [miti] vorbind despre paine sau management..."eu sunt cel mai bun manager, cine isi permite sa-mi dea mie sfaturi..." ...Man just shut your pie hole. Esti penibil.

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de trabzonspor » 08 Mai 2010, 22:00

omaciu scrie:Parca il aud pe [miti] vorbind despre paine sau management..."eu sunt cel mai bun manager, cine isi permite sa-mi dea mie sfaturi..." ...Man just shut your pie hole. Esti penibil.
ba... ma`ta e penibila ma
u, a, viola!

Avatar utilizator
EllaU.C.V
junior
junior
Mesaje: 17
Membru din: 07 Mai 2010, 18:31

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de EllaU.C.V » 08 Mai 2010, 22:14

Sincer eu cred ca arbitrii au distrus echipa...Ma **** p`ei de arbitri!! :o: :o:
Imagine
MEREU UCV-ISTA<3-!

Închis