Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Câte puncte obţinem la Piatra Neamţ ?

Poll ended at 05 Mai 2010, 16:00

3
11
27%
1
6
15%
0
24
59%
 
Total votes: 41

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de Ovidiu* » 06 Mai 2010, 13:59

La mine merge Sorine.Incearca cu alt browser.
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

sorin107

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 06 Mai 2010, 14:21

Ovidiu* scrie:La mine merge Sorine.Incearca cu alt browser.
mda, nu merge. sunt la birou si am mai multe chestii banate, sau limitate. se pare ca si asta e una din ele, deci e de la ei :D

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9786
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 06 Mai 2010, 17:11

tibi e vedetaa!!!
Am zis!!

sorin107

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 06 Mai 2010, 17:53

manex scrie:tibi e vedetaa!!!

???

costy87
junior
junior
Mesaje: 50
Membru din: 19 Sep 2007, 10:28

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de costy87 » 06 Mai 2010, 18:23

DarkComy scrie:[gsptv]36240[/gsptv]
suporterii care comenteaza aici... tot timpul au injurat jucatorii pe stadion,in loc sa-i incurajeze... noi cantam, ii incurajam...si ei ii injurau... si mai aveau pretentia sa vina jucatorii sa-i salute la finalul meciului... ucv

costy87
junior
junior
Mesaje: 50
Membru din: 19 Sep 2007, 10:28

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de costy87 » 06 Mai 2010, 18:24

Oltenia scrie:Ma, da' ce se intampla cu Spanu? Niciun articol, nimic dupa astea doua meciuri extraordinare, nici despre "senzationali", nici despre "brelianti"?
O fi la spital cu perfuzia in vena? Sau asteapta "sa vina si vremea noastra", cum ne recomanda acum ceva timp?
Aaaaaahhh, stai ca mi-am dat seama. Asteapta articolul lu' Stuparu, ca sa aiba subiect despre care sa scrie.
spanu, e suparat si el ca toti ceilalti... ce ai mai vrea sa scrie?

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de David » 06 Mai 2010, 18:26

sorin107 scrie:
manex scrie:tibi e vedetaa!!!

???
tibi il cheama pe-ala chel in tricou' Universitatii ... :)(

Avatar utilizator
ady1948
suporter
suporter
Mesaje: 813
Membru din: 04 Apr 2010, 21:17

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de ady1948 » 06 Mai 2010, 18:38

David scrie:
sorin107 scrie:
manex scrie:tibi e vedetaa!!!

???
tibi il cheama pe-ala chel in tricou' Universitatii ... :)(
:laughing: bravo tibi!
" ACEASTA NU ESTE CRAIOVA NOASTRA ! "

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de David » 06 Mai 2010, 18:53

costy87 scrie:
Oltenia scrie:Ma, da' ce se intampla cu Spanu? Niciun articol, nimic dupa astea doua meciuri extraordinare, nici despre "senzationali", nici despre "brelianti"?
O fi la spital cu perfuzia in vena? Sau asteapta "sa vina si vremea noastra", cum ne recomanda acum ceva timp?
Aaaaaahhh, stai ca mi-am dat seama. Asteapta articolul lu' Stuparu, ca sa aiba subiect despre care sa scrie.
spanu, e suparat si el ca toti ceilalti... ce ai mai vrea sa scrie?
vrajeli... ca se poate , ca batem pe cluj cu 3-0 ( 3-0 la pauza ) , ca ne salvam , ca de vina sunt numai suporterii nenorociti , ca mititelu e cel mai bun... [ka]

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de trabzonspor » 06 Mai 2010, 19:44

costy87 scrie:suporterii care comenteaza aici... tot timpul au injurat jucatorii pe stadion,in loc sa-i incurajeze... noi cantam, ii incurajam...si ei ii injurau... si mai aveau pretentia sa vina jucatorii sa-i salute la finalul meciului... ucv
pretene vezi ca ti s`a urcat vedetismu la cap... ai inceput sa emiti pareri doctorande despre suporteri ? te`oi crede si vreun lider acuma ? vezi`ti de moldova ta si de conceptia ta despre incurajat echipa si lasa`i pe altii, ca nu suntem toti robotei ca pe vremea lu nea nicu. mediocritatea nu se incurajeaza, se taxeaza ! daca vrei sa extrapolez la un nivel mai mare, cu mediocritatea, stefan al` mic abia a reusit sa tina de moldova, pe cand Mihai Viteazu (olteneste gandind) a luat toate cele 3 tari romane... intelegi tu ideea de baza ? daca se multumea cu putin, era ca stefan cel mare o: la fel si aici, te multumesti cu putin, ajungi in b, c, d, ca uta, u cluj si altii... invata sa ai pretentii :cool:
u, a, viola!

sorin107

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 06 Mai 2010, 21:42

trabzonspor scrie:
costy87 scrie:suporterii care comenteaza aici... tot timpul au injurat jucatorii pe stadion,in loc sa-i incurajeze... noi cantam, ii incurajam...si ei ii injurau... si mai aveau pretentia sa vina jucatorii sa-i salute la finalul meciului... ucv
pretene vezi ca ti s`a urcat vedetismu la cap... ai inceput sa emiti pareri doctorande despre suporteri ? te`oi crede si vreun lider acuma ? vezi`ti de moldova ta si de conceptia ta despre incurajat echipa si lasa`i pe altii, ca nu suntem toti robotei ca pe vremea lu nea nicu. mediocritatea nu se incurajeaza, se taxeaza ! daca vrei sa extrapolez la un nivel mai mare, cu mediocritatea, stefan al` mic abia a reusit sa tina de moldova, pe cand Mihai Viteazu (olteneste gandind) a luat toate cele 3 tari romane... intelegi tu ideea de baza ? daca se multumea cu putin, era ca stefan cel mare o: la fel si aici, te multumesti cu putin, ajungi in b, c, d, ca uta, u cluj si altii... invata sa ai pretentii :cool:

bravo ba meseriasule! :hai si eu care credeam ca mai mult de caterinca nu poti ;)

d`ampezzo

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de d`ampezzo » 06 Mai 2010, 22:09

Ce suparat era Tibi ... si danut negru, parca era si Vergi acolo, mai in spate flancat sa nu sara la gatu lu Prepe :lol:
Totusi eu ma abonez : vreau un autograf pe sin

Avatar utilizator
copaceljr
fanatic
fanatic
Mesaje: 1106
Membru din: 07 Apr 2009, 19:13

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de copaceljr » 06 Mai 2010, 22:12

d`ampezzo scrie:Ce suparat era Tibi ... si danut negru
O atitudine normala, dupa ce ca bate atatia km sa isi spuna si el cuvantu'. Felicitari lu' Tibi o:
Noi 40.000 la un meci, voi intr-un campionat.

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de trabzonspor » 06 Mai 2010, 22:18

sorin107 scrie:bravo ba meseriasule! :hai si eu care credeam ca mai mult de caterinca nu poti ;)
problems mosule?
u, a, viola!

sorin107

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 06 Mai 2010, 22:41

trabzonspor scrie:
sorin107 scrie:bravo ba meseriasule! :hai si eu care credeam ca mai mult de caterinca nu poti ;)
problems mosule?
nu ba, linisteste-te. eu chiar vorbeam serios, mi-a placut postul tau.

Închis